Svadba 23. augusta 2008

Jupí, konečne sme si s priateľom potvrdili dátum. A vybavovačky sa začínajú :-D Ako ste na tom vy?
Odpovedať
zuzi kuk http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Skusam opat prerazit s touto temou... Nasa svadba bude v Bojniciach. Ja som sa sice narodila a zijem v BA, no moja cela rodina je prave z okolia Bojnic a aj pre priatelovu rodinu je to lepsie ako sa trepat do Bratislavy... Takze tak:) Cakam na Vas, pretoze som zvedava, v akom stadiu su Vase pripravy... Zatial dobru noc:)
Odpovedať
Helou, je tu niekto? :)
Odpovedať
Ahojky, my mame tiez svadbu 23.8. ale zatial nic nemame vybavene okrem saly, takze zacinam trosku stresovat. Ale ja mam trosku ine povinnosti lebo cakame aj babatko o 2 tyzdne, tak hlavou mi chodi iba toto. Ty mas uz co zaobstarane?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky..:D hlasim sa k vam aj ja,my tiez mame svadbu 23.8...v Nitre
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky ja som z nitry ale svadbu mam v bojniciach s francuzom
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty :-D aj ja sa pripajam... nasa svadba bude 23/8 vo Forbasoch, hostina v Starej Lubovni... Ja som Prazacka, priatel z Forbas a aj mamka je z Forbas, takze ked sa rozhodovalo, kde bude svadba, tak to bolo hned jasne :-D my uz mame takmer vsetko vybavene, je to maly okres, takze sme mali restiku, hudbu zarezervovanu rok a pol vopred :-D uz len obrucky a mame hotovo :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, ja sa tiež vydávam v tento deň a dúfam, že ho všetky budeme mať krásny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky..... ja som tiez 23.8. nevesta......chvalabohu mame vsetko vybavene takze vobec nestresujem..a som strasne pokojna....az mi je to divne a mam pocit ze som na nieco zabudla......
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, my mame tiez uz vsetko vybavene a fest sa na tu svadbu tesim, len neviem, ci je to dobre :-D v sobotu som bola na skuske siat a som spokojna, aj po pol roku sa mi pacia a to je dolezite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nám chýba ešte niečo dovybavovať, ale však to sa stihne. aspoň dúfam.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty. Už máte všetko povybavované alebo Vám niečo chýba?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojcek, no my uz mame asi vsetko, co ja viem, co nam este chyba, to zistim az tyzden pred svadbou :-D buduci piatok odchadzame na Slovensko... ale co viem, ze nam este chyba, je vybrat hlavne jedlo a jedlo na svedske stoly, ist za kameramonom dohodnut detaily, no ale ved to su uz len organizacne veci... inac mame nakupene vsetko... vcera som urobila menovky... a ty si na tom ako alenkajurko?
Odpovedať
Profilova fotka
V tejto chvíli si mi vlastne pripomenula, že my sme menovky ešte neurobili =-) Dnes idem dať tlačiť etikety na fľaše, chýbajú nám ešte nejaké veci na dokúpenie, tiež tie organizačné stretnutia a stále sa neviem rozhodnúť pre kvety na stoly. A keďže chcem bordové kvety je to aj dosť obtiažne, lebo takých veľa nie je a ak áno, tak okrem ruží sú aj dosť drahé.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?