Svadba v Lučeneci 30.4.2011

Caute baby, kto mate svadbu v tomto termine v LC? Viem, ze minimalne v kostole sme nahlasene 3 pary :)
Odpovedať
@martina7834 ahoj my sme sa len teraz rozhodli pre tento termín tak dúfam že budú mať ešte volné miesta :-)
Odpovedať
@betty26 ahoj, tak drzim palce :) A kde chcete mat obrat - v kostole alebo na urade? My sme sa nahlasili telefonicky v kostole, ale akosi nas zabudli zapisat, a ked sme tam potom sli osobne, uz bol termin len na 14.30 hod., takze som trochu mrzuta, ze zaciname tak skoro :(
Odpovedať
@martina7834 my budeme mať na úrade.A chcem sa ta spytat kde budete mat hostinu???už máte všetko vybavené???
Odpovedať
Čaute baby! Aj moja kamoška má svadbu 30. 4. a tiež v kostole. Máte už kameru a foto? Ona chcela p. Bariho - tiež by som ho chcela niekedy na jeseň , ale už bohužiaľ nebol volný a fotiť sa pôjde k Antalovi, asi je v Lučenci najlepší.
Odpovedať
@betty26 ahoj, hostina bude v orave, fotografa, kameramana, DJ-a mame dohodnuteho - riesili sme to teraz v januari. Chyba mi len kadernicka a vizazistka :( Kedze som v LC minimalne, je dost tazke to dohodnut a niekoho seriozneho najst :( A vy kde planujete hostinu? Ostatne veci uz mate dohodnute?
Odpovedať
Antal je asi najlepsi ale aj najdrahsi. Zavisi od toho ake fotky chcete, nam postacia aj lacnejsie :), pretoze za Antalov balik sa mi to zdalo naozaj privela :/ Ale inak uznavam, videla som jeho pracu a je naozaj vyborny. Kameramana mame dohodnuteho z Poltara spolu so starejsou.
Odpovedať
@seherezada666 ahojky, nevies o kolkej bude mat Ta tvoja kamoska svadbu? Vyzera to tak, ze my budeme prvy na 14.30, po nas su dve svadby s omsou, my sme bez nej.
Odpovedať
Martinka toto neviem, mali sme málo času na pokec, obidve sme nabité plánovaním a organizovaním svojej svadby.
Odpovedať
@martina7834 ahoj my len zajtra ideme vybavovať veci ešte vôbec nič nemáme ....a ani cenovo neviem kde sú aké ceny...fotografa tiež nemáme aj ja som vydela co antal foti a páčilo sa mi to ...ale ak je velmi drahy tak si vyberieme niekoho iného....hostinu neviem kde budú mat este volné miesto ...zajtra sa pojdem povipitovat a potom napíšem :-)
Odpovedať
@seherezada666 ahoj a kamoška bude mat kde hostinu....len preto sa pítam aby som tam nemusela chodit pítat sa ...Martinka bude mat v orave takze tam sa už nejdem pítat ci majú volné miesto :-)
Odpovedať
ahojte baby, neviete niekto poradiť dobrého starejšiho?ďakujem
Odpovedať
@marianna288 tak v tomto ti neviem poradit :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte baby, my budeme mat starejsiu pani Furmanovu. Neviem aka je, videla som len par zosumarizovanych videi, ale telefonicky je to velka srandistka :) No a baby tiez tu niekde na forume pisali, ze je dobra.
Odpovedať
Profilova fotka
@martina7834 Furmanovú som videla na videu, zlatá žienka :-) kamoška s ňou bola spokojná. Ešte chvália niekoho z Bystrice, nejakého chlapa, ale neviem meno, nič, nejaký mladý..
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, ja by som potrebovala nejakého fajn DJ-a. Neviete poradiť? Vacko a Cibo sú obsadení :-(
Odpovedať
@veronika81 Ahoj, my budeme mat Ruda Olsiaka z Mytnej, pozname sa cez jedneho kamarata, tak popravde nikoho ineho som ani nezhanala.
Odpovedať
Profilova fotka
@martina7834 a dobrý je? :-) akurát sme boli teraz s kameramanom vyplatiť zálohu a hovorili sme mu, že nemáme DJ-a, tak nám posiela kontakt na tohto Ruda :-) Kde on hráva? Chcem pozisťovať nejaké referencie.. A koľko berie za svadbu, vieš mi povedať?
Odpovedať
A živú hudbu nechceš? Ja mám dobré referencie na Duška Demeho. Minule hral na svadbe kamoške a všetci hostia sa super bavili, zahrá na každú nôtu a v podstate je aj lacný berie okolo 200 EUR a hlavne neopije sa pod obraz boží, lebo už som počula aj o takých hudbách či DJ-och, že boli opití na mol. A koho máš kameramana?
Odpovedať
Profilova fotka
@seherezada666 ten Duško Deme, on má nejakú skupinu? Či sám hrá? V podstate by mohla byť aj živá hudba, len nechcem veľmi drahých, dosť dáme za fotky..tak treba niekde aj šetriť :-D Aj keď viem, že hudba je dôležitá, preto hľadáme taký stred..že kvalita za rozumnú cenu ;-) Kameramana máme Milana Peťka z Lovinobane.
Odpovedať
Pokiaľ viem Duško hráva so svojou manželkou. Ja by som ako kameru chcela Bariho z Lučenca, už som minule videla aj jeho DVD a páči sa hlavne to, že točí s dvoma kamerami. Tiež budeš mať dve kamery?
Odpovedať
Profilova fotka
@seherezada666 asi nemá dve kamery, resp. neviem o tom :-) A je z LC ten Deme? Nepočula som ešte o ňom..
Odpovedať
Býva v Lučenci, ale chodí hrávať aj do iných miest. Údajne niekedy hrával aj vo vinárni v Redute alebo aj u Jozefa.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?