Bez podprsenky v svadobných šatách

Baby, boli ste niektorá bez podprsenky v svadobných šatách? Ja mám moje také vystužené a bez podprsenky je to úplne super, len pani v salóne stále nechápe že chcem ísť bez podprsenky a radi mi kde si ju mam kúpiť. Chápem že to mysli dobre, ale tak ja sa cítim najlepšie bez v šatách. Neviem čo robiť, či si dať poradiť alebo podľa seba urobiť? 😁
Odpovedať
ja tak budem kedze dnes su uz skoro vsetky saty vystuzene a aj v salonoch som si vsetky skusala hore bez...musis vediet ako sa ty v nich citis, ak su ti dostatocne obopnute a robia ti pekny dekolt, resp. citis sa v nich dobre, tak pani nepocuvaj :)
Odpovedať
no ved ked su tak navrhnute ze uz su vystuzene- to nema ziaden zmysel si davat podprsenku este na to...
Odpovedať
@567funny567 ja budem tiez bez, skusala som aj s ale bola som potom dost napraskana a bez je to super :-)
Odpovedať
ja budem bez :) a sedia pekna na dekolte
Odpovedať
Určite urob podľa seba. Ja som tiež žiadnu podprsenku nemala a to som mala šaty dvoje. Potrebuješ sa cítiť celý deň pohodlne, ešte ťa náhodou bude tlaciť alebo niekde vykúkať :) Mne v každom salóne aj na skúšanie kázali davať dole, že to len kazí dojem a že mi tam dajú toľko vypchávok koľko len chcem :-D Takže za mňa ak sa cítiš ty dobre bez, tak určite bez :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pokiaľ to tebe tak vyhovuje, tak ťa nič po tetuške, ktorá ti niečo radí. Choď bez a hotovo!
Odpovedať
Profilova fotka
Nerozumiem preco ta pani chce presvedcit aby si investovala do podprdy ked saty maju korzet a tam sa podprsenky vobec nedavaju. Ja budem bez ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ak sa v nich cítiš dobre aj bez podprsenky tak si ju nedávaj, veď to, že ti ona radí kde si ju máš kúpiť neznamená, že si ju musíš kúpiť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ak sa v tych satach tak citis pohodlne a navyse to aj dobre vyzera bez nej, tak si ozaj nemas preco kupovat. niektore tetusky su len stara skola :D
Odpovedať
Urcite bez. Ja som napriklad bola v salone a mne tam radili opacne, aby som si podprsenku nedavala :D Tie saty su podla mna usposobene nato, aby si podprsenku nemusela mat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ak ti normálne v pohode držia prsia tak podprsenka ťa bude len zbytočne tlačiť. povedz pani, že budeš bez podprsenky a hotovo, veď ju nemusíš ísť hneď kupovať. možno sa len snaží nejakej kamoške dohodiť kšeft :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ak to vyzera fajn bez tak chod bez!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja som si len pre môj dobrý pocit dala obyčajnú nalepovaciu, ale keďže sme mali svadbu v auguste, keď som sa spotila, podprsenka išla dole a bolo :)
Odpovedať
Ďakujem baby, keď vidím že je to "normálne" ísť bez, tak to tak spravím, vyzerá to dobre a ja som spokojná bez :-)
Odpovedať
Aj ja idem urcite bez :) pohodlnejsie...a aj keby som neviem ako veeelmi chcela tak nemozem, mam holy chrbat a zasa tie nalepovacie...im neverim. Ale ani to nie je potrebne....pokial ti saty pekne sedia nic netreba riesit a ist bez :)
Odpovedať
A ani hivorit nemusis nic.. :D povedz,ze dobre dobre..dakujem za rady :D a urob po svojom...bude baba spokojna a da ti pokoj
Odpovedať
Profilova fotka
Mne to bude tiez najviac vyhovovat ked najdem nejake svadobne saty pod ktorymi nebudem musiet mat podprsenku. Je to tak fakt pohodlnejsie. Jedny saty mi take krajcirka sila a citila som sa v nich super!
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som bola tiez bez, skusala som si ich aj s podprsenkou, ale necitila som sa dobre, mala som pocit, ze uz mam toho na sebe vela a uplne zbytocne. Moje saty mali aj vsite take zapinanie podobne podprsenkovemu zapinaniu aby mi lepsie sedeli a boli upnutejsie tam kde maju byt.
Odpovedať
Profilova fotka
kludne chod aj bez ;-)
Odpovedať
A načo podprsenku, vôbec netreba do korzetovych vystužených šiat, zvláštne, že práve pani, ktorá robí s tým, to nevie. Máloktoré šaty sú na podprsenku, ani ja nebudem mať, netreba, šaty su predsa už tak robené, že sa nenosí pod ne. Kľudne chod bez nej.
Odpovedať
nerob si z toho zbytocne hlavu. pokial ju nepotrebujes, tak si ju predsa nebudes davat na silu ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@567funny567 mne praveze povedali v salonoch, ze podprsenka sa tam nedava...ani do spolocenskych a to ja mam dost velke prsia a drzi to perfektne a neviem si ani predstavit,ze by som si tam mala nejako narvat podprsenku a asi by som sa aj uvarila pod tymi vrstvami.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@567funny567 Ja pôjdem tiež bez podprsenky,šaty mám uplne na mieru aj keď kupene.Cítim sa akoby som podprsenku mala,tak nič neriešim.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, nie je zmysel, dávať si podprsenku, keď sú vystužené ... Ja som nemala takisto a aj pri skúšaní v salóne som bola bez ...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?