Svadba 29.10.2011

Profilova fotka
Ahojte baby, chcem sa spytat tych co mali svadbu v tomto termine ako boli spokojny s pocasim a ako prebiehalo fotenie, a dievcata ktorych len svadba v tomto termine caka nemate obavy, ze uz bude zima? Ja som mala termin naplanovany na 3.9.2011 ale vcera nam druzba odriekol pretoze dostal k narodeninam dajaky pobyt a vychadzalo to prave na nas termin. Zhanali sme ineho druzbu ale vsetci mali obsedene ani jeden nebol volny, tak sme museli svadbu presunut na 29.10.2011. :( Po pravde mam s tohto datumu trochu obavy. Co hovorite?
ahoj Lucla, az teraz som nasla "konecne" niekoho s tymto terminom. Ja som si tiez musela ten svoj zmenit kvoli okolnostiam a ideme na to az 29.10. :) Hladala som mnozstvo diskusii o oktobrovej svadbe a tie, ktore mali zaciatkom oktobra, tak pisali, ze este neboli farebne stromy a tie, co mali svadbu v strede oktobra, tak chvalili, ze priroda bola nadherna a aj pocasie. Takze dufam, ze aj koniec oktobra bude farebny :) Dazd mi osobne nevadi, lebo to sa neda nijako ovplyvnit a prsat moze aj v lete :) Ako si na tom s pripravami? Ja som mala statnice a vsetko som odlozila, ze az potom.. takze mam len zaklad (kostol, sala, hudba..), ale ostatne zhanam.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
temu zamykam. pokracovanie tu: http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/s...
1

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?