Sú tu nejaké mladé nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, sú tu nejaké mladé nevesty ako ja? Rok 95, alebo 96? Len tak ma zaujíma :-)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@betuska304 29 - v decembri 30 :-D to bolo po výmene názorov ( presný dôvod si už nepamätám :-D ) s otcom - že počkaj, keď sa vydáš a ja veľká hrdinka som vyhlásila,že sa nikdy nevydám a hotovo :-D no a potom prišli prvé zaľúbenia, hlava v oblakoch a človek začne romanticky snívať :-D :-) nakoniec prišlo kruté vytriezvenie a som si ako 21 ročná povedala,že nikdy viac, tak som 3 roky bola sama, kým som nestretla môjho terajšieho nastávajúceho :-) ;-) zo začiatku to nevyzeralo,že to dotiahneme až do svadby, ale čím sme spolu boli dlhšie, tak téma svadby padala čoraz častejšie :-D svadbu budeme mať v deň nášho 6. výročia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@betuska304 a vek fakt nie je podstatný - keď to má prísť,tak to príde :-D ;-) len je fak,že človeka to môže zaskočiť, keď to vypáli rochu inak ako čakal :-D vidím,že termín máte už za rohom, takže ešte raz gratulujem a naplno si uži svoj deň :-) ;-)
Odpovedať
@janka8713 heh tak ja som toto zas nevyhlasovala vzdy som sa chcela citit na jeden den ako princezna len som nevedela ze to pride tak skoro :) tesim sa a bojim zaroven :) vies najhorsie ze ked sa beres v takomto veku tak pada otazka''co si tehotna?''a ako fakt ma to nebavi kazdemu vysvetlovat co sa nemozme brat z lasky ?;) mi sme spolu tiez uz vyse 6 rokov mala som 14 :)ked sme zacali :) dakujem skusim si to uzit a tiez aj vam prajem krasnu svadbu nech je vsetko tak ako si vzdy chcela :)
Odpovedať
@betuska304 otazky ohladne tehotenstva boli aj v nasom pripadne a to som v case zasnubenia mala 27 a priatel 28 :D
Odpovedať
Profilova fotka
@betuska304 no ja som nakoniec rada, že moje "predsavzatia" sa nenaplnili a naozaj sa teším, že ten jeden budem princeznou aj ja :-) ;-) veľmi dobre poznám tieto otázky a poznámky, ako keby to bol v dnešnej dobe fakt jediný dôvod na svadbu :-( a ver či nie - aj ja som si podobné reči a otázky vypočula :-D nehovorím,že by som sa bábätku bránila - predsa len biologické hodiny tikajú :-D - ale aj tak ma tieto otázky v mojom veku prekvapili :-D wau np tak to fakt nechápem,že po 6 rokoch vám kladú takéto otázky, veď je to len prirodzený vývoj vzťahu si myslím :-) ;-) a ďakujem aj ja :-) ;-) verím,že sa dovtedy nezbláznim,kedže popri svadbe riešime aj vlastné bývanie :-D
Odpovedať
@leeshka hej no dufala som ze niesom sama :) hej lenze v takomto mladom veku to asi tak museli brat ze ma ''nabuchal''hh :) ako rodina sa to nepytala skor tak znamy alebo predavacka v salone :)
Odpovedať
@janka8713 no mi riesime byvanie tak isto a ked mam pravdu povedat neni to dobry napaf lebo toho je naraz vela :)mne este netika nic asi nam digitalky :) este som mlada este chcem mat pokoj s tymto dost ze sa o seba staram :)
Odpovedať
Profilova fotka
@betuska304 tiež o tom začínam uvažovať :-D je toho príliš veľa v jednom roku,ale už mi nezostáva nič iné len to všetko úspešne dokopať do úspešného konca :-) aj keď chvíľami by som sa najradšej na všetko vykašľala :-D jasné to chápem,veď na detičky máš ešte kopec času :-) ;-) ja keď som bola v tvojom veku tiež som sa na to necítila,nech si hovoria lekári čo chcú :-) mám bývalé spolužiačky čo majú už aj 2 -3 deti, ale na to musí byť človek pripravený nielen fyzicky ale aj psychicky - ani v tomto prípade nie je vek až tak dôležitý :-) no a v mojom prípade som vtom veku ani nemala vhodného partnera, aj keby som veľmi chcela :-D
Odpovedať
@janka8713 hej no ja by som sa tiez najradsej hz ked sa to vsetko tak blizi a ked viem ze este s tym byvanim to je na dlhsie :) snad vysledok bude stat zato :) ja aj partnera mam ale necitim sa na to.fyzicky a psychicky uz vobec nie :) snad ma to raz prejde lebo on ma deti rad no ja mam z toho fobiu ;(
Odpovedať
Profilova fotka
@betuska304 treba myslieť pozitívne - čo ťa nezabije to ťa posilní :-D :-) ;-) u mňa je nojhoršie to,že všetko sa sype na moje plecia, keďže partner má fóbiu z vybavovania vecí a z telefonovania :-D napr. minule som bola vyberať šaty a hneď odtiaľ som letela za projektantom na pozemok,kde bude stáť náš domček :-D už len čakám,kedy na čo zabudnem a bude problém :-D :-) musela som si normálne diár kúpiť, ktorý som nikdy predtým nepotrebovala :-D verím,že hej a raz príde ten deň, keď si povieš, že už som na detičky pripravená :-) a naozaj sa neni kam ponáhľať ;-)
Odpovedať
@janka8713 hh u nas to mame naopak ja vybavujem skoro vsetko so svadbou a on vsetko s byvanim lebo do toho sa ja tak nevyznam :) diar zatial nemam ale uz si pisem so poznamok do telefonu co mi este treba :)
Odpovedať
Jeeej mladucke nevesticky vitajte tu medzi nami:-) Je super podla mna, ze uz take mlade sa vydavate. Vzdy lepsie skor ako neskor alebo nikdy. Tak Vam vsetkym drzim palce pri vybavovani svadbe a prajem aj vela lasky do zivota. Nech stale viete lubit a hlavne nech ste lubene :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@eleoska Prosim ta, mozem sa spytat, co konkretne je podla teba super na tom vydavat sa mlada? =-) fakt ma to uprimne zaujima, ziadna provokacia.
Odpovedať
@petersdottir mozes, neberiem to ako provokaciu. Co konkretne? Podla mna napriklad taka ta postupnost. Ze ked uz stretne mlada baba chalana, s ktorym vie, ze chce byt nastalo tak mi pride zbytocne s nim 10 rokov len tak chodit. Podla mojho nazoru je lepsie sa po nejakych 2-3 rokoch zobrat. Potom si uzivat ten zivot ako mladomanzelia, chodit na dovolenky, budovat si domacnost a potom rodinku. Mne osobne sa nepaci, ked sa nejaka 30 rocna cely zivot hovori: ze ona ma cas a chce sa zabavat a potom sa zobudi z toho a uz si zrazu uvedomi ze by chcela aj rodinu aj muza a potom hrrr sa zavesi na hocijakeho
Odpovedať
@petersdottir preprac ale teraz uz musim z tadeto odist ale mozme o tomto podiskutovat niekedy nabuduce ak budes chciet. Rada si vypocujem aj tvoj nazor
Odpovedať
ja len cakam kedy niekto zalozi protidiskusiu pre "stare" nevesty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@aandrejjka Taketo napady! Len ty pockaj, budes nahlasena za poburovanie a povzbudzovanie nenavisti :-D Ja len nechapem tieto skatulky a vekove limity, ved kazdy na kolko sa citi :-D Ja sa napriklad soboty vecer citim na 20 a nedele rano na 50 =-) ale napriklad moj muz ten je permanentne v stadiu 5-rocneho decka...
Odpovedať
@petersdottir ja sa len nestacim obzerat ako vsetci okolo mna rodia a ja nechapem ze ved som ledva este len ja vyrastla nie ze deti mat.. :-D anyway.. co som zatial odpozorovala tak vzdy budeme mat doma aspon jedno dieta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@betuska304 tak ja sa pomaly zabieham do celého procesu spojeného s výstavbou domu - vážne žiadna sranda :-D ale viem,že môj nastávajúci by z toho mal väčší guláš - on vôbec nie je technický typ, lepšie mu to ide v kuchyni, vo varení je jednotka - ide mu to oveľa lepšie ako mne :-D :-) a ako inak, už máte asi všetko so svdabou povybavované predpokladám ? :-) videla som v albume tvoje oznamka aj pierka - krásna práca :-) v prvom momente som si myslela,že je to práca profesionálov, ale keď som si prečítala, že je ručná práca, tak klobúk dole ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@eleoska Na to aby si uzivali zivota, chodili na dovolenky a budovali domacnost sa predsa nemusia hned brat😄
Odpovedať
Nejako sa to tu uberá nesprávnym smerom =-) , chcela som len vedieť, či tu sú nejaké mladé nevesty, aby som sa necítila sama, pretože v mojom okolí som jedna z mááála :-) a myslím, že je zbytočné rozprávať sa o tom, kedy to je ideálne, aj tak to podľa mňa závisí hlavne od toho, kedy stretneme toho správneho :-)
Odpovedať
@sonkasmo toho sa bat nemusis. Mladych neviest je dost vela po celom Slovensku. Mam dve kamaratky, ktore sa uplne mladucke vydavali a su stastne :-) Ked sa ich spytam, ci nebanuju ze sa tak skor vydavali tak ich odpoved je jednoznacna ze nie
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?