Aké naušnice k týmto šatám?

Aké naušnice by ste zvolili k týmto šatám? Budú vo farbe ivory s menšími kruhmi. Neviem sa rozhodnúť či niečo s perličkami alebo bez. Závoj bude s čipkou.
Odpovedať
takéto niečo by mohlo byť?
Odpovedať
No to všetko závesí od toho, či ten závoj mať celý večer. Ak áno zvolila by som ju niečo jemné len nejaké perličky aby to nebolo moc preplácané
Odpovedať
@svadba2504 závoj budem mať len v kostole na obrade.
Odpovedať
Hodit sa budu aj perlickove, aj strasove, aj mix - proste nieco elegantne... Predovsetkym zavisi na tebe, ake nausnice sa ti hodia, aka dlzka, typ, nie kazdemu idu perly, nie kazdemu idu kamienky... Saty su dost univerzalne, takze si vyber co sa tebe paci a hlavne co sa ti do ucha hodi...
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som kludne dala aj take ako ma ta modelka na sebe, su nadherne a uplne sa k tym satam hodia :-)
Odpovedať
mne by sa uplne asi najviac pacili take, ako ma ta baba na obrazku. dlhsie a vysiace. podla mna by velmi pekne ukazali k tym satam. no zalezi aj od toho, aky uces chces zvolit?
Odpovedať
@miri_gabi keď budeš mať čipkovaný závoj, tak by som zvolila už len niečo jemnejšie aby sa to moc nebilo. No jednoznačne nejaké vysiace ako má baba na fotke
Odpovedať
@lienocka45 @miladia účes chcem mať niečo také ako je na tejto fotke, a určite chcem visiace, nie iba napichovačky, ale neviem či zvoliť jemnejšie alebo výraznejšie. podobné ako má modelka na fotke som našla, no to sa mi už zdalo príliš. Sponu do vlasov chcem tiež zladiť s naušnicami.
Odpovedať
@miri_gabi účes si si veľmi pekný vybrala ;-) :-) No pokiaľ chceš aj do vlasov niečo, tak je jasné, že tie na modelke by boli už moc. Taký nejaký stred treba zvoliť. Po pravde som teraz chvíľku pozerala na nete aké sú náušnice ale žiadne pekné som moc nenašla a nemám viacej času. No poobede ak budem stíhať, tak ti ešte nejaké skúsim pozrieť
Odpovedať
Profilova fotka
isto nejake dlhsie aj ked budes mat vlasky takto hore tak to krasne ukaze :)
Odpovedať
@lienocka45 @mifinka15 ďakujem veľmi pekne baby :) vlasy chcem mať takto nejako vypnuté, lebo svadba bude v lete, takže počítam s tým, že bude dosť teplo a keďže mám dlhé vlasy, tak by som sa asi dosť potila. Do vlasov nechcem výraznú sponu, asi tiež niečo jemnejšie. Po sobáši pôjde závoj dolu, nebudem ho mať do polnoci. :) a tie náušničky asi tak max. 5 cm dlhé, aby neboli zase ani tažké na uši. Jedny také mám a boli také ťažké, že počas svadby, som si ich dala dole, lebo ma tak uši z nich boleli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mne by sa také tie kameňové páčili. Sú aj moderné a zase na druhej strane aj decentné :-) Niečo takéto :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
K tomu závoju by som si dala niečo jednoduché, nenápadné, kľudne aj perličky- napichovacie, alebo krátke visiace- také, ktoré potom využiješ ja na bežné nosenie. Keď už nebudeš mať závoj, tak by si si mohla dať ešte nejaké výrazné- napríklad veľmi ľahké sú náušnice zo šujtášu a aj by ti k tomu išli, a možu byť aj veľmi dlhé, ale pritom nič nevážia, lebo sú látkové, nájdeš napríklad na sashe.sk. ja som mala také na svadbe, a ani som nevedela, že ich mám na ušach, nić ma netlačilo a neťahalo- napríklad napichovačky mi vadia.
Odpovedať
@kathhii nad šujtášom som tiež uvažovala. Perličky mám doma také napichovačky, aj menšie aj väčšie, avšak iba čisto perličky by som nechcela. Mám doma takéto ako posielam, mala som pociť keď som si ich dala, že mi rozžiarili tvár, len sú ťažké. Asi to nejako skombinujem :) :-)
Odpovedať
@miri_gabi Veľmi sa mi páčia tie prvé. Tie druhé na mňa posobia viac bižuteriovo, ale nie sú zlé- hoci šujtáš sa mi viac páči :D
Odpovedať
@kathhii budem hľadať ešte :-D ďakujem :-)
Odpovedať
Skus pobehat salony, no aj bezne bizutky, teda ak by ti nevadilo mat ich bizu. No ja osobne by som sa toho nejak moc nebala, kedze teraz su niektore kusky na naerozoznanie
Odpovedať
@tynnla bižu sa nebojím, teraz sa nájde bižu, ktorá vyzerá skvelo aj za lacno. V salónoch som pozerala a majú dosť vysoké ceny za bižutériu. Ale budem hľadať ďalej a niečo už len nájdem 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@miri_gabi tak v salonoch maju bizuteriu len predrazenu. skus ked tak pozriet aj cez internetove stranky, tam su niekedy dobre ceny alebo napriklad take hm-ko, tam maju sem tam tiaz velmi pekne nausnice
Odpovedať
@patwolla hmko mám blízko, skočím tam niekedy kuknúť, ďakujem za tip :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@miri_gabi nie je zaco, snad zozenies nejake peknucke ;-) ;-)
Odpovedať
@patwolla dúfam, že áno ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?