Kto má svadbu 1.9.2012?

10. mar 2012190

🙂

• Jasne.. ja 🙂 Preco? 🙂

• aj ja 😉

• Pridávam sa.

• Sponzor fóra
  • Som s vami, baby, krasny termin, ani zima..hadam ani velmi teplo 😃

• My tiež 😉

• aj ja 🙂

• my tiež 🙂

• aj my🙂 dufam, ze bude rovnako dlhe leto, ako vlani a budeme mať na celom Slovensku teplp 🙂

• no ja ju mam 1 septembra, a dufam, ze ak boh da tak pod holym nebom, lebo som si dala vazne zalezat a bude nadherna, s hnedymi navlekmi a korzetmi na stolicky v staroruzovej farbe, kvety budu tiez ruzovej farby v kombinacii s olivovo zelenou a cokoladovo hnedou, a dekoravane budu stoly vsetkou moznou cokoladou a olivami, fotime tiez vonku s farebnymi lampionmi a s lampasmi v roznych velkostiach 😉

• Pripajam sa, aj ja mam 🙂

• aj my 😃

• aj ja, aj ja!!! 🙂

• Aj ja sa pridávam 🙂

• ja tiež 🙂

• Sponzor fóra
  • aj my máme ten dátum a som rada že je nás viac 😃 ja sa neviem dočkať 😃

• aj my mame 1.9🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• ale nas je 🙂 aj ja 🙂

• aj ja sa pridávam 😃 perfektný dátum na svadbu len aby bolo aj pekné počasie 😉

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov