Voľba náušníc k svadobným šatám

Profilova fotka
Ahojte baby chcem sa spýtať a zaroven poradit ake náušnice by ste zvolili k svadobnym satam ak vrch je takyto..pridavam aj foto😉
Odpovedať
Ahoj ja mam z ali uplne jednoduche a k tvojim satom by som taketo volila
Odpovedať
asi len bodky, perličky, proste niečo jednoduché. pri takýchto vyzdobených šatách, je to potom už so šperkami ťažko. nechceš to predsa prehnať
Odpovedať
@lucka_ldn uplne nejake jednoduche decentne nausnicky by som zvolila. Mas uz dost kamienkov na vrchu siat, takze vobec netreba prehnane nausnice. Len nejake take nenapadne
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka_ldn ako ti baby poradili, v jednoduchosti je krasa, takze uz len nejake jednoduche bodky do ucha s kamienkom
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Mam v bazari strasove nausnice s podobnym vzorom, ako je na tvojich satach, keby naaahodou... 😆. Ale v zasade suhlasim s babami vyssie - Hodia sa ti k nim nejake jednoduche “kamienky”.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som tiež dala len také nejaké ďobky alebo perličky, nič veľké ani moc trblietavé :) Alebo dlhé ale iba jeden súvislí kryštál :)
Odpovedať
Profilova fotka
Co poviete
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka_ldn tie sú veľmi pekné a myslím, že aj k šatočkám by ti išli. Pekné si si našla ;-)
Odpovedať
Asi by som taky zvolila tie menšie, podľa mňa budú vyzerať pekne a nebude to ani preplácané
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ja by som zvolila niečo jemné a decentné, aby toho nebolo veľa s tými šatami. Ako všetky píšu, iba perličky, zapichovačky. :-D Niečo takéto, aké na fotke. Nieje to obyčajné ale zároveň to ani nebije do očí. :-) Potom napíš, ako si sa rozhodla, celkom ma to zaujíma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Určite so "štrasom", keďže ho máš aj na šatách. Skús pozrieť stránku Svadobka Evy Gajdošíkovej. Oni vyrábajú doplnky presne pre nevesty, ktoré potrebujú špeciálne náušnice k atypickým šatám. ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Isto by mali byt jednoduche. Tie saty su uz vyzdobene dost a chcelo by to niecim utlmit. volila by som jednoduhe nausnicky, ci kamienkove, alebo len perlicky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
volila by som jemné a decentné
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?