Svadba 14.4.2012 Nové Mesto nad Váhom kto má tento dátum?

Je tu nejaka nevesticka, ktora sa bude vydavat v tento den?
Odpovedať
Profilova fotka
@chryzantema ahoj, my mame sice svadbu v maji ale by ma zaujimalo kde to mate v NM a co uz mate zajednane.
Odpovedať
@gabininka ahoj, tak my uz mame vsetko zajednane, nieco uz aj kupene, nenechavali sme si to na poslednu chvilu, lebo som bola zhrozena, ked som prisla do svadobneho salonu v novembri a tam mi povedali, ze v aprili a na nas datum uz maju 4 svadby, saty mam uz od jula a tak vyzdobu sme si uz boli tiez radsej zajednat teraz.....
Odpovedať
Profilova fotka
@chryzantema - a odkial mas satecky?A foto,video koho,salu?
Odpovedať
@cibulatko ahoj, tak satecky mam zo salonu Ellie v Novom Meste nad Vahom, uzasny pristup pani majitelky a saty su ako z rozpravky :-), splnili vsetky moje ocakavania.....foto mame z Domu sluzieb v Nm a video mame od Popelarovcov a salu mame v Ockove. Salu nam pridu vyzdobit zo salonu odkial mam saticky, ukazala som im fotky a povedali, ze to nebude ziadny problem, tak sa uz veeeeelmi tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@chryzantema jee super, tak potom sem hod fotky :) ja ani neviem ze tam je nejaka sala v Ockove..A obrad mate kde?
Odpovedať
Profilova fotka
@chryzantema my mame 14.4. svadbu :)
Odpovedať
@pralinkaaaa aj my :-)
Odpovedať
@pralinkaaaa jeeej to je supeer tak dalsia nevesticka do zbierky, od dnes su to uz len 2 mesiace a ja zacinam byt nervozna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja praveze uz konecne zacinam byt kludna :)))) uz mame takmer vsetko vybavene :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@chryzantema ahoj, ako si bola spokojna s Popelárom ?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?