Kvalitná podprsenka obvod 65, košíčky F až I, kde na Slovensku?

Ahojte, hľadám kamenný obchod (potrebujem skúšať, z 20 vyskúšaných podprseniek mojej veľkosti mi obyčajne sadne 1-2) ideálne v Bratislave, niečo ako je Caresse v Českej republike - tam som zvykla kupovať (v blízkej dobe sa do Prahy ani do Brna k nim nedostanem). Mám slovanskú postavu presýpacích hodín, avšak úzke ramená aj hrudník, len veľké košíčky, takže obvod je mi dobrý 65 a košíčky sa pohybujú od F vyššie. Máte tipy na naozaj kvalitný obchod a odbornú obsluhu? Nákupné centrá a bežné obchody s prádlom pobehané - nula bodov.
Odpovedať
@margotka987 Ahoj :-) skús značku Anita, alebo predajňu Rejna shop v Martine na námestí (má aj iné značky), vlastní ju p. Šurabová.. Tá na teba len pozrie a vie, čo potrebuješ. Je veľmi ochotná!
Odpovedať
Ja som kúpila v Esprit, tiež mám taký problém, malý obvod a veľký objem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam podobne, sice na 65 sa nehrabem;) kupovala som si jedinu balkonovu bez ramienok aku som zohnala v triumphe v avione. Majitelka je velmi ochotna, ale na taketo velke kosicky mi bol lnajmensi obvod 75 g. Na e a asi aj f boli este 70. Do rejny som nestihla, tiez som planovala :) inak vsade 0 bodov
Odpovedať
Ahoj. Anitu odporucam aj ja, online shop je a aj v obchodoch sem tam vidiet..treba zistit kde. Su kvalitne. Avsak, bola som prekvapena ale ja som si kupila bielu hladku s odnimatelnymi v tescu.. nikdy som tam nic nekupila kvoli nizkej kvalite ale vydalo a spokojna som bola. Inak UK internetove obchody-ale to je zas aj risk.
Odpovedať
ak by ta zaujal online shop, bravissimo.com. to su len znacky co sa specializuju na velke kosiky a kvalitne. Dodanie je do tyzdna podla mojich skusenosti. :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?