Kde ste kupovali popolnočné šaty?

Ahojte nevestičky, kde ste prosím Vás kupovali popolnočné šaty? Niečo, čo nie je prehnane drahé (max. 80 e). Najlepšie v okolí BB, BA. Ďakujem pekne :-)
Odpovedať
pozri mozno tuto bazar, ja som si napriklad davala sit, lebo mi nejako nechceli ziadne sadnut, neprisla som si proste v ziadnych ako taka, ze by som mala vycnievat aj ked sa prezleciem. som mala usite presne pre mna za 120 eur
Odpovedať
otazka znie, ci chces nove alebo by mohli byt aj pouzite. ono hej aj @denuliatkod ti poradila, skusa pozriet aj tu na bazare alebo z proshopu, mozno by si tam nasla take, co by sa ti pacili
Odpovedať
Objednala som si z internetu a nastastie mi sadli ako uliate, takze uz ine hladat nejdem :-) :-)
Odpovedať
Bojim sa, objednat si nieco cez internet. Na obrazku sa mi to moze pacit, ale ine je, ked si to ja obleciem a necitim sa komfortne. Mam z ali transformers saty, ale necitim sa v nich dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
@denuliatkod tak to ti verim, v tom pripade by bolo zbytocne dalsie saty objednavat z netu. A uz si v okoli BA a BB presla vsetky spolocenske obchody?
Odpovedať
aj mas nejaku predstavu o tych satach, ako by mali vyzerat? bo niekedy napriklad aj v orsay maju saty, ktore by sa dali pouzit aj ako popolnocne
Odpovedať
@markara02 vazne? to by som ani nepovedala, lebo vacsinou ked tam idem tak su tam saty skor na take oslavy ale nie az take spolocenske, ze by mohli byt ako popolnocky.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som objednávala z Mia dresses a to len preto, že sa mi na obrázku veľmi páčili, stále som nad nimi rozmýšľala. Tak nejak som rátala s tým, že ich vrátim lebo mi nesadnú, nebudú také ako na obrázku a bla bla bla. Šaty prišli bleskovo, na druhý deň, sadli ako uliate, vyzerajú presne ako na ich stránke, takže bolo rozhodnuté :-)
Odpovedať
@janka852 tam maju dost pekne saty, aj ja tu stranku stale pozeram ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@denuliatkod spoločenské šaty som si vybrala v jednom obchode v Trnave, mali tam krásne ale len jedny mi aj pekne sedeli, tak som ani neváhala.
Odpovedať
Ja preverujem asi dlhsie saty, od kratsich. Mozno nieco pod kolena. Skusila som si objednat od zoot jedny na vydajnu, tak uvidime ako mi sadnu. + jedny sa mi pacia na stranke salonu, z kadial mam svadobne saty, len mi je luto dat 100 e :-( pripajam foto oboch..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Ja som kúpila v e-shope miadresses.sk 😇 majú krásne a za super ceny, skús pozrieť :-) dajú sa do 14dni vrátiť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som presla asi 5 nakupnych centier, vsetky mozne aj nemozne eshopy, objednala som jedny cez net (fialove, a prisli ruzove :-D) az nakoniec som kupila cez amazon, su fialkove, a aj sedia jak uliate :-) netreba sa bat nakupovania cez net, len poriadne precitat podmienky vratenia.. drzim palce s hladanim :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?