Nevesty zo Žiliny a okolia s dátumom svadby v roku 2013

16. jan 2013150

Ahojte kocky, su tu aj nejake buduce nevety zo Ziliny a okolia????? 🙂

• Ahoj ja som z Martina a svadbu plánujeme vo februári 🙂 . Usilovne postupne zháňam veci

• Ahoj ja som tiez zo ziliny.svadbu mame v auguste,ale bude na orave kedze priatel am viac ludi

• ja sa tiež hlásim som z MT a svadba bude dakedy v máji....

• Sponzor fóra
  • Ahojte no tak my zatial mame predbezny termin na 3.8.2013 🙂 uz mate nieco vybavene 🙂

• Ahojte, som z Kys. Nového Mesta a svadbu plánujeme na 14.sept. Niečo už máme vybavené (fotograf, sála, hudba) a ostatné veci si nechávam na budúci rok 🙂

• čaute baby, hlási sa budúca nevesta s termínom 24.8.2013 🙂 už máme sálu, hudbu, foto, ešte naháňam kameramana 🙂

• ahojte, ja som zo ZA a mam svadbu 25.05.2013 🙂 a mam uz aj satyyyyyyyyyy

• Ahojte, aj my mame svadbu v Za datum 24/08/13

• Ahojte kočky, my to tiež plánujeme na r. 2013. Konkrétne 27. 4. .... 🙂 a som z Dunajova 🙂

• Dievčatá teraz vyberám kameramana. Koho budete mať vy? viete mi niekoho odporučiť? ďakujem 🙂

• @kirriana  Aj ja mám svadbu 25.5, ale v Poprade 🙂 Máme termín na matrike, sálu, dekoratérku, cukrárku na pečenie svadobnej torty a mám vybraté šaty, ktoré si idem dať ušiť.

• katulienka33 poslala som IP 🙂

• @luci_nka  ďakujeem 🙂

• Caute kocky - 20.7.2013 vila Necas v Žiline to pre mna istí 😉

• Dobrý deň,
    ponúkam Vám svoje služby. V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.
    Rád poskytnem bližšie informácie

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov