Numerologia mena - meno je tvoj osud

Profilova fotka
Ahojte je tu niekto kto sa venuje numerológií aj podrobnejšie ako len za pomoci knihy MENO JE VÁŠ OSUD ? Po svadbe by som samozrejme rada prijala meno priateľa a zároveň si nechala aj svoje dievčenské meno ale táto kombinácia robí vo výpočtoch takú šarapatu, že nerada by som si "pohoršila" naopak ak by on zobral moje meno malo by sa mu dariť lepšie, o tom však ani počuť. :-| Tak by som potrebovala radu, či poznáte niekoho kto sa týmto reálne zaoberá. ĎAKUJEM za každú radu. Kedže do žiadosti na matriku, to všetko treba vypísať a čas sa nám kráti.
Odpovedať
Ja som sa tým tiež začala zaoberať a mne práve meno snúbenca robí dosť veľkú šarapatu, tak som si pridala aj svoje rodné a poriešila to.:)
Odpovedať
Robíte si srandu, dámy? :-D Myslím, že po tomto dotaze som už videla všetko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@monetta Kľudne si z toho robte srandu a nás nechajte o tom diskutovať. :-) Iné veci sa tu riešia, nemám záujem - nekomentujem, také jednoduché.
Odpovedať
Nie je podstatnejšie to, po akom rozhodnutí budete s partnerom šťastnejší ako nejaká kniha a podvodníčka ezoterička? :) Nič v zlom, nechcem rýpať ani nič, ale keď sa vám narodí bábätko, tak tiež pôjdeš k ezoteričke a povie ti, že sa narodilo v zlý dátum, tak budeš z toho zúfalá? Rozhodni sa na základe vlastného rozumu a po racionálnej debate s partnerom radšej...
Odpovedať
@zuzka_zuzicka Uf. A keby si si vzala iba jeho meno? Preco si chces nechat aj svoje? Tuto numerologiu poznam, ale velmi sa mi neosvedcila, pri menach je lepsie nechat pismenka pismenkami a teda skor riesit vyznam mena ako takeho a nemenit to na cisla... A vobec a celkove je lepsie si riadit zivot sam a nenechat si do toho "kecat" nejake hviezdy a numerologie alebo karty ;-) Tie nam mozu pomoct niektore veci pochopit, ale to je tak vsetko. Ja mam napriklad podla tejto numero strasne vela osmiciek, mala by som sa stale tocit v tych istych problemoch a ajhla akosi to nepasuje na moj zivot :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nemám problém z jeho menom, len teda bez koncovky ,,ová,, keďže je tak trocha exotické. @zuzka_22 ďakujem za odpoveď skúsim teda vygoogliť niečo o celkovom význame mená v rôznych variantoch. No čo som ja počítala podľa tejto knihy, skutočne to čo sa mi dialo vystihuje moje meno, čiže pravda v tom bude.
Odpovedať
@zuzka_zuzicka Ale skusala si pocitat aj niekoho ineho okrem seba? Ono to zas az take podrobnosti neponuka, zeby sa v tom nenasiel kus kazdy ;-) A keby si das jeho priezvisko bez ova by to velmi trhalo usi? (napr. Ruzena Jensen) Alebo co tak si nechat iba svoje?
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem, no ja takemuto niecomu neveri. Ci by si robila,. ak by sa doslo na to, ze sa k sebe nehodite, no vas vztah by vyzeral idealne? Vzdala by si sa ho?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa nechcem tomu vysmievat ani nic podobne, kazdy nech proste veri comu chce, to mi jedno ale ked uz to ma vyvolavat nejake rozbroje doma tak by bolo mozno lepsie ustupit si myslim. Jednoducho ked si on nechce zobrat tvoje dievcenske meno tak ho do toho nenut len kvoli nejakym cislam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@brilianta1 Žiadne rozbroje, určite do neho ,,nehučím,, bola debata a normálne odmietol. Takže sa nič nedeje, porieši sa to v mojom mene. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
viem, že tomu niektoré veríte, no poznám aj také prípady, že sa žienky tak silou mocou snažili mať tieto veci na poriadku, že sa vzťahy len vďaka tomu rozpadli. podľa mňa žiadne čísla ani veštice vzťahom nepomôžu, práve naopak. mali by ste sa nechať životom viesť a kočírovať si ho samé
Odpovedať
@diferina super napisane a priklanam sa k tvojmu nazoru. pre mna taketo veci vobec nic neznamenaju a ani zbytocne nevyhadzujem peniaze na taketo blbosti
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?