Svadba 3.10.2015

Kto má ešte takýto termín? a čo všetko už mate vybavené?
Odpovedať
Profilova fotka
My mame 17.10. a zatial mame kostol, salu,fotografa, kameramana, hudbu a objednane obrucky :-)
Odpovedať
my mame 3.10. a mame zatial hotel, fotografa, DJ, a vybrate obrucky :) a ja uz mam saty rezervovane :) a pomaly kukam po popolnocnych satach a drobnostiach
Odpovedať
tento krásny dátum máme i my :) a máme kostol, teraz chodíme na náuky práve, máme sálu, mám rezervované šaty, máme poháre, podbradníky, zajednané obrúčky, zajednané koláče (len ten počet ešte nie), alko, nealko...a hlavne už začínam mať predstavu i o výzdobe. tento týždeň ideme oznamká dávať robiť a už usilovne hľadám popolnočky. a ešte, ženích má už oblek, i keď ten možno ešte dáko zmeníme... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, len pre pripad, 3.10 mame zatial volno ak by nahodou ( hudba, nasvietenie, starejsi atd ;-) k dispo .... ) ...
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my máme 3.10. v BA :) Máme sálu, oznámenie, jedlo, fotografa, tortu, ja mám šaty svadobné a aj popolnočné a máme vyhliadnuté aj obrúčky. Naobjednávané mám nejaké veci na výzdobu, tak sa teším keď prídu :) Pomaly začínam vyrábať aj pierka pre hostí a tiež darčeky :)
Odpovedať
fuuu, tak teraz som začala byť v strese :D my máme kostol, sálu, skupinu, fotografa, kameramana, koláče, alko kúpené, výzdobu mám zajednanú tiež a inak asi nič...so šatami mám mierny problém, buď sa mi nepáčia, alebo nemajú na mňa číslo....priateľ má na všetko čas, on bude asi oblek riešiť týždeň pred svadbou...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Dobry den, Na termin 3.10.2015 Vieme pre Vas zabezpecit Foto aj Video. Je to posledny volny termin u nas. Krasny den zelam Marina
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?