Košičanky s dátumom svadby 8.6. 2013

11. feb 201340

Ahojte je už vela začatych diskusii na rok 2013 čo som prekvapena ale ja by som chcela to zužiť na Košice a na môj termin a keby sa našli aj buduce nevesty ktore su NAd JAzerom to by bolo super. A mohli by sme bližšie pokecať. Ale kludne Košičanky pište ,

• ahoj, ja som z kosic a mame svadbu 8.6.2013 🙂 som z furce a svadba bude v hoteli bankov aj obrad aj hostina 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra
  • @maka104 ahoj, ja mam svadbu 13.7. a tiez na bankove, chcete mat svadbu vonku? a co vsetko si uz riesila?Ako riesis vyzdobu?Dakujem🙂

• ahoj, ja mam svadbu 6.7., zatial mame rezervaciu v teledome, obrad v Kaplnke sv. Michala. su tu nejake nevesty s tym istym terminom a miestom svadby? ako riesite vyzdobu?dakujem 🙂

• zatial som velmi neriesila vyzdobu, viem len farbu, ake kvety chcem a co urcite nechcem, ale s tou manazerkou som sa este presne ohladom toho nestretla ale mam to vo velmi dohladnej dobe na plane, urcite chceme mat vonku svadbu, obrad na tej dlhsej terase, to uz mame potvrdene ze to budeme mat k dispozicii a aj hostinu vonku s grilovanym prasiatkom 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov