Načo si nevesty kupujú biely županček?

Mam asi taku cudnu otazku. Mam 2 tyzdne do svadby a stale som akosi nepochopila naco mi ma byt ten satenovy pekny zupancek :D Fakt sa mi to velmi paci, ale nevidim vyuzitie.
Odpovedať
Kvôli fotkám :-D
Odpovedať
@suzie1987 presne tak, len na fotku :) Tak na svadbe je par zbytocnosti :D Ja ho mám tiež, po segre takže som do toho nemusela investovať :D
Odpovedať
@simona_18 na fotkach budem mat svadobne saty :P
Odpovedať
ja som ho nemala :D a ani na fotkach mi nechyba :D :D
Odpovedať
@suzie1987 ale na fotku počas príprav keď ta budu malovat cesat atd.
Odpovedať
@zuzu_zuzu to idem do salonu. Pridem s makeupom a ucesom, prezleciem sa a ideme fotit.
Odpovedať
Profilova fotka
Asi preto, že je to pekné :D a z praktického hľadiska tiež, lebo keď sa potom vyzliekaš, nepokazíš si účes a make up. Vôbec to nie je žiadna nutnosť, ako väčšina vecí na svadbu je iba “na ozdobu”. Ak sa ti páči, ok, ak nie a nebudeš ho mať, tiež ok, nič sa nestane :)
Odpovedať
@suzie1987 no tak potom ho nepotrebujes :) Ved predsa jasne ze to nemusis mat, je to len doplnok ktory je pekny na foto, kedy inokedy si das satenovy zupan nevesta? Ale je to uplne jedno ci ho mas alebo nemas ale pytala si sa na co je ten zupan - no tak na pripravy pocas malovania a na fotku to je cele :)
Odpovedať
@ttjnlrn no ja si myslim, ze ked si uz obleciem saty tak ich nevyzleciem. a k vizazistke pojdem normalne jeansy a tricko
Odpovedať
Baby paci sa mi to, aj ma to zaujalo, ale tak v zupanceku nepojdem do salonu :D
Odpovedať
Profilova fotka
@suzie1987 na jasné, je to skôr na ten prípad, keď sa nevesta chystá doma
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som skôr rozmýšľala, že občas vidím nevesty na fotkách v takom klasickom tričku s normálnym výstrihom, ako si ho potom dajú dole, aby si nepokazili účes a make up? V tomto je napr. župan praktickejší. Alebo pokojne tričko či top s väčším výstrihom, košeľa či blúzka na gombiky, atď. Ja mám pripravené aj kimono, ktoré normálne nosím aj inokedy, k vizážistke. Doma budem v župane,ten mám po budúcej švagrinej.
Odpovedať
Článok sa načítava...
na fotkách je to pekné ale tiež ho nebudem mať :-) k vizážistke aj kaderníčke idem ja, nepríde ku mne domov takže si dám nejakú fajnú košelu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ako napisali babule iba kvoli fotkam, kvoli nicomu inemu nie ale zaroven ho aj potom vyuzijes, ked budes chcet byt pred manzelom prudko sexi :-D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@suzie1987 skôr by som volila jeansy a blúzka, aby si si neťahala tričko cez účes potom :-D
Odpovedať
@la_bruja dakujem za tip :)
Odpovedať
Profilova fotka
Som tu nova a som rada, ze som prisla medzi vas. Aspon vam mozem napisat, ze niektore veci su na svadbe uplne zbytocne. Ked som sa vydavala, tak som vobec neriesila nejaky zupancek. Na licenie a cesanie som si dala pohodlnu koselu a v nej ma aj fotili a fotky su rovnako pekne, ako tie so zupankom. To len dnesne nevesty az moc niektore veci prezivaju.
Odpovedať
@suzie1987 Kým nebudeš mať svadobné šaty =-) kým Ti budú česť vlasy, robiť účes aby si tam nebehala len v spodnom prádle a pančuškách :-D :-D :-D
Odpovedať
@bfb hej len ja idem do salonu normalne autom na vlasy aj makeup :D a pod saty si inak davam iba gatky, takze to by som ani nemala :D
Odpovedať
vacsinou si kupuju ked vedia, ze ich bude fotograf fotit pocas priprav tak aby to pekne vyzeralo :-)
Odpovedať
@nikolieta9 asi 5x sme tu napisali ze samy vieme ze je to zbytocna vec a ze ju mame lebo sa nam paci. Ani raz sme nenapisali ze je to nevyhnutne, alebo ze bez toho sa neda prezit svadba - co by naznacovalo ze to zbytocne prezivame 😊😊😊
Odpovedať
@suzie1987 tiež som ho mala je to pekné na fotkách ale len pre tie nevesty ku ktorým príde vizážistka a kaderníčka domov inak ho využiješ bežne ako každý iný župan alebo napríklad aj teraz v lete keď sa opalujem na terase a chcem ísť po niečo do domu prehodím župan a idem (teda to len pokiaľ nemáš zvedavých susedov :D nám na terasu odnikiaľ nevidno) a taký župan je samozrejme sexi pre manžela ;)
Odpovedať
Profilova fotka
heh, no len na fotky na nič iné v podstate ale tak vieš ho podľa mňa využiť aj potom a ver, že ak sa v ňom pred partnerom trocha poprekrúcaš, tak ten bude mať isto veľkú radosť
Odpovedať
ja ho mat nebudem :) budem mat iba obycajnu vacsiu bielu koselu : )
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si narychlo hodila do kufra cyklamenovy satenovy zupan, co som si kupila na minulorocny Grape a veru dobre som urobili, vznikli mi velmi pekne fotky, lutujem, ze som si nekupila nejaky krajsi a co ja viem zupan sa vzdy zijde :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?