Mesiac do svadby - ako ste riešili stres?

Ahijte nevesticky...Idem sa aj ja postazovat. V maji sa vydavam a nejako na mna uz dolieha svadobny stres. Doteraz plnovanie nasej svadby prebiehalo vyborne, len teraz sa nam to zacina komplikovat. Ake menu dane, ako sa pojde..Dnes sme sa takmer kvoli tomu povadili s rodicmi. Viem, ze mi nechcu zle..Ako ste to riesili vy??
Odpovedať
Ahoj ja ta uplne chapem, tiez mame svadbu v maji a teraz je toho straaasne vela hlavne doklepnut vsetky veci dokonca :-| ale snazim sa viac si to uziivat ako sa stresovat aj ked nervozita je tu poriadna
Odpovedať
@annalienka ved to..najhorsie su tie detaily na konci..a problem je ze stale bude niekto nespokojny. Nam chybaju uz len posledne detaily dotiahnut, ale mam pocit ze je to o to tazsie. Doteraz som to nejako neprezivala ale uz mam pocit ze je toho vela. Este ani svedka nemam vybrateho :-| Nornalne mam chut celu svadbu zrusit.
Odpovedať
Ja ta uplne chapem tiez mam take pocity obcas ale neboj uz to nejak dobojujeme a uvidis ze to vsetko bude stat za to verim tomu :-) my este musime doklepnut jedlo, alkohol a dat tomu nejaky ten casovy priebeh co kedy ako bude odvoz dovoz cele to tak nejako zorganizovat uplne mi pride ze to je najtazsie z toho vsetkeho co som teraz vybavovala. A este nas cakaju stretka s fararom toho sa desim lebo stale sa nevieme nejak zosuladit ked.mozeme my nemoze on a naopak ]-(
Odpovedať
@beckinka a nad kym uvazujes nad svedkom? Niekedy to byvala krstna alebo krstny ale uz teraz si podla mna mozes vybrat koho chces :) ja som si dala sestru a keby nie tu urcite rozmyslam nad niektorou z kamaratok
Odpovedať
@annalienka my tiez potrebujeme zladit menucko, alkohol, harmonogram, dovoz/odvoz kedze buduci svokrovci su z ineho mesta ako bude svadba. Svedka by som podla rodicov mala mat uja, mne je to viac menej jedno kto to bude. Aj tak sa len podpise do zapisnice a tym to hasne. Farara a nauky mame nastastie zvladnute, este nemame dispenz pre mileho ale podla farara to v pohode stihame :-N :-N :-N Ale verim mu, neoddava predsa prvykrat =-)
Odpovedať
Akoby som citala o sebe, tiez mam stresy z toho vsetkeho, a to mame svadbu az v auguste, momentalne nemam chut nic riesit, staci mi, ked pocujem ako riesi okolie. Na vsetko som sama popri skole a aj praci. Je to tazke :-( najhorsie je, ze v rodine bolo len par svadieb a vsetci si myslia, ze musime sa drzat rovnakych zvykov, ako na tychto svadbach (zenichova strana). No a ked si chcem nieco ine presadit ja, vraj sa to tak nerobi. A to podotykam, svadbu si platime my dvaja. Niekedy si hovorim, ze keby to mozem vratit, riesila by som to malinkou svadbickou len so svedkami. Bojim sa totiz toho, co pride, ked budeme mat tesne pred svadbou ako vy.
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá, ja Vás úplne chápem, tiež sa dokážeme s mamkou pohádať kvôli blbostiam, my žijeme v Čechách a tak všetko riešime nadialku, mamka mi veľmi pomáha, ale niekedy ma proste obíde a ja sa potom hnevám, naposledy sme sa pohádali kvôli farbe servítiek na stole a ja si potom uvedomím, že to je vlastne úplne jedno, že svadba o tom není a že sa preto nechcem hádať s mamkou, vlastne si uvedomujem, že nič z toho neni dôležité, ale nakoľko je môj snúbenec z Bolívie, najviac sa obávam, či stihnú všetky jeho papiere prísť načas, to je asi najdôležitejšie a keď ich budeme mať, tak mi všetko ostatné môže byť už ukradnuté :-)
Odpovedať
@barborka3131 ty mas snubenca z bolivie? Tak to bude mat medzinarodnu svadbu. Ako ste sa vlastne spoznali? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beckinka Tak my žijeme v Prahe, takže tu sme sa spoznali, na diskotéke :-) Ale tu žije veľa cudzincov, takže to nie je nič zvláštne :-) Akurát sa svadba blbo zariadzuje z Prahy, do toho škola, práca, takže človek má stresov nad hlavu, ale skutočne najdôležitejšie sú tie jeho papiere z Bolívie, tak dúfam, že to dobre dopadne :-)
Odpovedať
@barborka3131 držím všetky palceky nech vám to dobre dopadne :-) :-) :-)
Odpovedať
Tak to sa dalo čakať, predsa len je to dôležitá udalosť takže je normálne, že si nervózna z toho či to dobre dopadne a podobne. Iba sa snaž tak na to tešiť tak ako si sa tešila doteraz :-)
Odpovedať
stres je normalny. neboj sa vsetko dobre dopadne a s nikym sa uz nebudes hadat. ono vsetci ti chcu len pomoct a nie uskodit, to si treba uvedomit
Odpovedať
Článok sa načítava...
Pripájam sa k vám baby. Svadbu mám tiež koncom mája a už začínam pociťovať tie všetky nátlaky. Obavy, či robím dobre. Či je všetko vybavené tak ako má byť. Ach držím vám palce aby nám to dobre dopadlo!
Odpovedať
AHOJTE tiež začiatky bolo super ale teraz sme sa nejako zasekli. Mávam nočné mory. najskôr že moja kadernička namna zabudla a neprišla a potom že mi upiekli červenu tortu a ja som chcela zlatu :-D
Odpovedať
Tak my nasu svadbu planujeme zo zahranicia az z Australie apopravde mame vybavenych asi tak 50% a svadbu mame 19.5. Domov prilietame mesiac pred svadbou takze vsetky zvysne vybavovacky plus este vsetko osobne obchodit na nas caka doma. Som rada ze aspon saty sa mi podarilo kupit nacas ale okrem nich pre seba nic ine nemam :D No nevadi, sak casu este dost. Takze prosim nestresujte, urcite ste na tom vsetky podstatne lepsie ako ja :D
Odpovedať
@z1984 aj mne uz sa snivalo ze som zmeskala kadernicku,potom som jej musela volat ci to este stihame :-D :-D :-D
Odpovedať
Nech vam je utechou ze ja som si svadbu celu zorganizovapa za 5 tyzdnov ;) v polke augusta prisla myslienka a koncom septembra bola svadba a vsetko slo super cool furt sme na nu pysni
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj sa ono to odznie. Verím, že to takto má asi skoro každá nevesta. čím sa svadba blíži, tým to je asi horšie, no isto to všetko stojí za ten svadobný deň :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?