Sledujete svadobné trendy?

Je pre vás dôležité mať svadbu podľa poslednej módy? Mali ste taku alebo budete mat? pocula som, ze nase svadby dost ovplyvnuje zapadna moda a USA. co je na tom pravdy?
Odpovedať
@mmmia staci ked si pozries niektore inspirativne albumy tu na ms a mas postarane o trendy :) a co sa tyka ovplyvnovania, myslim ze je to pravda, zas neviem ze by u nas niekedy predtym bolo napr. hadzanie kytice, druzicky v rovnakych satach atd...mali sme pekne slovenske zvyky, ktore posupne miznu lebo sa chceme niekomu podobat a to nechapem preco :)
Odpovedať
@mmmia nie, pretoze tie trendy sa mi vobec nepacia. ako uz spominala @sissinka1 tak druzicky v rovnakych satach, hadzanie kytice a podvazok mi pride zbytocne... a co sa tyka poslednych trendov tak napr. mentolovo zelena farba je podla mna otrasna a vtacie motivy a klietky teda tiez moc nemusim... ale kazdy nech si spravi to co chce a co sa mu paci x-)
Odpovedať
nemyslim si, ze sa k nam vali nejaka pohroma z USA :) ja sa velmi rada isnpirujem zo zahranicia, casto krat su daleko daleko pred nami a nie len v USA, krasnu nevestu objavi clovek kdekolvek, v Parizi, v Tokyu, v Moskve a coraz castejsie aj u nas :)
Odpovedať
no ta mätová je fakt trošku divná, taka nemocničná, ale v kombinácií so zlatou jej to pristane :D inka tu som nasla nejake trendy, ktoré sa vám pozdávajú? ale úprimne? http://bit.ly/YajAuy Mne sa páči tá výzdoba z lampinónov, také nenáročné mi to príde. A že buďte sami sebou, no s takým mini rozpočtom sa to ani inak neda :D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?