Som tu nová - zuzanka2121

8. máj 201180

ahojte kočky, som tu úplne nová a potrebujem poradiť....viete mi niekto poradiť kde sa robia svadby v NR???

• @zuzanka2121  ahoj 🙂 v NR je vela miest kde sa dá spraviť svadba, teda ak myslíš svadobnú hostinu 🙂, v PKO, na agráči, metso má tiež vela rôznych reštaurácií a hotelov a taktiež sa nájsť sála aj v okolí 🙂

• ahoj, je veľa, ale už aj zajednanych ......... nakoniec mi ostalo PKO na poschodí

• @zuzanka2121  a dakde v okolí by si nechcela, aj tam by sa dalo niečo nájsť 🙂 kedy máš svadbu? 🙂

• Sponzor fóra
  • 15 . okt. ...... agroištitút som chcela, je obsadené..... cabaj čápor mi nevyhovuje a reštaurácie sú drahé, tak som zvolila PKO, tam bolo ešte voľné..... . Vieš o niečom ešte??? Kedže nie som doma, ťažko sami rieši cez tel. a chcela by som aj vidieť sálu, kde sa to všetko uskutoční

• @zuzanka2121  my budeme mať svadbu v rišnovciach(o rok 12. mája ) 🙂, len neviem či by sa ti to tam páčilo a či to bude volné, ceny sú tam podla mna prijatelné aj miesta je tam dosť ak chceš možem ti poslať číslo na majitelku a popýtaš sa 🙂

• ja to mám daleko, pre mna je jedine NR vyhovujúca.........

• @zuzanna1512  ale dakujem ti .... si zlatá.

• @zuzanka2121  nemáš za čo 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov