Podprsenka pod svadobné šaty s odhaleným chrbtom

Prosím Vás akú ste mali podprsenku pod svadobné šaty keďže mám odhalený chrbát. Sú kadiake nalepovacie ale drží to vôbec???
Odpovedať
@luciagundova567 máš šaty v predu vypchate ? Ak áno tak nedávaj nič, ak nie tak na nalepovaciu neviem či sa dá spoľahnúť, že bude pri skákaní a pri všetkom pevne držať. Poprípade ešte tie nálepky na bradavky viem ze sa pod aj spoločenské šaty dávajú často. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@luciagundova567 ja som ju síce nemala pod svadobnými šatami, ale ak nemáš šaty vpredu vypchaté, ale je to dosť pevné (napríklad, že by sa to dalo aj relatívne bez podprsenky, ale chcela by si nejaký objem na hrudi), tam je nalepovacia super. Ja som v nej skákala a bláznila sa na svadbe celú noc a v pohode, šaty som mala z látky ale boli dostatočne vypasované. Ak ti látka na telo v oblasti pŕs len prilieha, tak asi skôr len tie nálepky na bradavky
Odpovedať
Profilova fotka
Ja budem mať nalepovaciu:) už mám vyskúšané :)
Odpovedať
pripojím sa trošku k debate, nalepovacie sú možno ok.. ale ked má nevesta ťažké prsia, ktoré nalepovacia neudrží? :D
Odpovedať
Mne bude krajcirka sit saty a ona mi tam priamo nasije vypchavky, tym padom si ziadnu podprsenku uz nebudem davat a ani ziadnu nalepovaciu. Podla mna ta nalepovacia nestoji za nic, lebo ked sa telo spoti, tak sa to zacne odlepovat a potom akurat ma z toho zena nervy.
Odpovedať
Také šaty by mali mať automaticky vsitu podprsenku,určite nemajú? Ja si ani neviem predstaviť pod svadobne šaty vôbec mat klasickú podprsenku osobitne, to ani nesedí. Ja som mala normálne na šnurovačku, zakrytý chrbát, ale podprsenka bola v šatách, normálne ešte sa aj zapla na háčik.
Odpovedať
@luciagundova567 nedrzi! lepsie je, ked budes mat vsitu priamo v satach
Odpovedať
Profilova fotka
@michaejka nalepovacie sú super na menšie prsia, A/B, tu asi by som volila len nálepky na bradavky, aj to len vtedy, ak by šlo o priehľadnú látku. Ináč väčšina šiat ma všité vypchávky/výstuže, podľa mňa ani nebude potrebné čokoľvek riešiť, proste ich tam len vopchať do šiat :D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?