Budúce nevesty z okolia Banskej Bystrice, Zvolena (2014)

2. nov 201390

Ahojte baby. Momentálne sa ešte nevieme rozhodnúť, kde budeme mať svadbu. Ja som sa narodila v Bystrici, priateľ je zo Zvolena, kde momentálne aj bývame. Bystrica sa nám obom veľmi páči. Ale svadbu by sme možno mali aj na "pol ceste", napr. v Hronseku v hoteli Gala alebo vo Vlkanovej v kaštieli Bocian. Svadbu by sme chceli 31.5. 2014, ešte sme sa nikoho neboli pýtať. Ako ste na tom vy?

• hotel Gala je dobra volba 😉

• @matuskusnir  neviete, či aj pre hostinu pre 30 ľudí? nechceme veľkú svadbu, ale počítame s tanečným parketom. láka ma Gala kvôli možnosti mať obrad vonku, videla som fotky 🙂

• @lucny_konik  koli tomu vonkajsiemu priestoru sa mi to paci. pri poslednom foteni som tam mal 45 ludi, takze podla mna zvladnu aj o 10-15 ludi menej.

• Sponzor fóra
  • Fuggerov dvor

• my máme tiež sobáš 31.05.2014 vo Zvolene 🙂

• Hotel Gala v Hronseku je skutočne nádherný, bola som to tam pozrieť, ale my máme 80 ľudí a to by bolo trochu nahustené, tak sme nakoniec zvolili Palace Sliač. Ale hotel Gala určite odporúčam, aj známi tam mali svadbu a boli úplne spokojní...

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @gyraldoska  
    Aj my zvažujeme svadbu v Palace, predpokladam, že si sa už bola dohodnuť na istých veciach. Dá sa s nimi jednať?
    Lebo som počula, že v Gale je veľmi nepríjemná prevádzkarka.

• Ano, bola som tam zatial len raz, ale velmi prijemna pani, akurat vcera som jej volala, ze mi pride mamina na vikend a chcela by sa tam ist pozriet, a ona velmi ochotne suhlasila, ze nam to poukazuje... neviem ale zatial, ako konkretnosti, ale mne sa pristup velmi pacl, aj cenovo to vychadza super a velmi su ochotni 🙂
    A kedy mate termin?

• Ahojte zeny 🙂 prosim Vas neviete mi poradit ako to je v hotely Gala s cenami? Ked tam chcem aj ubytovat 40 ludi na jednu noc a vsetko okolo svadby? kolko by to asi cca vyslo? Dakiujeem 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov