Svadba 10.9.2011. Má niektorá z vás tento termín?

18. sep 20111020
  • Ahojte, aj my mame svadbu tento den, (L), restauracia, kostol zarezervovany, civilny sobas asi v piatok, miesto na po-kostolove pripitky este nie je urcene. Prajem vam prijemne pripravy a specialne pozdravujem do Nitry 🙂

• Ahojte ,aj my mame tento termin, zatial mame vybaveny kostol,aj tak mam pocit ze nestiham....

• vsetko stihame 😉 asi vo sne! v kostole asi budeme spievat my sami 😬. ak sa nad nami niekto nezlutuje dovtedy. (alebo nezletia anjeli z neba) chcela som objednat choralou skupinu, asi mi nikto neuveri, ale pytali na tu jednu hodinu v kostole 1000eur + 150 organistovi! vazne zacnem verit na tych anjelov z neba. modlite sa so mnou 😃

• Sponzor fóra
  • no co baby, ako postupujete? oznamka vytlacene? rozoslane? zenich obleceny??? ja prave zvazujem nejake sukromne lekcie tanca, zenich totic na tanecnu nikdy nechodil 😃 oznamka este nemame a od rozosielania sme daleko.. 😉

• My postupujeme myslim ze pomerne slusne. Oznamka sice este nemame ale ostatne uz via menej je. Uz sme aj vyriesili hudbu na obrad, len este musime dohodnut skladby a piesne co budu hrat. A do tych oznamiek sa ideme pustit tento vikend, navrh uz je, len ho dat do realnej podoby a bude. Uz sa neviem dockat!

• Ajojte.Mam na Vas velku prosbu,nepozna z vas niektora nejakeho dobreho DJ.na svadbu,o dva mesiace mame svadbu a este nemame hudbu.z okolia Nove Zamky.Velmi by ste mi tym pomohli.

• ahojte, ako vidim je nas tu viac na tento termin v nitre . tak sa asi vsetky stetneme na foteni pod hradom, v parku alebo na ceste medzi tymito miestami 🙂
    prajem pekne pripravy a ocakavania

• Ahojte, no u nas bolo tempo celkom ok ale uz prituhuje🙂 rozrasta sa pocet hosti, a aj ked mam na dekoraciu hudbu atd profikov tak im treba vela veci upresnit a to je tiez ze pomooc 🙂 Naviac od decembra mam objednany zavoj, a uz sa zacinam obavat, ale som vo francuzsku a tu je vsetko klidek 🙂

• jej to je sranda ja som v decembri este nevedela ze sa budem vydavat 🙂.
    viete mi pomoct? som na vazkach aky pocet kolacikov sa dava do vysluziek - nasla som rozny pocet od 7 - 35 a neviem sa v tom zorientovat
    dakujem

• @vilica -podľa mňa Ti stačia cca9-11ks a kúsok torty - tak sa dáva u nás 😉

• niekde pisu, ze na oslavu 3-4ks na hlavu a na vysluzky 15ks pre jedneho, a ked je vacsia rodina tak 25ks

• ahojte, uz ste niektora videli horoskop okamihu? Zavisi sice aj od hodiny sobasa a miesta, ale pre zapadne slovensko okolo 16tej hodiny pisu toto:
    Venuša v súlade s Marsom
    V ovzduší cítiť jemné erotické chvenie, preto sa ľahšie flirtuje, či pružnejšie sa nadväzujú milostné vzťahy. Vynikajúca čas pre všetky činnosti, ktoré v sebe spájajú pôvab a pohyb ( napr. tanec, bojové umenie...), či pre spoločenskú aktivitu.

viac na slovenskej stranke zverokruh 🙂, mne este teda pisu aj, ze nemam nic podpisovat, koli zlodejom 😞

• normalne mi je smutno za tym 10.septembrom ...🙂 dufam, ze ste si ten den perfektne uzili a prajem vam vsetko dobre na spolocnej ceste manzelskej ! 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    WAUFOTO
    Bratislava
    Prirodzené, akčné, krásne fotky ako život sám.
    Instazrkadlo Fotobox - fotokútik, teda fotozrkadlo, ktoré na Vašej svadbe zabezpečí výbornú zábavu a TOP spomienky v podobe tlačených fotografií.
    Ponúkam návrh výrobu aj tlač svadobných oznámení.V ponuke oznámenia od klasických po elegantne. zadarmo návrhy zmeny.