Veľkosklad so spoločenskými šatami - Bratislava

Počula som, že v BA sa nachádza nejaký veľkosklad so spoločenskými šatami a mal by byť otvorený aj pre verejnosť raz za týždeň. Nevedeli by ste mi poradiť kde ho nájdem? Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@marysha1 ano?? O takom niecom pocujem prvy krat. No dobre vediet, budem tiez rada, ked sem niekto napise blizsie info. Tam by mohli mat aj lepsie ceny, ked ide o velkosklad.
Odpovedať
Profilova fotka
Na internete to nie je napisane? Skusala si hladat?
Odpovedať
@zlatiana skúšala ale nejak som nič nenašla
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, neviem či je to to čo hľadáte, ale poznám v BA jednu predajňu so spoločenskými šatami, kde je ich neúrekom a v rôznych veľkostiach, je to niečo ako veľkosklad :-) Je to v objekte Golden City na Starej Vajnorskej. Sú otvorený aj viac krát za týždeň, aj cez víkend. Je tam naozaj obrovský výber šiat. Hádam pomôže ;-) Volá sa to ADAM exkluzívne odevy z Poľska https://sk-sk.facebook.com/pages/cate...
Odpovedať
@alenkabab idem pozriet aj ja, dakujeme ;-) :-)
Odpovedať
@alenkabab prosím Vás majú aj nižšie ceny ako v klasických predajniach so spoločenskými šatami?
Odpovedať
Profilova fotka
@marysha1 neviem presne aké sú ceny ako v klasických predajniach, ale čo som pozerala ceny za dlhé šaty, tak tu sa pohybujú okolo 80€, čo je celkom fajn cena :)
Odpovedať
@alenkabab to je fakt dobra cena za spolocenske saty. a maju tam aj take modernejsie modely?
Odpovedať
Profilova fotka
@liriamma hej hej, majú tam super výber - čipkované, vyšívané tylové, taftové sukne ... ja myslím že tam si snáď vyberie každý ;-) majú tam aj kopu kostýmov pre maminy :) a milé predavačky, čo poradia :)
Odpovedať
@alenkabab jeeej, tak to je super. dakujem velmi pekne za radu, pojdem sa tam niekedy pozriet :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?