Svadba 23. augusta 2008

8. aug 2008140

Jupí, konečne sme si s priateľom potvrdili dátum. A vybavovačky sa začínajú 😃 Ako ste na tom vy?

• Skusam opat prerazit s touto temou...
    Nasa svadba bude v Bojniciach. Ja som sa sice narodila a zijem v BA, no moja cela rodina je prave z okolia Bojnic a aj pre priatelovu rodinu je to lepsie ako sa trepat do Bratislavy... Takze tak🙂
    Cakam na Vas, pretoze som zvedava, v akom stadiu su Vase pripravy...
    Zatial dobru noc🙂

• Helou, je tu niekto? 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahojky, my mame tiez svadbu 23.8. ale zatial nic nemame vybavene okrem saly, takze zacinam trosku stresovat. Ale ja mam trosku ine povinnosti lebo cakame aj babatko o 2 tyzdne, tak hlavou mi chodi iba toto.
    Ty mas uz co zaobstarane?

• ahoj holky..😃 hlasim sa k vam aj ja,my tiez mame svadbu 23.8...v Nitre

• ahojte babulky ja som z nitry ale svadbu mam v bojniciach s francuzom

• ahojte nevesty 😃 aj ja sa pripajam... nasa svadba bude 23/8 vo Forbasoch, hostina v Starej Lubovni... Ja som Prazacka, priatel z Forbas a aj mamka je z Forbas, takze ked sa rozhodovalo, kde bude svadba, tak to bolo hned jasne 😃 my uz mame takmer vsetko vybavene, je to maly okres, takze sme mali restiku, hudbu zarezervovanu rok a pol vopred 😃 uz len obrucky a mame hotovo 😃

• Ahojte, ja sa tiež vydávam v tento deň a dúfam, že ho všetky budeme mať krásny 🙂

• Ahojte kocky.....
    ja som tiez 23.8. nevesta......chvalabohu mame vsetko vybavene takze vobec nestresujem..a som strasne pokojna....az mi je to divne a mam pocit ze som na nieco zabudla......

• ahojte baby, my mame tiez uz vsetko vybavene a fest sa na tu svadbu tesim, len neviem, ci je to dobre 😃 v sobotu som bola na skuske siat a som spokojna, aj po pol roku sa mi pacia a to je dolezite 😃

• Nám chýba ešte niečo dovybavovať, ale však to sa stihne. aspoň dúfam.

• Ahojte nevesty.
    Už máte všetko povybavované alebo Vám niečo chýba?

• ahojcek, no my uz mame asi vsetko, co ja viem, co nam este chyba, to zistim az tyzden pred svadbou 😃 buduci piatok odchadzame na Slovensko... ale co viem, ze nam este chyba, je vybrat hlavne jedlo a jedlo na svedske stoly, ist za kameramonom dohodnut detaily, no ale ved to su uz len organizacne veci... inac mame nakupene vsetko... vcera som urobila menovky...
    a ty si na tom ako alenkajurko?

• V tejto chvíli si mi vlastne pripomenula, že my sme menovky ešte neurobili 🤔
    Dnes idem dať tlačiť etikety na fľaše, chýbajú nám ešte nejaké veci na dokúpenie, tiež tie organizačné stretnutia a stále sa neviem rozhodnúť pre kvety na stoly. A keďže chcem bordové kvety je to aj dosť obtiažne, lebo takých veľa nie je a ak áno, tak okrem ruží sú aj dosť drahé.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov