Svadba 13.7.2013. Je to priskoro na vybraný dátum?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky. Myslíte si, že je zlé ak máme už rok vybraný tento dátum a aj rezervované priestory? :-)
Odpovedať
@papalinka7 jeej :) tak to sa budeme spolu vytešovať na Deň detí :)
Odpovedať
Profilova fotka
@anjelivka ahoj, cesta je v cene, ale inak zijem v Bratislave
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi8418 my sme si to vybrali tak symbolicky :) ze este stale sme deti (1.6) a popolnoci (2.6) uz budeme kvazi dospelaci :)))
Odpovedať
@anjelivka my sme spolu tri roky:-)
Odpovedať
My sme si tiež vybrali tento termín a zatiaľ som len tak začala uvažovať že čo a ako a vidím, že teda mám normálne začať riadne organizovať :)))
Odpovedať
@papalinka7 to je veľmi pekný symbol ... a odkiaľ ste?
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi8418 ja sered a drahy senica :)
Odpovedať
ja som priamo z Košíc a nastávajúci z okolia Košíc :) dievčence, čo všetko chcete plánovať ešte teraz?? ako som písala v statuse, my máme miestnosť a hudobnú skupinu a zvyšok budeme riešiť možno až koncom leta ... čo už máte vy??
Odpovedať
@mimi8418 my máme svadbu 13.4. 2013 a zatial nemáme absolutne nič :) zo všetkým začneme v lete (momentalne mam 2 štátnic, tak nechcem začať riešiť svadbu, lebo to sa uz k učeniu neprinútim vobec :-D )
Odpovedať
@tiiinuskaaa uff tak tie štátnice nezávidím... ja už mám takmer 2 roky po nich ... ale všetko zvládneš a budeš si užívať prípravy a plniť sny :-)
Odpovedať
@mimi8418 joooj a ja tebe zase (v dobrom) záávidím :) jani nevieš ako sa teším na to kedy bude leto a môžem sa s kludným svedomím tešíť s príprav na svadbu :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@tiiinuskaaa drzim palce pri statniciach a potom hor sa na pripravy :))) @mimi8418 my mame salu, fotografa a DJ :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@papalinka7 dakujeeeem :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Uz len 365 dni do svadby :) jupiiii
Odpovedať
Profilova fotka
@certicatko00 určite to nie je skoro, my máme zarezervovaný 17.08.2013, kastiel, kde to budeme mať treba rezervovať rok dopredu :-) máme už aj oblek pre ženícha, mám vybrané šatky, výzdobu a pod. zabezpečuje miesto, kde máme svadbu, takže môžem byť v klude, že to najdôležitejšie mám :-) Ja by som nevedela všetko vybaviť na poslednú chvílu...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... my plánujeme 21.9.2013..farárko nám povedal, že ešte nemajú diár, nech sa ozveme bud.rok na rezerváciu a sálu ešte neriešime, lebo dúfame, že náš obecný kulturák bude voľný... ale napr. už som si objednala papier na menovky a veľmi ma baví chystať si takéto detaily :) Mirka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nas to caka 20.4 uz mame vsetko zabezpecene zhruba.. len matrika este o tom nevie :) museli sme rezervovat najprv hotel :)lebo tie terminy co sme chceli su uz ceknute :(
Odpovedať
Profilova fotka
@bushatko odkial si objednala papier na menovky? ..... My chystáme svadbu 6.7.2013 a taktiež chystám takmer sama :D môjmu drahému som len oznámila čo máme zarezervované.... a taktiež si nemyslím že je skoro pretože kto chce na ten dátum mať všetko tip top a tam kde chce tak treba ten rok dopredu obvolať :)
Odpovedať
Profilova fotka
určite to nie je skoro. my tiež plánujeme na 6.7.2013 a fotografa už máme zajednanéh, aj ibec.úrad, aj priestory. vôbec sa mi nechce tri mesiace úred svadbou stresovať. pekne postupne si všetko riešim, mám kopec času si všetko naplánovať, premyslieť, aby bolo všetko približne tak, ako by som chcela :-).
Odpovedať
Profilova fotka
@andrej76 dobrý nemáte web? váš profil je neaktívny... momentálne hľadám fotografa
Odpovedať
my mame svadbu takisto 13.7.2013 a uz mame miesto, zoznam hosti, fotografa, kameramana, DJa, teraz uz len pomalicky zacat hladat saty, vyzdobu, oblek a vsetky tieto "prkotinky", takze to skoro nie je :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den vsetkym nevestickam ktore planuju svadbu na rok 2013 . Ak hladate alebo budet hladat fotografa skuste pozriet nasu pracu v mojom albume . Vsetky svadby potvrdene v roku 2012 na 2013 su za zvuhodnenu cenu kedze v novom roku pojdu ceny mierne hore . ak niektoru z vas moja praca oslovi rad zodpoviem vsetky otazky ..... ak nie dakujem za vas cas a prajem vam prijemne planovanie vasej svadby :)
Odpovedať
Profilova fotka
Teda ja nepatrim medzi tie co robia vsetko na poslednu chvilu, ale rok dopredu sa mne osobne zda zbytocne dlho. My sme sa v juni rpzhodli a 29 septembra mame den d a uplne v pohodicke stihame :-) ale kazdy nech si robi ao jemu vyhovuje, hlavne nech mame z toho radost ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte kočky, ak by ste plánovali svadbu v BA, tak vám viem poradiť super sálu, my sme tam mali svadbu a môžem len odporúčať.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
lenkaneumanova - papier som mala od http:// www. decorations. szm. com/
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, tak máme oficiálny termín 21.september 2013, skoro všetko je zajednané. Už chodíme aj na náuku ku farárovi, celkom rýchlo nás začal riešiť. Teraz zháňam šaty :) a vy ako pokračujete?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?