Sú tu mladé nevesty narodené v roku 1990 a vyššie?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, najdu sa tu aj takto "mlade" nevesticky alebo buduce nevesty?:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bekiinka no to teda mas tazsie... tak mate dilemu ze co a ako.. na jednej strane to chapem ze mate dom tak naco by ste isli do bytu a tak a na druhej ked ten tatino... a tebe este kolko bue trvat kym skoncis skoluuuu ??
Odpovedať
Profilova fotka
no my nebyvame spolu a ani neplanujeme chceme az p osvadbe :))))
Odpovedať
@denka7483 no ja to mam este na dlho teraz som skoncila prvy rocnik ale este tento rocnik pojdem na denne kym neskonci priatel a potom chcem ist na externe, spravit bc. a potom uvidim ci budeme planovat babätko a potom dokoncim mgr. uz popri babätku nejako za dva roky a tak.. uvidim ako sa to vyvynie :) uz ked priatel bude zarabat tak bude lepsie :) aj sme rozmyslali ze by sme sli na rok do anglicka za mojou maminou ktora tam byva a tak to je este daleko :) ale uz sa tesim na tu svadbu, potom uz bude dobre ked budeme na to dvaja a budeme sa rozhovat spolu.. ...jj po svadbe uvidite kde budete byvat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@denka7483 ja som z vasilova..a ako dlho ste s priatelom spolu??
Odpovedať
Profilova fotka
@diuska1003 prepaac to nebolo tebe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bekiinka ja som z vasilova..a ako dlho ste s priatelom spolu??ja tu ani pisat neviem..najprv poslem spravu niekomu inemu a potom sama sebe :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@denka7483 sorry ale to nepatrilo tebe :-) nejak tu neviem s tym narabat :-D
Odpovedať
@diuska1003 :D tiez som najprv kadejako pisala ... to je v pohode :) my sme spolu uz 3 a pol roka a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@bekiinka 4 roky a 8 mesiacov..a z toho 4 roky uz spolu byvame :-)
Odpovedať
wau to uz pekne dlho, a kde byvate ak mozem vediet? uz pracujete obaja?
Odpovedať
Profilova fotka
@bekiinka zatial u nas doma...ale po svadbe by sme chceli zacat stavat dom...hej hej uz pracujeme obaja...sice ja uz dlho robit nemozem lebo budem maminkou :-)
Odpovedať
jej gratulujem :) to je super, aj ja sa uz tesim na to ked budem cakat babätko :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujeem ;-) len som to planovala az po svadbee..ale uz ked sa podarilo tak som rada :-)
Odpovedať
ja som júl ´92 a svadbu máme 10.8.2013... nemáte niekedy strach či to nie je skoro??
Odpovedať
ja urcite nemam strach ci to je skoro, hoci uprimne povedane, ak by sme spolu nebyvali, tak by ma ani nehlo sa vydavat, lebo az teraz som zistila aky obrovsky obrovsky rozdiel to je, ked spolu iba tak chodite ako ked s niekym zijete a travite spolu 24 hodin denne...chodenie to je iba ako obcasne prechadzky kde je vsetko krasne ruzove lebo sa tesite ze mozete spolu stravit par hodiniek na nejakom peknom mieste a snazite sa aby vsetko bolo dokonale..ale ked s niekym zijete to uz je nieco ine...stres z prace, nesedia financie, nie vzdy sa chce jednemu z vas ist niekam von, nie vzdy mate energiu na sex, riesit odhodene spinave pradlo na zemi alebo ine podobne veci...je to uplne o inom...my spolu zijeme dva a stvrt roka, asi tyzden na to co sme spolu chodili som si pomaly stahovala veci k nemu domov a uz vtedy som pochopila ze tie akoze vztahy co som mala pred nim sa nedaju nazyvat vztahom...poriadny vztah je az vtedy ked naozaj poznate kazdy svoj zlozvyk, svoje kazdodenne ritualy, reakcie na situacie, ktore len tak nezistite...takze nevesticky hor sa do toho ale poriadne to premyslite, ako priklad uvadzam moju kamaratku, ktora chodila s priatelom tri roky, zasnubili sa, nastahovala sa k nemu a po pol roku sa rozisili, niekedy aj ten najkrajsi vztah sa ukaze ako nevhodny v tej najneocakavanejsej chvili ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@mistom ja mam frajera dva roky a nas vztah nie je len o prechadzkach a takychto veciach, pokial niesme v robote sme spolu nonstop riesime spolu vsetky veci co sa tykaju nas ako keby sme spolu zili.. riesime prachy robotu rodinu proste vsetko .. ked sa jednemu nechce ist von tak druhy je oohladuplny a ostaneme doma :)) takze ja zas niesom nazoru ze ludia musia spolu byvat aby sa mohli zpbrat... obydve moje ´´svagrine´´ aa zacali byvat spolu az po svadbe a to dokonca mali na dialku vztah a jedna je stastne stastne vydata 6 rokov a druha 10 takze to je vec nazoru :)
Odpovedať
Profilova fotka
@diuska1003 v pohode aj mne sa barkedy barkomu podarilo napisat a v kolkatom si mesiacii a kolko mas rokov ?
Odpovedať
@denka7483 jasne Deni :) urcite je to vec nazoru, ja som napisala vlastnu skusenost ale ak to niekomu tak krasne vyjde, tak som len a len rada :)
Odpovedať
Profilova fotka
je to vsetko o ludoch :) a ja im tiez prajem nech su aj dalsich 20 rokov :)
Odpovedať
Profilova fotka
@denka7483 mam 22 rokov a som uz v 11 tyzdni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) ja som síce 88 a svadbu sme mali teraz 4.8.2012, ale už sa aj patrilo. Spolu sme už 7rokov a tri mesiace :) najprv sme po pol roku bývali u našich, na necelých dvadsať rokov sa mi narodila dcérka, teraz už má 4roky, ked mala rok odišli sme bývať do vlastného a samy bývame už 3roky, pred rokom a pol sa nám narodil syn a v auguste prišla na rad svadba. Všetci sa pýtali že načo či nemáme kam dávať peniaze že už toľké roky sme solu tak načo vymýšľame že mám ešte len 23rokov a nikdy neviem čo sa stane
Odpovedať
Profilova fotka
@kissova jeeej takze uz dve babatka no to je superkovskee :)) a myslim si ze ta svadba ze je to vasa vec a ked uz mate tu rodinku tak je krajsie ked sa volate vsetci rovnako ako rodina :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som rocnik.90 a svadba 20 aprila 2013 v den mojich narodenin :-)
Odpovedať
1991 :-) svadba budúci rok v júni... ako tak pozerám nie je to až taký trend vydávať sa čím neskôr keď nás je tak požehnane :D (ono je to tak, kto nemá za koho...:D :D :D bude si robiť sprosté poznámky typu: Určite sa musia brať!)
Odpovedať
@lessiie čo sa bojíš, takých sa tu nájde s problémami, ja mám aj so svokrou ale tým, že si všetko platíme sami nám nemôže nič a ja som sa s nimi prestala baviť a stýkať už pred pol rokom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@eluska291090 fu, aj som si myslela ze tu budem taka sama ked mi nikto neodpisoval...ale nie zeby ma to tesilo len ma to skor posilnuje aby som sa nevzdala :D no asi aj my si budeme vsetko platit sami kedze ich dceruska ich vyzmyka, lebo ona je leniva ani robit sa jej nechce...ale ja mam este rodicov co mi isto pomozu aj to povedali :) aj ja mam nieco nasetrene tak nejak to zvladnem ...musim...
Odpovedať
Tak ked vidim tie posledne prispevky, tak sa musim pochvalit, ze ja som asi ta najstastnejsia nevesta, lebo byvam so svokrovcami uz skoro tri roky a mam tu najlepsiu svokru a svokra na svete, svokra je ako ja, sprava sa ako baby v mojom veku, je vesela, vtipna, niekedy az priam sibnuta ale to je asi tym ze je zahoracka, vzdy sa jej mozem zdoverit, je uprimna, dobra, spravodliva, milujem ked sme same doma a len tak sa rozpravame o vsetkom moznom, jednoducho si to neviem vynachvalit..a ak si niekto mysli, ze sa casom odstahujeme, tak sa myli, lebo na zahori staviame barak, kde v predu budeme byvat ja a snubenec a vzadu svokrovci, za nami na dalsom pozemku stavaju snubencovi krstni rodicia, vedla byva snubencov dedko a jeho bratranec s rodinkou a este aj sesternica s rodinkou, skratka to bude jedna velka hacienda :D :D a len 15 minut cesty dalej byvaju moji rodicia...skratka nasu rodinu neopustime ani nahodou a prajem kazdej neveste aby mala s celou rodinou take dobre vztahy ako mam ja :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak aj ja sa pridam termin este nemame ale radi by sme v lete 2013 a som narodena 1990 :-P
Odpovedať
@lessiie Bojuj sestra :-) nič sa neboj aj ja mám lepší pocit, keď viem, že nie som sama
Odpovedať
Profilova fotka
@mistom waaaw, ak toto len ticho zavidim...a mate uz aj deticky? tie totizto vela veci zmenia...ale tak ked je to teraz super, tak budem drzat palce aby bolo aj potom. Ja som rada, ze moji rodicia byvaju 190km od nas a svokra 300km
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?