Popolnocne šaty

Profilova fotka
Ahojte... Zháňam popolnocne šaty len neviem sa rozhodnúť či dlhé alebo krátke 🤔 z dlhých mám obavy že mi budú príliš dlhé keďže som nízka ale páčia sa mi aj dlhé.. čo poviete ktoré sú lepšie dlhé či krátke? Pozerala som aj stránku Mia dress tam majú krásne šaty..tiež sa bojím čo ak mi nebudú dobré 😕 poraďte mi prosím ktoré šaty? Salóny tu v okolí výber nič moc. A našla som aj takéto len neviem či sa hodia
Odpovedať
@mimus_ka pekne sú aj tieto ☺️ ja som tiež rozmýšľala, či dlhé alebo krátke.. mama mi na to povedala, že je to vyslovene na mňa ako sa rozhodnem, že keď sa chcem cítiť jak princezná, nech si dám dlhé šaty. Tiež som nízka, tak si ich dám skrátiť, ale to je v pohode 🙂 A ak by Ti neboli dovre
Odpovedať
@mimus_ka a ak by Ti neboli dobré, tak si myslím že nebude problém ich vrátiť.. do 14dní by sa všade mali dať vrátiť 🙂 Alebo skús napísať do e-shopu, pošli im aké máš miery a možno Ti poradia 😊 Ja som si vybrala tieto ☺️
Odpovedať
je to naozaj na tebe čo preferuješ 🙂 ale za mňa popolnočné sú najkrajšie dlhé
Odpovedať
Ja mam na predaj taketo pelne popolnočné su cisto nove nepouzite velkost S. Cena 69 €
Odpovedať
Profilova fotka
@luciagundova567 to mi bude malé
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikakon a kde si si ich vybrala?
Odpovedať
@mimus_ka podla toho aku velkost nosis?
Odpovedať
@mimus_ka z about you 🙂 https://m.aboutyou.sk/p/luxuar/vecern... Tu je fotka aj na postave, len ich musím dať skrátiť ☺️
Odpovedať
Profilova fotka
@luciagundova567 Lko niekedy oblecem aj mko
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?