Kvalitne svadobne sperky

Ahojte dievcata, viete mi poradit nejaku overenu stranku so svadobnymi sperkami? Na internete su naozaj nadherne kusky, az si clovek nevie vybrat, no chcem aby nausnicky vyzerali kvalitne aj v skutocnosti a nie len ako lacna bizuteria z aliexpress.. Poznate nejaku stranku so znackovou resp. kvalitnou bizuteriou, prip. mozu byt aj strieborne/zlate? Bojim sa, ze aj ked si objednam drahsie, kvalita nemusi zodpovedat cene. Dakujem krasne..
Odpovedať
Skús www.sashe.sk :-)
Odpovedať
Ja sa prilezitostne venujem handmade bizu i striebro ... Ale sashe je dobra volba
Odpovedať
Profilova fotka
@iwuskaa na sashe sa daju najst ludia co robia zo striebra dokonca aj zo zlata a spravia ti na mieru, zalezi co presne hladas ja som bola mega spokojna s babou co ma na sashe nick angelika. su jedine, striebo a kamene a hlavne ta baba je mila, ale moje nausky niesu take klasicke svadobne...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ja som tiez pocula vela zleho na izlato :-/. Sashe je dobra volba, takisto etsy.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@nevesta_adka uz sa to tu niekde riesilo, myslim ze v skupine negativne recenzie, ze si nevesticka objednala z izlato obrucky, boli pekne, mali byt zlate a nakoniec vyslo najavo, ze su len pozlatene na povrchu
Odpovedať
Mna v poslednej dobe milo prekvapuju klenoty aurum - rozsirili sortiment rhodiovanych striebornych sperkov, takze je celkom z coho vyberat za prijatelne ceny. Vela perlovych alebo s bielymi kamienkami sa podla mna super hodia na svadbu a vyzeraju ozaj ako zlate.
Odpovedať
Ja mam z jabloneckeho krystalu a mozem povedat, ze je to ovela krajsie ako obyc bizu... Vyzera to honosnejsie a ma to uplne iny odlesk ako bizu zo strasu :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@123peter123 nebol to sperk s diamantom, islo len o material z ktoreho mal byt prsten, mal byt z bieleho zlata a nebol, bola to zmes nejakych kovov a len na povrchu pozlateny, a nebola jedina s takou negativnou skusenostou, z mojho pozorovania a citania rezencii som postrehla viac negativnych ako pozitivnych prave na izlato
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Dobrý deň ...už aj u nás, aj keď ide o bižutériu - venujeme sa tomu (resp. naša šikovná kolegynka) s láskou a radosťou. Používáme aj pravé perly (dovoz Thajsko) ako aj perly a krystaly Swarovski. Samozrejme podľa požiadavky na cenu prisposobíme aj výber použitých komponentov. Prikladáme pár obrázkov pre inšpiráciu...
Odpovedať
Ja moc bizuteriu nemusim a nasla som teraz stranku zlatnickestudio, tak premyslam, ze si tam popozeram a nieco objednam.. :-) len este vobec neviem si skor nieco strieborne alebo zlate.. ale pri bielych satach je to asi jedno nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný deň, kvalitné svadobné šperky nájdete na našej fun page na facebooku - vo fotogalérii. Jedná sa o úplne novú, jemnú a vkusnú kolekciu pre rok 2015. Neváhajte nás v prípade otázok kontaktovať. Pekný deň
Odpovedať
@barty5 ja som si na zlatnickomstudiu nasla krasny nahrdelnik aj prsten, ktory by som chcela mat na svadbe, sice velmi dlho som sa rozhodovala, ktore si vybrat pretoze maju obrovsku ponuku ale nakoniec som si vybrala strieborne.. :-) je to len na tebe co sa ti paci
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@pehana9 a ta stranka funguje ako e-shop?
Odpovedať
Profilova fotka
moj ocino chce dat mamine darcek na ich vyrocie.. spominal mi ze ma predstavu aby to bol nejaky sperk..tak som mu povedala ze mu pomozem nejaky pekny vybrat, len vobec neviem kde maju kvalitne a pekne sperky.. ma niekto nejake skusenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
@fankis a co by to mal byt za sperk? chce jej dat nausnice alebo nahrdelnik alebo prsten? v prvom rade by si sa ho mala spytat toto, lebo je vela stranok kde ponukaju pekne a kvalitne sperky, len to zalezi od toho aku ma on predstavu..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Mile nevesty, ak mate zaujem, venujem sa sitiu bizuterie sujtas, moje vecicky si mozete pozriet na stranke, ale aj tu na shope. Tu je fotka svadobnej bizuterie, su to nausnice s naramkom. Robim sperky vo farabach ake si vyberiete aj so Swarovskeho elements rivoli, alebo s koralkami.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
Ahoj, skús pozrieť aj na mabell tam som si minule kupovala :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?