Svadba - august 2015 v okolí Zlatých Moraviec

Ahojte je nás viac ?
Odpovedať
ja jaa :)
Odpovedať
ahoj adelz a už mate vybratú sálu?
Odpovedať
nie. akurat teraz to ideme obehat a vybrat. a vy? kolkeho mate? ved sa daj,ze si zo ZM a automaticky ta hodi do skupiny kde su baby zo ZM :)
Odpovedať
no my este nemame nic.A dakujem za radu nevedela som ze to takto funguje.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my by sme tiež chceli svadbovať budúci rok.. ale tiež ešte nevieme kde :) priamo v ZM asi nič, Zámok v Topoľčiankach sa mi nepáči, Hradná stráž je malá, Beladice drahé, v Arboréte neviem ako by to bolo s jedlom a inak netuším čo je ešte pekné v ZM alebo v jeho okolí...
Odpovedať
@laura1245 ani datum este nemate? my potrebujeme aj ubytko pre asi 60 ludi. Najskor sme chceli Drozdovo,ale uz je obsadene a tak hladame.. neviete ako je na tom Motel Tribec? Vyzera pekne, ale nepocula som o nikom co by tam mal svadbu
Odpovedať
Kočky v Moravciach robia svadby hotel Vion a pokial chcete nieco v prirode a nezalezi vam na luxuse, tak Tabor Caradice, :-) :-)
Odpovedať
adelz no 22aug. chceme a aj my budeme musiet ubytovat asi 20-30 ludi. Ale kde nevieme este :-|
Odpovedať
@laura1245 takze rovnaky datum :) Vion je uz obsadeni. neboj nieco najdete aj my ideme hladat :) ved mozem ti potom napisat co sme kde zistili a nie ze nam obsadis nieco co je pre nas :D :D @derek Tabor Caradice? ako luxus nepotrebujeme, ale ako to tam vyzera? nie je to moc stare..ja som tam este nikdy nebola,ale prirodu mam rada :)
Odpovedať
@adelz budem rada ked sa podelime o informacie :-), neboj to by som nikdy neurobila. Ale takze rovnaky den super a budete sa brat v kostole ci na urade?
Odpovedať
ved jasne :) ved ja ti dam info len teraz salu iba hladame a ja som este k tomu v zahranici,tak len co pozeram na nete a o dva tyzdne si to popozerame.. berieme sa v kotole
Odpovedať
@adelz mali sme tam oslavu v lete, ubytovanie je ako na turistickej chate :-) posielam ti par fotiek ako to tam vyzera vo vnutri .
Odpovedať
Článok sa načítava...
@adelz tu je pohlad zo saly do prirody :-)
Odpovedať
pekná a veľká sala.
Odpovedať
@derek pekna sala..ale je dost velka? my potrebujeme tak pre 100 ludi..dakujem za fotky..vyzera to pekne
Odpovedať
@adelz ked das stoly do U tak 100 ludi by nemalo byt problem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@laura1245 my máme tiež 22.08 :) my ju plánujeme v Beladiciach, síce je pravda, že je drahšia ako iné miesta na svadbu ale lepšie miesto sme si so snúbencom nevedeli predstaviť :) tiež sme v zahraničí a povedali sme si, že si na našu svadbu snov zarobíme stoj čo stoj :) :D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?