Som tu nová s nickom lili3210

Ahojte dievčence. Môj priateľ ma požiadal o ruku na štedrí deň pri vianočnom stromčeku pred mojimi rodičmi. Boli to tie najkrajšie Vianoce v mojom živote. Svadbu chceme mať do roka a do dňa, ale keď si tu čítam všetky tie príspevky, tak mi je až ťažko. Tak strašne veľa vecí treba vybaviť, zohnať, zabezpečiť. Už teraz mám obavy, či to vôbec v tom jednom roku stihneme. Chceme mať na svadbe celú rodinu a najbližších priateľov a to bude zhruba 80 ľudí. Verím, že nám táto stránka veľmi pomôže a hlavne dosť veľa vecí uľahčí. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lili3210 kapela Fantom k Vasim sluzbam ;-) ...
Odpovedať
@lili3210 vitaj :-) aj mna drahy poziadal o ruku na stedry den, ale boli sme sami a bolo to este v roku 2012. Vydavam sa za 5 mesiacov, takze ked budes nieco potrebovat rada ti poradim ;) a neboj sa urcite to stihnes. Aj ja som mala obavy ale teraz mam uz skoro vsetko hotove :-) dufam ze aj tebe tato stranka pomoze aspon tak ako mne
Odpovedať
@princeznalia Ďakujem ti a držím palčeky, nech prebehne všetko ako po masle. U nás sa to asi všetko rozhýbe keď budeme mať aspoň nejakú predstavu o termíne. Tak dúfam, že sa na ňom už čoskoro dohodneme. :) Je to super stránka. Pozerám si príspevky, čítam rôzne diskusie a pomaly už aj začínam mať akú takú predstavu. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lili3210 Vitaj medzi nami :-) Mňa môj snúbenec tiež požiadať pred rodičmi akurát, že nie na Štedrý večer :) Mne táto stránka veľmi pomohla a nepochybujem o tom, že inšpiruje aj teba :) Ale pozor: je strašne návyková :-D
Odpovedať
Ďakujem. Tiež mám pocit, že je to tu návykové. Každú voľnú chvíľku som pri počítači a len čítam, čítam a čítam :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?