Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
1
85
86
Profilova fotka
no Kati ja asi zatial budem tiez to ntcko, len to tam musim vykukat s parkovanim tento tyzden snad a od buduceho by som asi chodila stredy a mozno aj piatok.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja ti poradim presne kde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej tak napis .. alebo to sa neda takto vysvetlit?
Odpovedať
Profilova fotka
moni, alebo sak pome nikedz spolu ak sa ti chce. bud tyzden streda_?
Odpovedať
Profilova fotka
kati ja to kuknem kde sa da parkovat tento tyzden a dam ti vediet.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
ked nezaparkujes pred NTC zaparkuj na tej hlavnej ceste / mhd zastavka nova doba. da sa tam vyjst na chodnik, za zastavkou su park miesta, ja vacsinou najdem fleka tam, ale nerozsiruj to potom dalej :-D :-D :-D ale nie... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kati nemam komu dalej, ale parkovanie na chodniku neni zrovna najlepsie riesenie,nedavaju tam papuce?
Odpovedať
Profilova fotka
ee tam mas normalne parkovacie fleky, len sa nepostav na nejake reservee a bude to ok :)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati este musim zistit ktora to je zastavka a uz to snad najdem :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby?? co nove? my uz budeme mat skoro 3 mesiace od svadby.. kolke z vas uz pracuju na mimcu?? my este nie.. :(( ale nevadi, ved ja sa raz dockam.. teraz na to nie j vhodna doba.. ale keby nieco, tak budeme cely happy!!
Odpovedať
Profilova fotka
iwi9 ahoj.. my tiez este nie, ale vysadila som tabletky, takze uz sa to moze pritrafit hocikedy. aj ked zatial davame pozor.. my teraz riesime nase byvanie, o par mesiacov sa stahujeme. takze vsetok volny cas venujeme hlavne tomu.. obcas si pozriem svadobne fotky a zaspominam ake to bolo.. a aj ma zamrzi ze uz to mam za sebou a ze sa to uz nebude opakovat :(
Odpovedať
Profilova fotka
cauko!! jej som rada ze si sa ozvala.. nikto sem uz nechodi.. ja som sem sice casto nepisala, ale stale som si citala co je s vami nove :)). ozaj mate krasne fotecky zo svadby. joj aj ja by som uz rada riesila byvanie, ale este pracujeme v UK takze to nema vyznam teraz, ale o dva roky tu uz chceme koncit.. tak potom nieco poriesime. nuz veru ja sa citim ako uplne sialena,ale ja by som este chcela svadbu.. presne tu istu a tak isto.. len mi je luto ze je t uz za nami. taky krasny den. a hlavne by som mala sancu opravit pokazene veci.. pokaslalo sa nam tolko veci a na tolko sme zabudli.. ale aj tak bolo vsetko uuuuzasne. chcela by si aj ty reparat? alebo presne nech sa vsetko udeje tak ako bolo?? nuz inak vela stastia so stahovanim :))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
iw9. no z toho co pises..stotoznujem sa. tiez by som si to chcela zopakovat :-D :-D :-D u nas to bolo taktiez prenadherne a co je pre mna sok..dokonale!!! ja by som nechcela nic zmenit, iba si zatancovat s viacerymi ludmi a mat viac energie a sily na tancovanie..lebo okolo druhej mi zacali dochadzat sily :-p stale tomu neverim ze ako to mohlo byt take dokonale a krasne a hlboke....nechapem a dakujem za to x-) podla mna 1/2znamych si uz myslia ze si to vymyslam, ale naozaj to bolo takeee :-D s babatkom cakame aj my. ale tiez sa moze pritrafit kedze neberiem HAK ale planujeme prirodzene..a musim povedat ze cim dalej tym viac nejak vo mne rastie tuzba po babatku...ci uz je toto nejaky vedlajsi manzelsky efekt neviem... =-) no este rok skoly a uvidi sa...ak sa teda nas osud nezvrtne inak ;-) btw stavba - stale sme vo faze vybavovania povoleni..pomoc.dnes mam obzvlast chut na novy dom :-D pozeram nabytok ako keby sme sa mali zajtra stahovat ;-) a musim povedat ze manzelstvo prinasa hrozne krasne chvile..aj ked pre niekoho banalne..zatial sa tesime z kazdeho noveho rana ked sa prebudzame ako manzelia..samozrejme ze stale rovnako po sebe aj hucime a fucime sa na seba, nuz mame taku italsku lasku...priebezne vypustame paru vo vztahu ;-) snad rovnake veci budem moct povedat aj na prve vyrocie a potom to dalsie a dalsie... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
katusska s velmi rada ze vasa svadba bola taka super.v mojom pripade slo o take drobnosti o ktorych som vedela len ja. ale ja som strasne velky detailista a na takych drobnostiach mi dost zalezalo. hlavne stala sa mi jedn neprijemnost. moj ocko nepije, ale na svadbe si s nim kazy chcel pripit... a tak to dopadlo. okolo polnoci K.O. a sedel vonku :( to by este bolo fan, ale stale je nestastny z toho ze nema so mnou ani poradne spomienky a velmi si to vycita. hlavne toto by som chcela 'opravit'. nuz a este sme mali kopu drobnosti: zabudli sme na spolocnu fotku vsetkych hosti, s rodicmi mame len take momentky fotky, ziadn 'oficialna'. do cokolady na fondue zabudli doliat olej abola hustejsia nez mala( hostia nevedeli, len ja som videa ze to nevyzera tak ako ma), zlomila sa nam soska na tortu, vacsinu casu som mala k svad. satam obute balerinky, lebo som vazn nemala cas prezut sa spat do topanociek, sadol mi uces, lebo som si to mala este zalakovat, ale zabudla som, malo som bola s mojimi najmilovanejsimi, nic sme nestihali, resp na nikoho som nemala tolko casu co som chcela. lupienkovy ohnostroj mal byt pocas 1. tanca, ale starejsi to poplietol a bolo to pri privitani pred restikou...to je asi vsetko. zo svadby mam uplne uzasny pocit, bola cela super, len stale spminam na tieto veci co sa nepodarili. ale je to viacmenej moja chyba lebo som vsetko chcela zvladat sama a na svadbe sa ma vsetci aj bali opytat ci netreba nieco spravit.ale naozaj vacsinahosti povedala ze na lepsej svadbe neboli a ze bola originalna... a povedali to aj natvrdli kritici, co by mi vytkli hocico, tak tomu a verim. pre nas jednoznacne naj bola... bavili sme sa do 7 rana... a musim suhlasit. je to nadherne ked sa zobudim a moj manzelik je vedla mna.. a ja viem ze to tak bude naveky. ta nskutocna istota je uzana. my tiez po sebe vieme riadne nakricat, ale vzdy to skonci dobre. ja uztiez tuzim p baby, ale viem ze este chvilocku pockame...sice est beriem HAK, ale tiez uz uvazujem o vysadeni.. ved uvidime inak katusska podla fotiek to naozaj vyzera na donalu vadbu. neskutocne krasna nevesta :)))
Odpovedať
Profilova fotka
iw, no ja som tiez strasny detailista a planovac, az hroza :-D tkze celkom chapem, najma to s ockom ma mrzi...ja som sa prave pripitych stavov niektorych hosti bala..ale nioc take sa neudialo..resp aj ked bolo v niektorych viac ako malo tak sa chovali uplne skvel, akurat bavili ostatnych -to myslim v dobrom ;-) u nas to bolo tak ze mesiac pred svadbou moj ocko vazne ochorel a nevedeli sme ci miesto svadby nebude pohreb... :-( to bolo pre mna strasne, lebo to bolo dost necakane, ale vdaka Bohu vsetko slo extremnou rychlostou k lespiemu a ocko bol na svadbe a bavil. pre mna to bol neskutocny dar ze tam bol a viedol ma k oltaru... no musim povedat ze 2dni pred svadbou to bolo strasne tazke, vela behaciek, prakticky v kuse, iba sem tam sa napit vody alebo nieco zjest....dopadlo to tak ze v piatok vecer bola v nasej sale ina akcia amy sme nemohli zdobit. ja som bola na konci so silami psychicky aj fyzicky...lebo to yvzeralo tak ze kamarati pridu az na svadbu a vlastne nema kto zdobit. velmi mi pomahala svokrusa a manzelova teta, klobuk dole. tie ma aj poslali domov spat, lebo som vraj zacala stale viac blednut...ked som dosla okolo desiatej domov, zisitla som ze mam prehadzane veci a neviem najst paiere - cez byt v kt. som byvala totiz stale niekto prechadzal a premistnovali sa veci. tak sa o 10tej v noci zacala patracia akcia po rodnych listoch a manzetovych gombikoch. obaja sme boli na nervy ja som placlivym hlasom v kuse potichu nadavala a dookola som vravela ze neviem kde to je, neviem a co teraz a bla bla...a vsetkych naookolo som priviedla k panike :-N nakoniec sme vsetko nasli, bolo uz asi pol dvanastej.dala som sprchu a ledva ze som neodpadla, absolvovala som este podakovanie nasim(takle osobne), co bolo napriek unave velmi pekne a vsetci traja sme mali slzy v ociach...ked som sa dosuchtala spat vedla mojej svedkyne tak som jej vravela ze nevladzem a este netusim ako rozdelim karticky, lebo sme stratili zasadaci a vlastne na to zajtra nemam cas...a ze to bola chyba robit taku velku svadbu....no ako som sa rano zobudila utekala som porozdavat tie karticky a potom sa ma chopila vizazistka...a zo mna vsetko opadlo....urobila som si cajik, ona ma pomalicky licila a vladla akasi neskutocna pohoda.od toho momentu slo vsetko hladko a bezstarostne, zazrakom dosli zdobit vsetci moji kamarati a urobili to presne podla mojich predstav-instrukcie mala manzelova teta :D ked potom po mna dosiel moj petus tak sa nezmohol na slovo, velmi som sa mu pacila a bol to taky nejaky magicky moment...ako cerstvo zalubeny...fotenie bolo krasne , vtipne...nikdy som nechapala ako si to niekto vie uzit, ale v ten den som vsetkym tymto parom dala za pravdu :-) obrad...to najkrajsie co som kedy zazila a potom ta euforia bola pomaly davkovana celym vecerom a celou nocou..ludom sa strasne pacilo, spievali, bavili sa tancovali s nami aj bez nas..... x-) x-) x-) chcem to znovaaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
troska som pisala ako madar :-D pardon, zmena klavesnice |-|
Odpovedať
Profilova fotka
no katusska vidim ze 2 dni pred su asi pre kazdeho katastrofou. ja som mala naplanovany super den. o desiatej som sla na nechty. v tom istom salone o 12 na posledne farbenie, skuska ucesu atd.. hned o tretej odtial na poslednu skusku siat. potom sme sa mali stretnut s drahym, prebrat detaily okolo svadby, nacvicit konecne svadobny tanec a do kostola na spoved a dohodnut posledne detaily.moj drahy siel do nitry so svokrusou doktorovi(tie si to musela naplanovat 2 dni pred svadbou ale co uz). aj tam musel ist pre saty pre druzicky. a stal nemal kupenu svdobnu vestu... ]-( ]-( .vsetko slo podla planu ja som bola v salone a riesila miliony veci v hlave. stale som volala s drahym, ci uz ma vestu.. okolo 12 tej mi prestal zdvihat. a ak aj zdvihol, povedal ze nema cas.. potom zase nic. ptom zdvihla jeho mamka, ze vsetko je ok, a ze pomaly pojdu domov. ale mn to neslo do hlavy. uz som bola na skuske siat( samozrejme bez topanok) a stale sa mi neozyval.. ]-( ;-( . ja uz som nevedela co mam robit. konecne mi zdvihol a tak som na neho nakricala nech mi prinesie topanky do salonu a nech mi povie co sa stalo. povedal ze donese a zlozit. tak som dufala ze ho odchytim a zistim.. ale on vysadil moju sestru aj s topankami a siel prec. ja som naozaj myslela ze ho zabijem. strasne som sa zlakla ze nam zaplavilo restauraciu...vtedy boli zrovna tie potopy a nasa restika bola obklopena vodou. nastastie boli na to dobr pripraveni.k tomu som zistila ze nemam dobre upravene saty a to ich mali len skratit. zacali mi vyvolavat kamsky ze chcu priniest dary ze kedy mozu prist. ja som myslela ze ma porazi. a od mojho draheho nic...aaaaaaaaaaaaa pustila som sa do placu. ale do uupln zufaleho.uz boli styri hodiny a j som o nom niiic nevedela co s deje.ked som zo salonu vychadzala, zabudla som si tam topanky( ale tom som nevedela).esteze boli so mnou sestricky. zavolla som ivkovi ze co sa deje cez zuby som mu povedala ze ak mi okamzit nepovie co j vo veci ze rusim svadbu. to sme boli na ulici a ja som bola ao z hororu.. vsetci po mne pozerali. ale mne to bolo jedno. no a vtedy mi pvedal. v NR sa tukol s autom!!!!! nic sa nikomu ani nicomu nestalo, aleproblem bol ze to bolo vojenske auto a oni to museli nahlasit. nuz a ja som spustila hystoricky rev. to bol napad jeho mamy mi to zatajit, ze to tak bude lepsie. ale neboloooo. lepsie by bolo keby mi hned vysvetlil co sa stalo a ze musi obehat poistovnu a bola by som ok!!! ale on bol ticho. no vazne.. co by bolo lepsie? 4 hod o nom nevediet, alebo sa vyrovnat s neprijemnostou, ale vdiet zeje vsetko ok???joj truba moja!ptom som celou cestou usedavo plakala sestry nevedeli co so mnou. doma som sa zatvorila do izby a s placom cakala na draheho nech ma utisi. potom uz v ten den bolo ok viacmenej. dalsi den chaos pokracoval a takisto v sobotu. napr som zistila ze jeden dost dolezity sofer je opity :)) naozaj som myslela ze skolabujem. ale nic z toho sa nevyrovna tvojmu strachu o ocina.. ja neiem c by som robila.. som velmi rada ze vetko dobre dopadlo ja sa tiaz ospr. za chyby, mne zase sem tam vynchava klavesnica pismena... sakris zase do opravy?? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tak ja by som na svadbe nezmenila vobec nic,iba pocasie, kedze tych 35 stupnov co sme mali sa podpisalo na make-upe, na nalade a unave.. ale inak nic.. akurat som si dvakrat zabudla kyticku, raz na fotenie, to sme sa pre nu vratili potom, a potom aj na obrad, a to sa este brat od kostola isiel pre nu vratit.. jaj a este klima v restike nestihala, tak to su take veci co by som zmenila.. bohuzial ja sa teraz opat trapim kvoli mamine, jej stav sa nijak nezlepsuje a nevieme co bude dalej. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
juj monika to ma mrzi :-( . verim ze sa jej stav coskoro zlepsi. drz sa. ja ked nad tym premyslam asi by som tiez nic na tej svadbe nemenila. bola super a hlavne bola nasa. o az na toho tatina, toho by som nejako hadam ustrazila ;-) . ale ja znovaaaaaa a znovaaaaa ju chceeeeem. esteee. preco nemoze byt kazdy rok? ( le kto by to financoval :-D :-D ). ale nie ja viem ze nas cakaete kopec krasnych veci. uz sa neviem dockat.
Odpovedať
Profilova fotka
iw9, presne to som minule vravela, ze kazdy rok ju mat. no potom by to asi nebolo "ono" :-D parve preto z svadba je len raz..taka neopakovatelna, jedinecna a zazracna....aspon pre mna. su baby kt. nad takymi vyjadreniemi krutia ocami 8-) ale ja som vdacna za ten zazrak v nas den svadobnyyyy :-D :-D :-D moni, s maminou je mi to luto...moja tiez zacina mat bolesti nanovo...ona ma tu svalovu... :-S toto je uplne nanic ked je clovek dlhodobo chory a stale vlny..jeden cas nadej ze vsetko o a potom sa zas dostavi zhorsenie a zas dookola 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kati no u nas to uz na zlepsenie nevyzera.. asi nikdy.. som v depresii tieto dni. ale co sa da robit.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
ahojte baby!! ako ste na tom? ma uz dakto brusko ??? ako sa mate?
Odpovedať
1
85
86
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?