Bio výrobky a kozmetika. Aký je váš názor?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
zdravim vsetky bio maniacky/maniakov...:-) ja este sice nie som taka maniacka, no moj drahy si pri volbe bio/nebio vyberie radsej bio. a tak mame caj, vegetu, muky, strukoviny, arasidove maslo (to priam milujem), sol, slnecnicove semienka a pod... a co vy? a co bio kozmetika?
Odpovedať
1
5
6
nikto nic? nezaujimate sa o zivotne prostredie a o svoje zdravie?
Odpovedať
luciferova: existuje toho vela; Ecover, Sonett, Ulrich... Na pranie je dobry (a lacny) aj doma robeny sliz, viac o nom najdes tu: http://www.modrykonik.sk/forum/show.p... Vraj sa nim da cistit aj vsetko v domacnosti (vratane WC, riadov, atd.) Osobne som neskusala, zatial minam chemicke zasoby doma a sliz pouzivam len na pranie. Na riady si inak ludia chvalili aj odvar z mydlovych orechov. Na vodny kamen je skvely ocot alebo kyselina citronova.
Odpovedať
diky eridani ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
ja som zakúpila Bio špagety feferonove, ale ešte som ich nerobila. očarili ma tam tie sirupy a kadejaké octy, ale sú velmi drahé. ale v tých obchodoch majú hocičo, ani neviem čo je na čo. ale kúpila som tam vanilkový cukor, žiaden vanilín, ale vanilkový. tak som zvedavá čo to urobí s chuťou.
Odpovedať
mnam:-) vyskusajte bio olivovy olej, ohromny rozdiel :-)
Odpovedať
ahojte, pokial chcete prirodna a BIO produkty vyskusajte naturshop. maju aj Dr.Hauschka kozmetiku a iné značky a stale rozsiruju sortiment a ekologicky pracie prostriedky aj zubne pasty sampony a vsetko prirodne. Velmi siroky sortiment. Inak lekrane maju vseobecne moznost mat nizsie ceny lebo predavaju vela a mozu si to dovolit, osobne podporujemradsej BIO predajne a tuto mam najradsej. skuste predajnu alebo e-shop
Odpovedať
Profilova fotka
baby a kde sa daju kupit trebars bio banany??, ja ich nemožem nikde zohnat!!! chcem hlavne pre malu... alebo kde najlepsi kupit bio ovocie/ zeleninu? v tescu maju malo, tam kupujeme hlavne zemiaky a paradajky a žiadne banany na obzore :-(
Odpovedať
skus vypestovat. mala uz sice bude aj velka, zakedy ti vyrastu, ale ochutnala som a su fakt vyborne :-) rozdiel velmi velky. inak neviem, este som bio banany nevidela :-(
Odpovedať
mishkina - ahojki, ak budes mat cestu do Hainburgu, tak my tam chodime nakupovat a bud v Spare alebo v Bille mavaju aj BIO banany. V tescu ich u nas tiez sem tam dostavaju... v NATUR SHOPe zatial nemaju volnu zeleninu a ovocie zial...takze my to riesime takto... :-)
Odpovedať
Ahojte, chcel by som Vam dat do pozornosti novu stranku biodomov. Zacinaju robit rozvoz cerstvej biozeleniny priamo az domov.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Profilova fotka
baby stačí ak budete s jedlom 2 krát denne konzumovať živé riasy a všetko zlé čo do organizmu nepatrí pojde rovno preč....a zároveň svoje telo aj vyživíte, ide o živé riasy /nie tabletkové mrtve/, firmy wellstar a to o chlorellu spirullinu a lithotamnium...majú 4000 vitálnych látok a 95% vstrebateľnosť, na porovnanie aloe má 38% vstrebatelnosť a 250 vitálnych látok, tak si porovnajte, mám osobné skúsenosti aké sú riasy úžasné, nie nadarmo sa im hovorí zelené zlato... Nie je to nič nové, riasy tu boli ako prvé... Len my ich objavujeme až teraz aké sú prospešné pre naše zdravie, však čínania ich jedia denne ako vyzerajú aké majú krásne vlasy, pleť... Aj v Číne má každá rodina svojho dr a ten dr je dobrý ktorý má zdravú rodinu u nás je to opačne, ten je super u ktorého sú zástupy ľudí....a prečo sú tam stále??, ľudia stále potrebujú pomoc nové lieky ktoré nepomáhajú, poznám to na sebe... oni /nie všetci/ nemajú záujem o to aby mali zdravých pacientov..... Riasy nie sú liek je to potrava..... :) pre viac info IP :-) alebo vika@szm.sk
Odpovedať
Profilova fotka
baby existuje velmi rozsiahla debata o vsetkom bio, co sa tu riesi, tak piste tam ;-) inak to tu bude duplicitne :-S vola sa to navrat k prirode...., je to tiez vo volnej diskusii - tesime sa... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
hej aj ja som ho mala , aj cokoladovy tam maju - mne chutili obidva ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
Ahojte, pokial vas zaujima zdrava kozmetika bez testovania na zvieratkach, urcite odporucam weledu, certefikovana bio, dostupna v dmku alebo z ich stranky. Kozmetika na plet, telo aj vlasy, vsetko krasne vone bylin a kvetov. Urcite nebudete sklamane :)
Odpovedať
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?