Svadba 13.9.2014

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Nevesty kto máte svadbu na tento termín, čo všetko už máte nachystané ??? :)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Aj my máme tento termín. Kaplán sa ešte smial a vravel, že sa mu páčia ľudia, čo majú svadbu trinásteho. Vraj aspoň nie sú poverčiví :-) Zatiaľ sa mi podarilo vybaviť termín v kostole, fotografku, kameramana, rešitku a DJ. Po svadobných salónoch ešte stále beháme. Oblek pre ženícha ešte vybratý nemáme. Hlavnú tortu, zákusky sme ešte neriešili, ale bude asi treba čím skôr. Už zohnať fotografa bol problém :-|
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
:) aj my mame svadbu 13steho.. mame sice malu svadbu, ale uz mam satky pre dcerku, restauraciu, jedlo + zakusky a tortu zajednane :D akurat zacinam riesit oznamenia a co vy?
Odpovedať
aj my mame svadbu 13.9.2014 :-) zatial mame dojednanu salu,a hudbu...ostatne este vobec nie, ked vas tak citam... stihneme to vobec?? =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bianka... My Vám zorganizujeme svadbu na kľúč ak by ste mali záujem kontaktujte ma. Komplet od samotnej vyzdoby sály, kostola, prenajom auta, vizazistky, dj foto a kamera
Odpovedať
nejak sa tema pozabudla, nevesticky co mate nove? V planovani svadby?
Odpovedať
aj my mame 13 :-)
Odpovedať
Ahojte!aj my máme 13.9 svadbu, konečne sme vybavili farára aj máme za sebou prvé poučenie, objednanú sálu a približne aj hudbu a kameramana....akurát to budeme mať o to horšie že máme dcérku, ktorá bude mať v období svadby ledva 8 mesiacov. Máte tu niektorá deti?
Odpovedať
Profilova fotka
dnes mi dosli masle na stolicky, cakam balik s peciatkou od Noiart, a su hotoce aj mazetky, :) v maji ideme objednat obrucky
Odpovedať
ahojte nevesticky :) aj my mame tento krasny datum... zatial mame kameramana, fotografa, kapelu, miestnost, kostol, vyzdobu auta, svadobne saty, nejake drobosti k vyzdobe a ostatne zatial caka.. v maji planujeme vybrat svadobne oznamenia a v juny poriesit obrucky :)
Odpovedať
@syla88 ja to iste a tiez mam svadbu 13.9. :) dnes mi potvrdili ze mozem diplomovku zacat tlacit tak som rada :). a potom este skusky a statnice ufff. ale stale ma laka nieco pozerat na nete Teba nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
@bebula17 ....no asi vyzniem divne, ale vôbec ma nič neláka si pozerať ku svadbe (teraz som odovzdala prácu a o necelý mesiac mám štátnice) .... takže tie ma momentálne zamestnávajú najviac,....nechodím dokonca už ani sem, ale dostala som na mail notifikáciu s upozornením, tak som si našla chvíľku.....a v lete rekonštrukcia bytu nás čaká a ja okrem toho ešte budem pracovať na svojom príspevku do odborného časopisu,....takže ja tie svadobné techtle-mechtle prenechám niekomu, koho to baví a je mi úplne jedno, kto z rodiny to bude. Kostol, sálu, koláče, tortu, šaty, fotografa, hudbu a obrúčky máme (s pomocou rodičov) už vybavené a drobnosti nech riešia napr. švagriné :D ... ja som na takéto prípravy nikdy nebola, a ak mám byť úprimná, jediné, čo si želám je, aby už bolo konečne po tej svadbe. Chcem byť konečne so svojim drahým, sama, v našom byte, vychutnávať si vínko niekde na gauči a nič neriešiť....doteraz sme mali vzťah viac-menej na diaľku, takže u nás sa svadbou veci nekončia, ale začínajú. ;-)
Odpovedať
fiiiha, teda vy toho mate riadne vybaveneho ... my mame tento termin a jedine, co je vybavene, je, ze som si dnes bola saty vybrat :D oznamenie objednavam cez internet, pojdem objednat svad. pohare a postupne vsetko podokupujem .. budeme mat malu svadbu, tak dj nepotrebujeme, len zajednam fotograga, nejaku salu a hotovka :) este musim ist kadernicke a zajednat si niekde pekne licenie ...
Odpovedať
Profilova fotka
@lilyianka Ja som sla strasne do detailov, no chyba uz iba obliect polovicku, kupit obrucky a objednat oznamenie, ostatne veci su uz malickosti :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lilyianka my sme na tom rovnako,mala svadba,ale bez hostiny,iba vecera,posedenie a ide sa domov,takze ja vobec neriesim veci ako pierka a podobne detaily :-).miestnost uz mame,aj fotografku a zvysok postupne, ani saty som este nebola skusat :-)....a skoro som zabudla,termin sme vybrali iba pred tyzdnom priamo na matrike,zaciatkom roka som ani netusila ci sa budeme tento rom konecne brat alebo nie :-D
Odpovedať
@monulienkamt .... ako ja mam pocit, ze vsetko krasne stiham.. som rada, ze saty mam vybrate, a myslim, ze uz ostatne zvladnem v pohode .. zenich si lahko kupi oblek, koselu a topanky, ja topanky tiez a oznamenia objednam, pohare tiez, este treba nejaku salu zajednat, kde budeme mat posedenie .. nas bude cca 20, obrad mame o 14tej, potom sa presunieme do restiky, dame si nieco pod zub a navecer uz pekne doma (dufam) ... len este musim zajednat fotografa, asi v najblizsom case zbehnem, nech mam aj to zo zoznamu veci prec ... inak som rozmyslala, ci dat urobit svad. pohare, ale ako pamiatka by sa mi to pacilo, i ked podla mna na malu svadbu to ani nie je treba :) a kadernicku, kyticu a pod, to doladim neskor :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lilyianka no ja mam o kyticu a vyzdobu postarane,nieco bude zdarma v restike,zvysok poriesi svagrina kvetinarka :-),ja som salu zajednavala hned ako sme mali termin,z toho som mala najviac obavy :-). obrucky si chceme dat vyrobit u zlatnika,termin ma cca mesiac,takze tam mame cas :-).akurat mam obavy zo siat,lebo sa mi nechce dat za pozicanie 400-500€ked ich budem mat chvilu...no a kadernicku este nemam,kozmeticku som si uz zistovala...no a o tych chlapoch je to pravda,pride do obchodu,vyskusa oblek a ideme domov :-). ja akurat idem zhanat aj pre synceka oblek,nech je fesak ako ocino :-)
Odpovedať
@monulienkamt ja dam za pozicanie siat cca 300 eur, vcera mi to majitelka salonu hovorila, + mi k tomu da zavoj a ze sa pokusi aj nejaku zlavu dat ... tak uvidim kolko ma to celkovo vyjde ... myslela som, ze zaplatim aj viac, pretoze v niektorych salonoch zacinaju ceny pozicania od 280 eur a vyssie a az do 650 eur, co je neskutocna suma a na tu chvilu, tych par hodin sa mi tolko neoplaca vyhodit, kedze svadba bude mala ..... ak sa ta smiem spytat kyticu aku chces? a to je treba riesit uz teraz? :) u nas salu som dala na starost mojmu nastavajucemu, kedze pozna ludi, co vlastnia podniky, ale musim ho uz tento tyzden k tomu dokopat, aby sme fakt mali kde usadit hosti :D lebo sa bojim, aby sme aj nieco nasli
Odpovedať
Profilova fotka
@lilyianka ja som mala kyticu vyhliadnutu,ale kedze to bola nejaka specialna odroda tulipanov,tak mam smolu,vobec neviem aku si vyberiem...ja to budem riesit priebezne so svagrinou,inak neviem kedy by som to riesila...a idete mat aj pierka pre panov? ja som zvedava kolko si za saty vypytaju,ak to bude moc,skusim nejake kupit a potom predat
Odpovedať
@monulienkamt ja teraz prave riesim fotografa, konecne mame aj salu zajednanu, a este riesim aj svadobne oznamenia, lebo som si chela dat robit cez net, ale ten papier vyzera ako leskla fotka, ked som to videla nazivo a to sa mi nepaci, chcem, aby oznamka vyzerali pekne :) pierka mat urcite nebudeme, ono mne sa to zda aj zbytocne, ved nas naozaj bude len par :) pozerala som si aj svad. obrucky po zlatnictvach, ale nemaju nic podla mojich predstav, tak asi risknem net a v zlatnictvach mi aj riadne sumy zadelili .. aby len moja obrucka vysla na 500 eur, ako to je fakt vela ... my sme sa chceli zmestit tak do 700 eur spolu ...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Kto ma svadbu 13.9.2014 v hrubom kostole v Trnave?
Odpovedať
ahoj, my máme, ale to som ti už písala v inej téme myslím .... asi sa pýtaš ohľadom výzdoby?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa tiež pridávam? A chcem sa spýtať, či tu nie je neviestka, ktorá má svadbu v Ba vo vrakunskom kostole?
Odpovedať
Aj my mame tento datum :-D lenze zijeme v zahranici tak sme uz vsetko mali vybavene v januari...akurat obrucky,saty,pohare som doriesila v juli...baby dat 500 eur za pozicanie siat?!?!? Moje stali 120 libier a chystam sa ich strelit do niektoreho salonu :-D akurat mam problem zohnat zavoj a topanky,tak dufam ze na slovensku nieco najdem ked prideme.inak neviete mi poradit kde by som vedela kupit take tie ozdoby do vlasov?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?