Nevesty z Považskej Bystrice. Ako svadobné prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
..tak čo Bystričanky?? Ktoré idete tento rok dostať svojho drahého do chomútu.. :-D :-D a hlavne ako vám idú prípravy??? a ako prežívate svadobné prípravy???
Odpovedať
1
24
25
@jarus84 čo sa týka Penziónu pod Strážovom tak nemám nejaké referencie ale je to tam nové, pekné, čisté ale počula som, že drahé :) navyše je v strede dediny takže ak chceš svadbu s poriadnou muzikou tak mne by to vadilo...preto som zvolila iné miesto. Ale je to vec názoru.Je to len na tebe ako sa rozhodneš.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ahojte babenky. Predavam svoje svadobne saty kupovane v zahranici cena dohodou. Len vazny zaujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@danulicek ahoj, môžeš pridať nejaké foto z terna? aj my tam máme svadbu (hore)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Cauky,tak ja si neviem vynachváliť tu pani z domu služieb,je veľmi milá,ochotná a šaty mi trochu prerobi keďže som nikde nenašla také aké by sa mi páčili,180 e za požičanie a za dorobenie rukavov cca 20 e,a závoj pozicia,že je v cene.v breli ma sfucana pani prezrela od dola na hor a povedala ze ,,na mna tam nič nemajú,,a potom dodala ze sa ide venovať neveste.bolo mi z toho dosť smutno,vdakabohu že som šla do domu služieb v pb.oznamka sme si dali robiť v expres tlač,alebo tak nejak,oznámka nás vyšli asi cca 40 c kus a ešte sme si tam dali vlastnú fotku a dodali nám ich do 3 dni.už sa nám to skracuje a ešte mám pocit ze nemam milión veci zariadenych.😃
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, milé nevestičky z Považskej Bystrice :-) Ak hľadáte svoje vysnívané šaty a hľadáte niečo nové a jedinečné, 19.5.2017 sme pre Vás otvorili nový svadobný salón Paula v Považskej Bystrici so svetovými značkami svadobných šiat TINA VALERDI a HADASSA. Nájdete nás na adrese Centrum 18/23 oproti Trom vežiam. Tešíme sa na Vašu náštevu ;-)
Odpovedať
Ahojte, ak by mal niekto záujem tiež predávam svoje svadobné šaty...mala som ich oblečené 1-krát :) Kúpila som ich úplne nové za 820 eur (môžem ukázať aj faktúrku). Predám ich za 450 eur. Veľkosť 36. Kruh som mala požičaný zo salona, takže sú bez kruhu. Ale potom keď sme sa boli fotiť, fotila som sa v nich bez kruhu (to je tá foto čo som tam sama). Dala som ich vyčistiť.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ahojte, akeho kameramana odporucate? Chceli by sme tak do 400 € ak je to realne :-D :-D :-D
Odpovedať
1
24
25
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?