Kamarátka ma nepozvala na svadbu

nebola som pozvaná na svadbu kamarátky, tvrdila ,že ani svadobné šaty nebude mať, pozývajú len rodinu, žiadnych kamarátov, bola som som jej gratulovať a na moje prekvapenie mala svadobné šaty biele aj kamaráti boli pozvaní na hostinu, ale ja nie, ja som nebola pozvaná s manželom, ona bola na mojej svadbe. Dotklo sa ma to, Ja som jej prišla gratulovať s kyticou aj obálkou, veď ako sa patrí, ale nečakala som, že je všetko inak ako mi hovorila. Veľmi sa ma to dotklo, asi jej neprepáčim.
Odpovedať
Profilova fotka
ja keby to všetko takto videla tak jej ani obalku nedám.......... kašli na to u mna by sa Tato osoba nevolala KAMARATKA ja si na svadbu volam kamošky ktorým som bola aj ja ved sa patri vratit a aj tak dve nedojde jedna ma rizikove tehotenstvo a ta druhá ma čerstvé babo
Odpovedať
to neni kamaratka... ja by som jej neprepačila
Odpovedať
ja a ani manzel sme na svadbe nemali ziadnych kamaratov aj napriek tomu,že niektorym sme na svadbach boli....dohodli sme sa,že svadba bude len s najbližšou rodinou a kamarati to musia chapat..... a nikto sa neurazil
Odpovedať
Profilova fotka
@lilyianka to je pochopitelné ked ste sa tak dohodli, že sa kamaráti neurazia... ;-) Lenže v prípade @petrana01 by som to asi ani ja nenechala tak, pretože ako písala ostatný kamaráti tam boli. No vážne by som s takou osobou skončila. Pretože aj keby má hociaký dôvod že vás tam nezavolala tak ako správna kamarátka vám ho povie do očí a bude všetko ok. No nepríjemná skúsenosť... :-.
Odpovedať
@lilyianka áno, určite treba rešpektovať prianie mladomanželov a nech má každý takú svadbu akú si želá, mňa len veľmi prekvapilo keď som to všetko uvidela pred kostolom, že to ako mi rozprávala o svojej svadbe je úplne inak. Vy ste sa tak dohodli a tak to aj bolo, ale to nie je ani len podobná situácia ako moja,
Odpovedať
no to je riadna krava
Odpovedať
Profilova fotka
@petrana01 no nepekna situacia. Aj mna by sa to velmi dotklo. Lebo keby ti rovno povedala dovod,preco vas nevola, tak dajme tomu,ale takto? Fakt nepekne. A neopytala si sa jej priamo,preco vas teda nepozvala? Jasne,ze nie pred kostolom pri gratulovani,ale potom po svadbe. Mna by to velmi zaujimalo,keby mi to niekto urobil.
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuuuu.... tak toto je silna kava, prosila by som si od nej vysvetlenie urcite, preco ti klamala a co si vlastne od toho slubovala, ze sa to nedozvies? velky podraz.... take ,,kamaratstvo" by som urcite ukoncila a dala jej to patrične vyžrať! Mala povedat pravdu a netahat vas za nos, lepsie by si to zniesla ako klamstvo...
Odpovedať
@petrana01 ano chapem a tiez by ma to nahnevalo ak by mi kamaratka vravela cosi ine o svadbe a cosi ine nakoniec urobila,,,,skus sa jej spytat na dovod preco to tak riesila
Odpovedať
@lilyianka @reni1512 musím to ešte rozdýchať, je veľmi čerstvé, ja vlastne ani nemám silu žiadať od nej vysvetlenie.
Odpovedať
Moja zlatá,Teba nepozvala kamarátka na mňa s partnerom sa vykašlala vlastná rodina! sesternica ktorej dvom deťom sme krstní rodičia nás :nestihli pozvať,nevolali každého,zabudli zavolať... a nechutne mi klamali do ksichtu,keď boli ako rodina v najväčších srač... sme boli dobrí,jej prvý muž(to je odvážna definícia toho zjavu) sa na ňu vykašlal,boli sme dobrí sponzori,porom našla si druhého(to fak netúším ako sa jej podarilo s dvomi deťmi a nasáčkovaná u rodičov)už nás nepotrebovala,nebola ešte ani rozvedená a stým druhým bola už tehotná-lebo tykajú bio.hodiny(má 27!!!),to že sa chcú zobrať sme vedeli a ja to ,že nebudú robiť veľkú svadbu,to že svadba bola sme sa dozvedeli od úpne cudzích ľudí,no myslela som že nám dajú vedieť a pôjdeme im len zagratulovať ale nie,nechala som to tak,ale potom som sa dozvedela že nemali len obrad,ale aj hostinu,kde bola takmer celá rodina,a keď sa na nás nieko spýtal tak povedali,že nevolali každého(no načo krsných svojích 2 detí),nemysleli na to,že sa to dozvieme,keď som sa ozvala,tak mi povedali,že nikomu nedávali vedieť a že nikoho nevolali,a z celého som vyšla ja oko tá zlá,lebo som nedržala hubu a krok,no už asi nepotrebuje sponzorov pre svoje deti,dlho som sa trápila pre to,ale už som v pohode,dostala som od nej škaredú sms a je som sa zmohla len na to že som jej napísala,nech sú šťasní,a eraz,keď a stretneme-bohužial sa tomu nevyhnem,lebo býva v tom istom dome ako moja babka,tak sa tvária,že sa vôbec nič nestalo,no čo ľudia sú všeliakí!
Odpovedať
@petrana01 mňa by asi vysvetlenie nezaujímalo, nie preto, že ma nepozvala, môže si pozvať na svoju svadbu koho chce, dokonca aj iných kamarátov a mňa nie, ale preto, že mi klamala.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@petrana01 sorry ale to neni kamaratka :(( loz ma kratke nohy.... ja by som snou prerusila styky... sorry
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?