Prsteň s označením S925

28. jan 202050

Prsten s označením S 925 – striebro o rydzosti 925/1000 (tzv. „sterlingové striebro“) “S” označujúce “silver” (z angl. striebro), za ním je označenie rýdzosti strieborných častíc na tisíc jednotiek hmotnosti: S925 (92,5 % rýdzeho striebra). Potrebujem určiť cenu stoji mi v škatulke a už ho nebudem potrebovať. Za každú odpoveď ďakujem.

• Na výkup? Z Váhy odpočítaj 0,2g približne a gramáž krát 0,4 približne. To bude cena pokiaľ je poškriabaný cca. Ak nie je tak rátam okolo max 3eur na gram. Ale viac skôr nie. Striebro sa neoplatí predávať.

• Nieje poškodený ani nič nenosila som ho nikdy nikde celu dobu je v škatulke... Dakujem 🙂

• V záložní ako šperk, nie na zlomkove, by si mohla mat viac zaňho, ale neviem koľko presne, aj od záložne to zavisi

• Sponzor fóra
  • No ano rozmyslala som aj nad zaloznou alebo sa len tam opytat na cenu

• @vemi23  za strieborny prsten vela nedostanes ale skus sa popytat vo viacerych zalozniach a uvidis, kolko ti ponuknu.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné obrúčky s DOŽIVOTNÝM SERVISOM ZDARMA!
    K tomu ešte GRÁTIS gravírovanie do zlatých svadobných obrúčok a doručenie na Vašu adresu!
    Slovenský výrobca, ponuka modelov ručnej i strojovej výroby, výroba, hlavne podľa vašej predstavy.

iZlato
    Bratislava
    Sú veci, ktorých človek nemá nikdy dosť. Láska je jedna z nich.
    Slovenský expert na svadobné obrúčky a zásnubné prstene.