Nevestičky Sabinov a okolie!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Tak je tu niekto??? :-D
Odpovedať
1
15
16
Profilova fotka
Caute baby poradte mi nejaku dobru cukrarku na svadobne kolaciky...okres Sabinov
Odpovedať
Ahojte,,,potrebovala by som kontakt na AULU v SB,,,,neviete,ako je to tam cenovo???Vďaka,,,
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
akosi to tu utichlo tak co nikto sa tu z okolia nevydava?
Odpovedať
Profilova fotka
Ale vydava, aj celkom dost svadieb je naplanovanych, len asi nie kazda ma casu sediet tu a vypisovat co kedy vybavila a s cim sa natrapila:D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
juuuj akosi tu mrtvo......Potrebujem poradit kozmeticku z SB a aj nejake pekne auticko svadobne....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Ahojte.moze mi niekto poradit nejakeho fotografa,alebo kameramana na svadbu.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte aj ja som z okolia sabinova:))))
Odpovedať
Ja som z Prešova a svadbu som mala pred mesiacom. My sme mali senzačného kameramana, veľmi ústretovy a šikovny. Vola sa Igor Uličný a je z PO ale on kameruje svadby po celkom okolí. Kontakt na neho najdeš tu http://www.zoznam.sk/firma/2730134/Vi... alebo http://www.videostudioemi.sk Vrelo odporúúúčam :)
Odpovedať
dakujem za pomoc ale ja potrebujem len fotografa nie kameramana.lebo budem mat malu svadbicku do tridsat ludi a tolko nakameruje svagor,poradte mi prosim
Odpovedať
a este mam jeden problem chcela bi som na svadbu zivu hudbu zo Sabinova a okolia poradte mi prosim
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
moze mi niekto poradit.kolko sa plati fararovi v grecko katolickom kostole v sabinove.dakujem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte,neviete mi poradit dobru kozmetycku a kadernicku v Sabinove?
Odpovedať
Profilova fotka
@rysavka3333 ahojky, vraj je dobra vizazistka ta slecna, co pracuje v tej budove,ako ma kadernictvo gabika krauzsova, sidlia v budove na poschodi oproti sebe, na hlavnej zhruba ako je art caffe ale kusok vyssie, alebo ak chces take vyrazne licenie tak aj erika vasocakova, no a kadernicku, tak ja som myslela na gabiku krauzsovu, ona pekne cese,ale jej ucesy dlho nevydrzia a padaju, ale je tu aj nejaky novy salon clasic, nejaka Livia molnarova, ak si dobre pametam meno :-D vsetko je na hlavnej, ja mam sice do svadby daleko,ale cesat sa pojdem asi do PO, uvidim :-) inak ak budes mat vlastne skusenosti alebo infosky, tak napis :)
Odpovedať
Ahojte, aj ja som z okolia SB :)
Odpovedať
Profilova fotka
Gabrielu Krausovu neodporucam, nielen preto, ze jej ucesy nedrzia, ak natrafite na zly den ako ja, tak vas posle na svadbu s ucesom vstala a sla.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@rysavka3333 dobrá kaderníčka je Marika Vargová, príde ťa učesať aj domov a kaderníctvo má v Š. Michaľanoch v budove škôlky (som stála zákazníčka) a má šikovnú dcerú Zuzanu a ona je kozmetička, prípadne potom odporúčam aj Mišku Kilikovú, má kozmetiku vedľa papiernictva DAMAD na Námestí Slobody - Kozmetika a vizáž Zuzana. Viem dať aj kontakt ak chceš. :-)
Odpovedať
ahojte,uz som sa obiednala kadernicku v salone clasic a kozmetycku neviem jak sa vola ale robi v budove v hoteli TORISA,tak dufam ze som sa dobre rozhodla.
Odpovedať
Profilova fotka
myslis p. Varholikovu? od nej chodia ludia k inej kozmeticke aby ich opravila, tam by som nesla ani zadarmo :-)
Odpovedať
neviem moja sestra sa tam dala licit a bola spokojna tak neviem az tak zle lici?
Odpovedať
Profilova fotka
@rysavka3333 ja s nou nemam osobnu skusenost, ale zname tam boli par krat na obocie a neboli spokojne...je pravda, ze v prvom prispevku som reagovala prehnane a bez rozmyslu, za co sa ospravedlnujem. Ale sudiac podla obocia, to nie je nic svetoborne. Licit mozno vie, to neviem...
Odpovedať
no obocie si teda u nej robit nedam ale namalovat ano,ved uvidime
Odpovedať
@olliviaa Ahojte, tak ja mám dobré skúsenosti s holkami - kozmetička: Zuzana (Chovancova) Bednarčíková ta sídli na nám. slobody poblízku kvetinárstva Antares, a kaderníčka: Miroslava (Mima Džačovská) Straková ta sídli - vchod do Grandu, môžem odporúčať - sú fakt šikovné ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
ahojte! Je tu niekto, kto plánuje svadbu tento rok (2014)? Babenky, co ste to uz absolvovali, viete mi poradit dobru skupinu, fotografa a kameramana? Samozrejme v primeranej cene..dakujem
Odpovedať
@rysavka3333 ahoj ja by som poprosila kontakt mam svadbu v septembri a uz teraz ne nemozem zohnat kadernicku a kozmeticku
Odpovedať
@katty82 a mozes mi dat kontakt prosim
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
dievčatá mám doma na predaj tieto šaty,,raz použite,ale radšej osobný odber,velkostne su 36/38..maju minimálne poškodenia(treba vidiet a nevidiet to len ak hladáte dokladne)...ak by niekto mal záujem napíšte cena 300€
Odpovedať
1
15
16
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?