Svadba 16.6.2012 v Bratislave

3. mar 201240

Tak čo nevesty,kolké ešte máte tento termín?🙂 ako postupujú prípravy? máte vyhliadnuté svad.salóny v BA a okolí?

• Ahoj Kristinka, ja mam svadbu v tento den. Pripravy su uz rozbehnute. Mam booknutu miestnost, kameramana, hudbu, fotografa, farbu vyzdoby, dojednanu matriku... A okrem toho uz len urcite predstavy a inspiracne fotografie 🙂 O tyzden idem skusat saty, tak dufam, ze pochodim.
    Ty si na tom ako? Kde budes mat svadbu?

• @iamhappy  no teda ty si sikovna 🙂 ja mam iba saty, dnes sme boli na stretnuti ohladom priestorov na hostinu, cakame na cenovu kalkulaciu, snad nas ta suma nezabije:-/
    svadbu budeme mat v bratislave, v kostole Blumental a hostinu snad v hoteli Kamila🙂 obrucky ideme pozriet buduci vikend do TN, hladam sikovnu cukrarku na tortu + cukrovinky na stol + vysluzky. este kyticku, oblek pre draheho, tyzden nosim usb s motivom oznameni,staci iba vytlacit, ale nie je cas🙂neviem mam v tom chaos🙂 ale nijak sa tym nestresujem 🙂 vsak ono Sato Samo spravi🙂)

• treba si na to len najst cas a zorganizovat sa. my uz posielame oznamka, nasledne ideme hladat vhodny oblek pre draheho a potom este svadobne vino, tanecne hodiny a zopar svadobnych doplnkov. Kamila je pekne miesto, bola som tam na par firemnych akciach.

• @iamhappy  ahojky,mohla by som sa ta opytat,akeho kameramana mas zarezervovaneho? zhanam nejakeho kameramana z okolia bratislavy.
    Dakujem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov