Kto ma odnesie k oltari?

Profilova fotka
Ahojte, Trosku zvlastna otazka no kto by ma mal odniest k oltari ak rodicia ani krstni rodicia na svadbe nebudu? Nikto zo strykov tam tiez nebude kedze mam malu rodinu. Avsak bratranci uz dospeli tam budu. Buduci svokor trva na tom zeby ma odniesol on, co si myslite vy? A s rodicmi je to takto ze nepridu vobec no krstni nemozu kvoli praci
Odpovedať
Ak nemáš ešte dedka, tak môj názor je, že svokor je lepšia voľba ako bratranec.
Odpovedať
Ja by som poprosila dedka, ak tam bude alebo nejakého bratranca, s ktorým si si blízka, ak takého máš alebo už aj toho svorka keď tak :)
Odpovedať
@irenamx_ a čo tak ísť sama????
Odpovedať
urcite sama....
Odpovedať
Profilova fotka
podľa mňa je to úplne jedno, vyber si tak, jak to cítiš :-) kľudne môžeš ísť aj sama :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ano sama som ist aj planovala no svokrovcom to prislo luto
Odpovedať
Profilova fotka
podľa mňa je hrozne milé, že ti to budúci svokor navrhol, ja by som kľudne šla aj s ním ak máte pekný vzťah :)
Odpovedať
Profilova fotka
podľa mňa je to úplne jedno. nejaký kódex na to neexistuje
Odpovedať
Ak nechceš ísť so svokrom tak choď kľudne sama, veď teraz sa to tak bežne robí :-)
Odpovedať
a nemas nejakeho kamarata, ktory by ta k otaru mohol priviest?
Odpovedať
nam knaz hovoril, ze ked chceme, mozme ist k oltaru spolu s manzelom (vtedy skoromanzelom:)) teda knaz prvy a my dvaja za nim, potom svedkovia, druzicky...
Odpovedať
@irenamx_ vybrala by som si toho svokra, ak s ním máš v pohode vzťah
Odpovedať
Článok sa načítava...
@irenamx_ ja si myslim, ze je to od svokra velmi mile, ze ta chce odviest k oltaru, podla mna to je krajsie ako keby si sla sama :-)
Odpovedať
@irenamx_ Prečo nechceš aby ťa odviedol k oltáru tvoj svokor?
Odpovedať
je to uplne jedno kto to bude. dakoho uz najdes, aby si sa s nim aj dobre citila, ked pojdete ulickou k oltaru. a tiez by ma zaujimalo, ak by som sa smela spytat, preco odmietas svokra?
Odpovedať
Profilova fotka
To je asi jedno, keď s ním ísť nechce, tak načo sa aj do toho nejak montovať. Mojenko a ty sa neboj nič, isto niekoho nájdeš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@irenamx_ myslim si, ze svokor je dobry napad, nebola si by prva, ktoru odviedol k oltaru svokor :)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, neviem odkial beriete to ze nechcem aby svokor ma odniesol. Ja som si to len planovala takto sama, no nevedela som ci je to mozne mat aj svokra. Myslela som si, ze to musi byt niekto z mojej strany. Vychadzame so svokrom velmi dobre cize asi sa pre neho aj rozhodnem. Dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som sa teraz zasmiala, lebo som si predstavila ako ta svokor nesie na rukach :-D
Odpovedať
@irenamx_ podla mna by to tak bola ale aj najlepsia volba :D Super
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?