Svadba 14.4.2012 Nové Mesto nad Váhom kto má tento dátum?

7. aug 2012100

Je tu nejaka nevesticka, ktora sa bude vydavat v tento den?

• @chryzantema   ahoj, my mame sice svadbu v maji ale by ma zaujimalo kde to mate v NM a co uz mate zajednane.

• @gabininka  ahoj, tak my uz mame vsetko zajednane, nieco uz aj kupene, nenechavali sme si to na poslednu chvilu, lebo som bola zhrozena, ked som prisla do svadobneho salonu v novembri a tam mi povedali, ze v aprili a na nas datum uz maju 4 svadby, saty mam uz od jula a tak vyzdobu sme si uz boli tiez radsej zajednat teraz.....

• @chryzantema   - a odkial mas satecky?A foto,video koho,salu?

• Sponzor fóra
  • @cibulatko  ahoj, tak satecky mam zo salonu Ellie v Novom Meste nad Vahom, uzasny pristup pani majitelky a saty su ako z rozpravky 🙂, splnili vsetky moje ocakavania.....foto mame z Domu sluzieb v Nm a video mame od Popelarovcov a salu mame v Ockove. Salu nam pridu vyzdobit zo salonu odkial mam saticky, ukazala som im fotky a povedali, ze to nebude ziadny problem, tak sa uz veeeeelmi tesim 🙂

• @chryzantema
    jee super, tak potom sem hod fotky 🙂 ja ani neviem ze tam je nejaka sala v Ockove..A obrad mate kde?

• @chryzantema  my mame 14.4. svadbu 🙂

• @pralinkaaaa  jeeej to je supeer tak dalsia nevesticka do zbierky, od dnes su to uz len 2 mesiace a ja zacinam byt nervozna 🙂

• ja praveze uz konecne zacinam byt kludna 🙂))) uz mame takmer vsetko vybavene 🙂

• @chryzantema  ahoj, ako si bola spokojna s Popelárom ?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov