Nevesty zo Žiliny a okolia s dátumom svadby v roku 2013

16. jan 2013150

Ahojte kocky, su tu aj nejake buduce nevety zo Ziliny a okolia????? 🙂

• Ahoj ja som z Martina a svadbu plánujeme vo februári 🙂 . Usilovne postupne zháňam veci

• Ahoj ja som tiez zo ziliny.svadbu mame v auguste,ale bude na orave kedze priatel am viac ludi

• ja sa tiež hlásim som z MT a svadba bude dakedy v máji....

• Sponzor fóra
  • Ahojte no tak my zatial mame predbezny termin na 3.8.2013 🙂 uz mate nieco vybavene 🙂

• Ahojte, som z Kys. Nového Mesta a svadbu plánujeme na 14.sept. Niečo už máme vybavené (fotograf, sála, hudba) a ostatné veci si nechávam na budúci rok 🙂

• čaute baby, hlási sa budúca nevesta s termínom 24.8.2013 🙂 už máme sálu, hudbu, foto, ešte naháňam kameramana 🙂

• ahojte, ja som zo ZA a mam svadbu 25.05.2013 🙂 a mam uz aj satyyyyyyyyyy

• Ahojte, aj my mame svadbu v Za datum 24/08/13

• Ahojte kočky, my to tiež plánujeme na r. 2013. Konkrétne 27. 4. .... 🙂 a som z Dunajova 🙂

• Dievčatá teraz vyberám kameramana. Koho budete mať vy? viete mi niekoho odporučiť? ďakujem 🙂

• @kirriana  Aj ja mám svadbu 25.5, ale v Poprade 🙂 Máme termín na matrike, sálu, dekoratérku, cukrárku na pečenie svadobnej torty a mám vybraté šaty, ktoré si idem dať ušiť.

• katulienka33 poslala som IP 🙂

• @luci_nka ďakujeem 🙂

• Caute kocky - 20.7.2013 vila Necas v Žiline to pre mna istí 😉

• Dobrý deň,
    ponúkam Vám svoje služby. V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.
    Rád poskytnem bližšie informácie

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Galéria Nedbalka ponúka jedinečné miesto pre Váš neopakovateľný civilný sobaš alebo svadobné fotenie.