Poraďte striptéra v okolí Trenčína

Dievcata, moze mi niekto poradit, kde by som nasla ponuku panskeho striptizu v okoli TN az PB? Ano viem, mozem najst na nete, ale ak tu je niekto, kto vie za rozumnu cenu a hlavne symposa poradit. Dakujem velmi pekne
Odpovedať
Profilova fotka
@doroteja Na svadbu?? či rozlúčku so slobodou myslíš? ja neviem o nikom, len teda ma zaujal názov témy.
Odpovedať
No na rozlucku.. Aj ked vlastne, este sa pre istotu spytam nevestinho priatela, ci mu to nebude vadit. Pretoze, ako som tak citala zenske prispevky k teme stripterka na rozlucke, je mozne, ze mu to bude vadit. A to by som nechcela... Ale len tak, idem za svedka, tak, chcem byt pripravena na urobenie paradnej rozlucky :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@magnifique a cenovo to ako vychadza?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Treba rátať základnú cenu 150 eur plus doprava.Kontakt nájdeš v mojom profile alebo na fb pod rovnakým užívateľským menom.
Odpovedať
Profilova fotka
@doroteja vy potrebujete taketo sluzby na rozlucke len preto, ze ste to niekde poculi? co vase svedomie? naco sa idete VYDAVAT? je to cele na hlavu kto toto vymyslel, nevazite si svojich partnerov ked potrebujete taketo lacne sluzby.....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň aká je podľa vás rozumná cena? Profesionálny striptér sa pohybuje od 150 hore ako už napísal aj kolega Marcus. Táto cena je odvodená od schopností profesionála. Ak hľadáte niečo lacnejšie, rád by som vás upozornil že aj výsledok môžete čakať podla toho... Takže pozor šetriť na nesprávnom mieste môže mať trvalé následky :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?