Kde kúpim dobrú podprsenku 80A v Bratislave, Senci?

Ahojte dievcata, prosim vas viete mi odporucit, kde by som kupila v SC/BA dobru podprsenku, nie extremne vystuzenu bez ramienok za rozumnu cenu? Mam velkost 80A/B, podla vzoru. Bola som uz v Intimissimi, Tezenise, Gatta, Triumpfe, Marks&Spencer, H&M, C&A, skoro vsade a popravde, ani jedna mi nesedi, nepekne mi odstavaju na hrudi, kedze nemam velke prsia. Dakujem pekne za tipy.
Odpovedať
Mam rovnaku velkost ako ty - ale takuto podprdu som po dlhom hladani nasla za pomoci pani predavacky prave v Triumfe,ale nie 80A ale sadla mi 70C ! Nechcela som tomu verit,ale fakt sedi bombovo
Odpovedať
@lenka12321 Dakujem, asi sa tam este vratim, ale do inej predajne, lebo v tej co som bola, mi nevedeli velmi poradit.
Odpovedať
Profilova fotka
@lili1990 niekedy je aj dobrý obchod ale pohorí na predávačkach lebo nevedia poradiť, že? Mne sa to už tiež veľa krát stalo
Odpovedať
@marianna_11 Veru, vela zavisi na predavacke, mne sa nakoniec podarilo kupit v Senci v takom malom obchode v italy shope, a dokonca to nie je ziadna cina. Pani predavacka hned vedela, aku velkost mam, tak nebol problem.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?