Kón na samodržiace pančušky pre nevesty do Beponu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Cavte kočky. Nechcete niekto kodikna pančušky/samodržky Bepon zdarma? Zial vztahuje sa to iba na biely odtien :-(
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Len napísem moju skúsenost... tiez som so vyzdvihla v Bepone pancusky zdarma pre nevesty. Bola som tam minulý týzden a zial to platí iba pre biele samodrzky ale tie som rozhodne nechcela tak predavacka spravila mensí komprosmis a dala mi krémové...no uvidim ci ich aj nakoniec vyuzijem :-) pýtala som sa jej aj na samodrzky kde je cipka hore bielaa ktoré sú hnedé no tie ze sa uz nevyrábajú len s cervenou cipkou...
Odpovedať
@lenka0305 Teraz je to tak, ze ked nahravas oznamenie tak zakliknes ci chces biele alebo smotanove :)
Odpovedať
Ale potrebujem číslo karty :)
Odpovedať
@spavor Ake cislo karty??
Odpovedať
@fokuska klubovej karty :) ale ak nemáš stačí sa registrovat cez net a je ti pridelené :)
Odpovedať
@miss_tins Ou mne take neukazalo, to pridali ako podmienku?
Odpovedať
@fokuska áno ja som dneska to riesila a trebalo nahrať oznámenie, číslo klubovej karty a email :) a mohla si si vybral z bielych alebo telových :) zajtra pojdem po pančušky :)
Odpovedať
Bola som dnes po pančušky, velmi milá pani predavačka tam bola, hovorila mi že telové s bielou čipkou hore už asi rok nemajú , ale nevadilo mi to ja som chcela celé telové :) bez problémov , ešte sa ma pýtala že ako to funguje že cez ktorú stránku lebo nevesty nejaké sa jej pýtali a im nevedela povedať :D
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?