Svadba 21.7.2012 Trenčiansky hrad - Delová bašta

Ahojte, máte niekt svadbu v ten istý deň ako my na tom istom mieste? :-)
Odpovedať
napíš na hrad, nech ti pošlú kontakty na tých ľudí, ktorí tam majú v ten istý deň soáš, aby ste sa mohli dohodnúť na výzdobe, my sme to tak tiež mali riešiť... :-)
Odpovedať
@gwendolyn ja viem, už mi to hovorila, že mi pošle kontakty...len som myslela, či niektorá nie je na MK, že by sme pokecali :-D
Odpovedať
@natia aha, som myslela, ze ti zabudla povedať :)
Odpovedať
ahojte my mame tiez svadbu na hrade ale 12.5 ..chceli by sme obrad pri studni ale v pripade zleho pocasia bude v delovej baste. Mozete mi poradit ako to mate vyriesene s hudbou pocas obradu? myslim svadobny pochod.
Odpovedať
@maribell juj my nemáme vyriešené vôbec nič, ona mi len z hradu ponúkla, či chcem harfistu, sláčikové trio alebo reprodukovanú hudbu...ja som ešte fakt nič neriešila...
Odpovedať
aj mne ponukla tych hudobnikov ale pride mi to trochu drahe dat jej za 10minut tak vela penazi
Odpovedať
@maribell koľko? my sme sa k cenám nedostali...a opakovane mi ženská neodpisuje na maily... ]-(
Odpovedať
@natia my mame svadbu 28.jula v delovke.ja som za harfistu platila 50eciek.reprodukova tiez bola za 50 a trio za 150e to uz je aj na mna vela. a ak myslis tu zensku ako spravkynu tak ta je na materskej.
Odpovedať
@lubenka27 ty uz mas toho harfistu zajednaneho? ja som to nejako pozabudla riesit...ano, o materskej viem, dopisujem si teraz s nejakym panom :)
Odpovedať
@natia ano harfiska je zajednany len este musim vybrat co bude hrat.neviem sa stale rozhodnut
Odpovedať
@lubenka27 moje nervy, to ešte aj toto! ja už to chcem mať z krku celééééé
Odpovedať
@natia :-D ani nehovor!vzdy som sa tesila na svadobne pripravy ale uz ma to nebavi.hlavne tie drobnosti okolo toho
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?