Svadba 30.10.2020 a celoplošné testovanie

Ahojte, sú to nejaké nevesty, ktoré majú svadbu 30.10.2020? Ako to spravíte, ak bude už od tohto dňa celoplošné testovanie? Odbehnúť si na test v svadobných šatách samozrejme neprichádza do úvahy 😅 Ďakujem za rady a inšpirácie
Odpovedať
Profilova fotka
Neverim, ze sa v kazdom kraji bude testovat v jeden cas. Este stalo to nemaju nijakosi doriesene, len vedia, ze chcu testovat. Este to bude pekny chaos
Odpovedať
a tak preco nie. podla mna by ste na jednej strane mali fakt originalne fotky 🙂
Odpovedať
@sahaia 😄 😄 😄 😄 tak to si viem predstavit 😄 no osobne neviem, ci by som chcela fotky z toho, ako mi beru vyter z hrdla 😄
Odpovedať
Profilova fotka
na korona.gov dnes informovali, ze sa bude testovat dva vikendy 30.10. a nasledujuci - odporucaju sice ist na oba testy a bla bla ale podla mna mozete pokojne ist aj na ten druhy - kazdopadne velmi to este uchopene a naplanovane nie je a mesta sa vyjadruju, ze nie su schopne to zabezpecit ako si to pan M predstavuje, u nas v BA prave hladaju dobrovolnikov civilistov na zapisovanie 🤦🏼‍♀️ takze ktovie ako to bude a ci
Odpovedať
@peta_michalickova ja som to pochopila tak, ze musis ist aj jeden vikend a aj druhy. lebo to je opakovany a ked ti na prvy nevyjde, ze si pozitivna, ze to este nemas rozbehnute v tele tak ten druhy ze to odhali. neviem co je na tom pravdy ale takto som to pochopila.
Odpovedať
Profilova fotka
@molisia no musis ist na oba ak sa chces volne pohybovat resp. mimo tych vynimiek, cize ak napr. sedim doma, pravcujem z domu a s nikym sa nestretavam a staci mi len jeden - stale je to dobrovolne, ze ano ak zamestnavatel netrva atd. takze pokojne mozeme i neist ale teda ktovie co bude 🤞🏻🤦🏼‍♀️
Odpovedať
@peta_michalickova presne tak, nikto nevie co bude a nahovou nasmu premierovi prepne a takychto ludi necha furt doma, tak si potom budu za tie testy platit a buchat si hlavu. to sa radsej ist teraz otestovat a mat pokoj a zaroven sa modlit, aby sme sa priamo na testovani nenakazili
Odpovedať
No asi tak nejak ako pises @mollsla. Ja mam z toho tiez obavy, ale tak nic ineho mi neostava ako sa ist dat otestovat a modlit sa
Odpovedať
@sima_sagova tak ako dopadla svadbička?? Všetko dobre?? 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?