Svadba v novembri 2011. Pridá sa niekto?

Profilova fotka
pridá sa niekto??? netradičný termín a čas ale nám sa páči :-)
Odpovedať
ahoj... aj my planujeme svadbu v novembri 2011 :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, konecne je tu aj november :-) My planujeme tiez svadbu v novembri, konkretne 12.11.2011 - je to nadherny datum. Tak nam zelam vela stastia baby :-)
Odpovedať
12.11.2011 je aj nas datum.. vychadza to na nase 9 vyrocie :) mate uz nieco naplanovane??
Odpovedať
Profilova fotka
@smoulinka19 My sme si ten datum tiez vybrali kvoli vyrociu, aj ked ho mame 11.11 - bude tretie tento rok, ale ten den vychadza na piatok. Mame zatial len zajednane najnutnejsie veci, ako je sala, skupina, fotograf, kameraman, kuchar, kozmeticka, kadernicka a najdolezitejsie - moje saty. A nakupeny nejaky alkohol a tokajske vino (bola super akcia).No, ako pozeram, celkom dost veci xi xi. Ale vsetky ostatne podla mna pockaju do augusta, prip. septembra :-) a vy ste na tom ako?
Odpovedať
no my mame stale cas sa mi zda :) mame akurat salu, termin v kostole a fotografa... ale uz si vyberame aj hudbu, a riesime aj kameramana.. ale akosi si nevieme vybrat... no a saty som este vobec nepozerala a nemam ani ziadnu predstavu.... myslim, ze v nas datum vela svadieb nebude a hadam sa najdu pekne a volne saty aj pre mna :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj my máme sálu, kostol, fotografa, ale už aj šaty aj boty, teda iba snúbenec, ja si stále neviem predstaviť topánky však čo ja viem aké bude počasie?? :-)) ale pomaly pozeráme po výzdobe, oznámeniach a pod..... je toho fakt strašne veľa, sestra plánovala svadbu rok, a bola to najsuper svadba akú som kedy zažila, ale mala veeeeľa ludí. Nás bude málo.... :-)) 8-) ;-)
Odpovedať
Aj my mame svadbu 12.11.2011 a mame tiez len tie najnutnejsie veci salu,kameramana,fotografa samozrejme moje saty kupeny alkohol a objednane kolace
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby no tak mi už máme skoro všetko, teda vôbec nie, topánky my chýbajú, strašne som schudla takže asi sa aj šaty budú meniť, ale koláče sú objednané torta je, fotograf, kameraman je,oznámenia nám dodali nejako skoro, to som nečakala, a čo ešte? Hl. Družička zháňa pierka a pod.....pomaly ale isto sa to blíži a ani sa nenazdáme a máme to tu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my mame svadbu 12.11.2011 :) Kedze sme mimo Slovenska, najnutnejsie veci musia zariadit moji rodicia, my akurat robime a chystame pozvanky, darceky a tak :) Svadba bude v style DIY (alebo USS - urob si sam) 8-) Este nam chyba 71 dni :-D Takze casu dost, len vela trpezlivosti!
Odpovedať
Profilova fotka
@blondiee83 jeeej, mame rovnaky termin :) Ako ste na tom? Uz mate vsetko??
Odpovedať
Profilova fotka
@monnorama Ahoj, viac menej mame uz vsetko dolezite ako je sala, skupina, fotograf, kameraman, moje svad. saty,(popolnocne sa mi siju), kadernicku a vizazistku. A tento vikend bol neuveritelne skvely, pretoze sme za jeden jediny den zohnali vsetko, co nam chybalo a este aj nieco navyse, cize uz aj svad. topanky, popolnocne topanky, sperky, svad. knihu, nejake male prkotinky na vyzdobu a co je najdolezitejsie, aj nadherny oblek pre mojho draheho. Takze sa neuveritelne tesim, lebo mi chyba uz len vytlacit pozvanky, objednat kyticu, baloniky a organzu na vyzdobu a svadobne pierka. A vy? mame uz vsetko? tiez chybaju uz len detaily?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
My mame skoro vsetko, nas problem je, ze vsetko riesim cez emaily, lebo zijeme mimo SR :-| Tak dufam, ze ked prideme, tak to bude tak, ako sme dohodli... Ale v podstate mame vsetko, mame saty (ja mam dokonca dvoje), mame oblek a koselu, topanky, vyzdobu, kyticu (netradicnu, ale uz skoro hotovu), pozvanky odoslane a cakame na potvrdenie ucasti. My chystame malu svadbu, len s najblizsou rodinou, mame veceru, potom sa k nam pridaju nasi kamosi a ideme niekam na disku :) Je to uz nasa druha svadba a tesime sa na nu tak, ako na prvu :-N Chyba uz len, dockat sa toho dna D :)
Odpovedať
My máme termín 12.11.2011 - veľmi sa mi páči :) (neskromný koment) :)))....Svadbu som chcela pôvodne v lete, ale príde nám bocian v marci, tak sa teraz berieme. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sinymini Blahozelam k bocianovi :-) A nech ta to leto netrapi - november je lepsi, aspon nam nebude horuco a nebude nam stekat make up z tvare...:-) pocasie v novembri bude skvele, takze sa nemame coho bat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sinymini Blahozelam! 12.11.2011 je super termin (neskromne si myslim) :) My sme mali aj civilny sobas v zime, ber to tak, ze do noveho roku uz vstupite ako manzelia, budete mat prve spolocne, manzelske, vianoce a silvester! A je tolko moznosti s fotenim na jesen :) No uz sa neviem dockat tych nasich svadieb :)
Odpovedať
@sinymini To sme na tom dost podobne... :-) Tiez mame termin 12.11., takisto sme chceli svadbu v maji ale bocian ku nam prileti uz v aprili... :-) Nebojis sa pocasia v novembri? Ja mam obavy ze ma bude pri foteni klepat od zimy a na fotkach budem s cervenym nosom a modrymi perami :-) :-)
Odpovedať
avinka...No práve toho sa obávam, že zamrznem od zimy...rozmýšľam aj o fotení niekde v kaviarni alebo v hotely, lebo už teraz je vonku zima a aj keď bude slniečko svietiť neviem či to zachráni...Asi len pár fotiek vonku a zvyšok niekde v teplúčku...Bojím sa ešte toho, že sa do šiat nezmestím, vybrala som síce také vzadu so šnurovačkou, ale aj tak, budem už v 6-tom mesiaci. :) K bocianovi gratulujem!!! Je to krásny pocit!
Odpovedať
dakujem aj ja ti samozrejme gratulujem! Ja si to zatial moc neuzivam, od 6tt mam celodenne a celonocne nevolnosti, takze zatial trpim a cakam kedy to uz prejde..vzdy ked to malinke ale vidim na sone tak si poviem ze to stoji za vsetky tiez tazkosti :-) Ty sa mas ze uz mas saty ja som prave kvoli tymto problemom so vsetkym este len za zaciatku, drahy tieto veci vybavovat nevie, este mame len restiku a kostol vybaveny, nemam ani fotografa ani saty vobec nic, este len dnes rano som objednala konecne oznamka a pozvanky...Ake typ siat si si vybrala, mas take s korzetom a snurovackou? Netlacia ta na brusku? Ja sa chystam skusat buduci tyzden, ved uz je nacase, brusko este moc velke nemam sme len v 4.mesiaci ale uz zacina vykukat :-) Chcela by som korzetove ale bojim sa ze ich na seba v 5.mesiaci ked bude svadba uz nenavleciem :-( K tomu pocasiu - ja by som moc chcela fotky vonku ale fakt mam obavy ze bude prsat a bude zima, ale mozno budeme milo prekvapene a slniecko nam dopraje :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?