Svadobné šaty a tehotenstvo

4. aug 202020

Ahojte dievčatá.

V septembri mam svadbu a zistila som, ze som tehotná v 3 mesiaci. Svadobné šaty mam uz kúpené rok dopredu. Začínam mať obavy ci ich oblečiem o 2 mesiace. Teraz ešte bruško nemam.
Myslíte si, že sa daju šaty s korzetom trochu zväčšiť?Neviem síce ako ale či sa vôbec niečo take dá 😁 vzadu na chrbáte mám plno gombíkov teda neviem teraz 😞 je mi ľúto kupovať si nové.

 • @7ketty8 šikovná krajčírka ti pomôže a poradí 🙂 Môže ti to prerobiť na šnúrovačku napr. Skús si nejakú nájsť a poradiť sa s ňou. Ja mám tiež svoje šaty, korzetové a bude mi tam krajčírka robiť rôzne zmeny 🙂

 • Ako tiež by som povedala, že ešte netreba vešať hlavu. Ak ich máš doma, podľa mňa treba nájsť nejakú šikovnú kočku, ktorá sa bude s nimi vedieť pohrať tak, aby si si ich aj s bruškom mohla obliecť

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Ateliér odevného dizajnu a zákazkové krajčírstvo so zameraním aj na svadobné šaty. Farebnosť, elegancia a dynamika charakterizujú tvorbu Merredith.
  Miesto, kde sa plnia sny o tých najkrajších svadobných šatách.
  Staň sa aj TY MAGIC nevestou.
  Váš svadobný salón MAGIC – „Pre Váš magický deň"
  Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2020, spoločenské šaty Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2020 už v salóne!