Kedy začať s prípravou na svadbu ? Termín je júl 2007.

Plánujeme svadbu 07.07.2007... :-) :-) kedy mam zacat s prípravou...?
Odpovedať
1
2
Neviem ti nejak extra poradit,lebo mi sme sa zasnubili v marci 06 a otyzden mame svadbu a vsetko sme da sa povedat zvladli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj rita - no zavisi od vas - miestnost mozes zacat zhanat aj hned - tiez hudbu a fotografa - aspon zistit ceny a volne terminy. saty rozhodne ne - lebo za rok uz budu uplne znicene a obnosene a na zvysok mas podla mna tiez este kopec casu. my sme sa rozhodli v polke januara 2006 a mali sme 21.5.2006 a stacilo to uplne v pohode - akurat ku koncu som uz zacala spekulovat ze ....ja nechcem tieto saty ja chcem ine a ja to nechcem mat tam ja to chcem inde a aj toto chcem zmenit - takze cim menej casu tym lepsie - nemas cas vymyslat hluposti. tolko moja skusenost. :-) drzim palce.
Odpovedať
Profilova fotka
Mozes zacat aj hned a mozes to nechat az na 2007...zalezi to od vasich poziadaviek... Ja som zacala v lete 2005 a svadba bola v maji 2006 - takze asi tak 3/4 roka a nelutujem...mala som cas zistit co presne chcem a nemusela som sa ponahlat, ani nic nebolo este odsadene a nemusela som sa uspokojovat s niecim horsim... Takze zacni salou, foto + video a ostatne postupne - pouzi ten planovac tu na stranke, to je super vec:))
Odpovedať
Zacni citanim a prispievanim do diskusii na tejto stranke. Vela sa dozvies a velmi ti to pomoze ;-)
Odpovedať
misetnost uz mam :-D , a uz sme rozoberali aj to, kolko ludi a koho pozvat...hudbu este neviem, fotografa mame v rodine :-) to je super, ale urcite ze saty, kvety a oblek este teraz nebudem riesit...mozno pomaly pozvanky (mate napady? dik)teraz idem, vratim sa vecer. zatial.pápá
Odpovedať
Profilova fotka
rita, nevesty s tvojim datumom svadby tu maju osobitnu temu http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... tam mozes zistit, kolko maju pripraveneho ostatne ;-) ked mas miestnost a fotografa, mas dve skoro najdolezitejsie veci. ostatne mozes riesit postupne
Odpovedať
Profilova fotka
To záleži od Tvojej/ženíchovej šikovnosti , kontaktov a hlavne náročnosti. Ja poznám osbne jeden pár čo zbúchli svadbu za mesiac a vlastne až na kameramana bolo všetko O.K. ale ked trošku prižmúrim očko ;-) tak i ten kameraman nebol s tých "najpodradnejších" ja som svoju svadbu začala pomaly zliepať kúsok po kúsku rok vopred a stihla som medzitým zmeniť termín sobášu a miesto svadob. hostiny :-) ale je to pohode myslím že tie zmeny boli k dobrému - len zo skúsenosti niektoré nevestičky čím majú viac času tým viac vymýšlajú a komplikujú 8-)
Odpovedať
Je to ok, svadbu mame 12.maja 2007 a zaciname s pripravami v januari 2007 ?
Odpovedať
ahojte, som spat...baby este potrebujem vyriesit jednu vec...moja rodina je 140km od nas....ako riesit ubytovanie, aby to bolo aj finacne v"pohode" alebo by som mala skratit koli tomu svad.hostinu, ze pozvem len a len najblizsich z mojej strany? :-( neviem...ale aj oni potrebuju niekde sa vyspat :-N ...zuzka ty pises ze zacinate s priravami v jan.2007. aj ja si myslim ze to je vhodny cas, ale urcite si nevyberem saty skor, ako marec, lebo by som sa zblaznila, ze kolko bab este bude nosit predo mnou moje saty... :-o uvidime...urcite zacnem s pozvankamy, lebo si to chcem vyrobit sama...(este raz, ked viete, dajte napady)
Odpovedať
rita super datum, aj divoska ma taky :-) strasne sa mi pacia tieto rovnake cisla...... :-)
Odpovedať
rita super datum.aj my s priatelom sme si vybrali tento,ibaze v MT.A s pripravami zacime az v januari 2007 a to budu sala,video,foto.Tiez okolo marca a aprila saty a oblek pre mileho a samozrejme satocky pre dcerku.Teraz len nakukam sem do tem a pomaly si zapisujem co je podla mna podstatne.
Odpovedať
tinea kolko pred terminom pojdete na matriku(alebo do kostola)? :-) mam taky pocit, ze tento termin bude velmi rychlo zaplneny :-( rok pred tym? asi sa budu na nas smiat, nie? ;-( co k tomu? OP a rod.list?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Aj ja sa pridavam k tomuto datumu. Tiez ho mame naplanovany ako den D! My uz mame salu rezervovanu aj kameramana a fotografa, istota je istota a o tento datum bude urcite velky zaujem. Ostatne zacneme vybavovat az od januara. Jaj a este si chceme cez leto objednat aj hudbu - tiez pre istotu....
Odpovedať
Rita ak máš svadbu s tým dátumom, stačí začať s prípravami v januári, aj tak všetko v pohode zvládnete, aj my máme svadbu v KN a miláčik ma požiadal o ruku na silvestra! ;-) Ak začneš príliš skoro, neskôr budeš vymýšľať a možno nakoniec všetko zmeníš. My sme už stihli vybaviť všetko a podľa našich predstáv...
Odpovedať
Profilova fotka
Rita - je to dost individualne, zalezi od regionu. My sme restauraciu zajednavali v maji 2005 na september 2006. Je to dost vychytene miesto, tak preto sme tam isli trochu s predstihom, aby nam to niekto nevyfukol. Ostane veci postupne ...
Odpovedať
luciano, mas pravdu 8-) salu a kameramana si objednam aj ja a na ostatne mam cas, este mi povedz kde mate svadu? na matrike alebo v kostole? uz si aj to objednala?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj rita - no podla mn na matriku a do kostola bez co najskor aby sa ti nestalo ze bude plne - alebo ze ti ponuknu nejaku hodinu ktora ti nebude vyhovovat. urcite sa nebudu smiat ze co tak skoro lebo su na to zvyknuti. no a vsetkym ktore uz vedia termin sobasu - najma si zajednajte miestnost - jedinou nevyhou napr u nas bolo ze sme chceli svadbu na jednom mieste a kedze sme zacali so zhananim v januari a chceli sme svadbu v maji - tak sme museli zobrat nedelu lebo vsetky soboty uz mali plne az do oktobra. takze na miestnost a mozno aj na kostol a matriku kludne bezte co najskor.
Odpovedať
aj ja odporúčam najskôr miestnosť, lebo čo sa teraz informujem tak mi povedia že zajednať treba miesto aj rok dopredu. Hlavne od apríla do septembra. Takže to určite prvé a v rámci toho dňa aj matriku alebo kostol, aby ti padol rovnaký termín. Kameraman a fotograf stačí aj 3 mesiace dopredu. Ale na tú miestnosť a úrad sa zameraj už teraz. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
rita my to budeme mat v kostole, tam pofrcim hned v januari lebo teraz to este nechcu ani nahodou rezervovat.
Odpovedať
luciano ako ze to nechcu teraz rezervovat? :-( a ked uz v januari nebude volne? :-| alebo mam im 1.januara hned rano o 77777777777-ej zaklopat, ze "Ja chcem svadbu....? :-) aby sme dostali "dobry" termin?
Odpovedať
Rita, podľa mňa v KN všetko v pohode vybavíš v januári, aj ten termín. ;-) A kde chcete mať obrad a hostinu?
Odpovedať
Profilova fotka
No Rita vidim, ze rozmyslas uplne ako ja, tiez moja prva reakcia bola, ze 1.1.2007 - sviato nesviatok, im tam pojdem zaklopat, nech si ma zapisu, aby to bolo nabeton, ved matrika-alebo kostol je to najdolezitejsie, inak sa svadba nemusi ani konat, no nie?
Odpovedať
ahojte baby.luciano, vidim si jedna z tych 7.7.2007 :-D uz si nieco vybavila? oznamenie, sala a pod? ja sa bojim strasne ze nam nevide ten termin :-( co ked obsadim salu a na matrike ma odbiju, ze uz nie je termin ?potom utekam do restauracie a poviem, sorry, predsa dajte o tyzden skor alebo neskor...moze a nemusi sa to podarit....
Odpovedať
Profilova fotka
No rita vidis aj ja sa toho bojim, ze co z toho ked uz mam rezervovanu salu, kameramana, fotografa, ked by bol nakoniec kostol obsadený??? Tak si hovorim, ze nieco take sa nestane a basta a keby sa stalo, ze tu v Senici by bol kostol obsadeny, tak by sme svadbu urobili v nejakom kostoliku tu v okolitej dedinke a je. Ale bacha, nezabudni na hudbu (ak teda nechces DJ), lebo mne uz dvaja povedali, ze su na ten termin obsadený. :-|
Odpovedať
Co? teraz su obsadeny? "svokra" mi vcera ponukla DJ, ktory je udajne velmy dobry... :-D musim to zistit a rychlo obsadit ho. prisaham ze obcas mi ta cela svadba vypada ako sutaz, ze kto vybavy lepsie, lacnejsie a krajsie veci. :-) :-( :-) :-( :-) :-( ..co este s nami bude o rok? ja viem ze to je den DDDDD ale aj tak... x-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
Rita to nemozes brat ako sutazenie! Ved kazdý si chce urobit svadbu podla svojich predstav a vsetko chce mat uno-nuno!
Odpovedať
Luciano uz som pisala do temy 7.7.2007, ze asi zmenim termin, lebo nechcem to zazit, ze polovicku veci vybavim a za 5 pol musim koli tomi zmenit, lebo napr.nebude volne na matrike... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Citala som si to tam Rita, ale podla mna to nemusis rusit, to sme ta tak vystrasili? Zálezí aj od toho v akom velkom meste byvas a kolko tam v ten den "hrozí" svadieb.
Odpovedať
luciano predstav si ako som dostala od kolegyne, ked som jej povedala ze vzdam sa a nechcem ten termin 8-) ,povedala ze nie som ozajstny Baran ked to nedotiahnem ku koncu.... :-) :-) :-) asi ma pravdu (len ma vystrasili tie komentare na temu 7.7.2007...spravime to a podme na to.... 8-) 8-) 8-) luciano co uz mate vybavene? chcela by som rucne vyrobene oznamenie. co ty?
Odpovedať
rita, nestresuj ;-) my uz mame sice zajednanych dost veci, ale trosku aj preto, ze vybavujeme v dk a zijeme v ba, takze vzdy, ked sme tam nieco vybavime :-) . oznamka si tiez navrhujeme sami, jedine, ze by nas nejake moooc oslovilo...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?