Ako a kde začat

Profilova fotka
:-) Ahojte s mojim priatelom sme zasnubeny od februara tohto roku , rozpravali sme sa o svadbe zeby mohla byt niekedy v lete alebo na jesen 2015 . Rada by som vedela s cim ako prve ste zacali co sa tyka priprav , miesta , kostol, hostina atd . Co bolo najnarocnejsie a tak proste chcem si to naplanovat ale neviem kde zacat :) Dakujem za nazory ;-)
Odpovedať
Tak podla mna si stanovit nejake terminy, dohodnut sa kde chcete sobas (kostol, urad), dohodnut tam termin a potom hladat miestnost....podla mna toto je zaklad, ostatne vsetko sa da "zbuchat" aj za mesiac :-D :-D :-D my sme mali svadbu do cca. 3 mesiacov odkedy som dostala prsten (nie, nemuseli sme :-D ) vela stastia.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja doporucujem zacat hladat ako prve miestnost. Ja osobne som nakoniec koli miestnosti musela menit termin kostola aj zajednanych siat aj zakuskov atd...Takze urcite zajednaj najskor salu. Tie najatraktivnejsie totiz byvaju obsadene uz vela mesiacov dopredu. Preto sa vlastne vydavam v piatok.
Odpovedať
Termin, sala, saty. Ostatne sa doladi :)
Odpovedať
stanovit konkretny termin a potom obrucky a miesto....u nas su obrucky najvacsi problem a zacali sme vybavovat ako prve...svadba 11.10 a obrucky vdaka "super" dodavatelovi nemam a zial nemam ani peniaze....
Odpovedať
Profilova fotka
@sense to ako vážne? a čo vam povedal? :O
Odpovedať
@darling2 vazne, ze obrucky na reklamaciu neprevezme ze musi platit clo, a ked osm napisala na cesky colny urad a mu to poslala ze ziadne clo platit nemusel tak ze to vraj udajne nevedel a ked som povedala ze chcem peniaze spat ze to nejde lebo ze boli robene na zakazku - gravirovane tak som mu pvedala ze to necham presetrit prislusnymi uradmi tak mi odpisal ze ked sa mi vratia obrucky spat tak mu ich mam znova poslat a vrati mi peniaze, tak uz cakam cez dva tyzdne ze sa mi obrucky urcene na reklamaciu vratia domov aby somich opat poslala v nadeji ze sa mi vratia peniaze
Odpovedať
Profilova fotka
určite datum, miestnosť, foto a video :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sense To ste si dávali vyrobiť cez nejakú firmu? a čo ste s nimi vlastne mali keď ste ich reklamovali ? Fuu tak to držím palce nech prídeš aspoň k tým peniažkom :-| ;-)
Odpovedať
@darling2 hej cez jedneho pro tu....prsten bol maly hoci sme si davali merat prsty v jednom zlatnictve s chlapom spolu jemu jeho sadla a ja som ju dala do pol prsta ale to bybol najmensi problem ale osadene kamene boli nakrivo ze to bolo volnym okom vidno...
Odpovedať
Profilova fotka
Možno vám to tiež pomôže : http://www.assf.sk/22-postrehov-svado...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?