Svadba v októbri 2012 v Košiciach

Ahojte kocky. najde sa tu taka? :)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
awoij mayca .... ja som oktobrova :) .... kde mas obrad a hostinu hm?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek...aj ja som oktobrova kosicanka... :-)
Odpovedať
ahojte,uz som si myslela,ze sa nikto neozve :) ja mam svadbu na urade 18.2. kvoli babatku..a svadbu v kostole sme si dali na oktober aby sme si ju obaja uzili. obrad bude 20.10 v kaplnke sv.Michala a hostina v tip-tope.. zatial nemam saty kedze neviem ako budem vyzerat po porode :) a vy ako?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
je pravda,ze Dj este nemame
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@mayca20 ahoj nejako som prehliadla tuto diskusiu ale uz som tu. moj termin je este diskutabilny koli miestnosti ale bud 20 alebo 27 tak potom sa dostelujeme... zatial mame vsetko predbezne dohodnute alko nealko saty na 90 perc hudba ista plus cca 80 ludi plus minus 10 to sa upravy kameru a foto mame tiez a aj kocku na vizaz a vlasy
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@cinky333 mam zaujem o info ohladom navlekov. svadba bude 1.septembra, blizko Kosic
Odpovedať
Profilova fotka
@denissocka koľko by si ich potrebovala?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...nasa svadba bude 20.10.2012 :-) obrad aj hostina bude v restauracii Rubin v Krasnej...jediny volny termin kt. mali tento rok... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak krasnu som chcela aj ja ale je to uplne ze SOLD OUT
Odpovedať
Profilova fotka
mali sme stastie :-) ...povodne sme chceli hostinu v septembri na ruzine - penzion Lesanka, hrozny pristup tak sme to zrusili ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@mojko22 čo sa stalo na tej lesanke? plánujeme sa tam záujsť popítať...
Odpovedať
Profilova fotka
@edusik je toho vela :) vela veci sa nam nepacilo a potom aj pristup personalu... chceli sme pisat staznosti priamo majitelovi, ale nakoniec ma to preslo... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mojko22 včera sme tam boli pozrieť, všetky termíny rezervované.... skús mi posunúť také dôležité zlé veci, aby ma prešlo robiť svadbu až na rok kvôli termínu a aby som mala dôvod sa vydať ešte tento rok niekde inde :-D ....
Odpovedať
Profilova fotka
ty chces kvoli lesanke mat svadbu az na buduci rok? Nesranduj :-) , je mnoho krasnych miest v ke kde sa da spachat krasna svadba :-) nechcem pisat o Lesanke tuna na wall, ale fakt sa nam nepacil pristup, rozpravali s nami ako s idiotmi. Ale nakoniec sme velmi radi, ze sme sa rozhodli inak a velmi sa tesime na nasu svadbu. Na Lesanke som od januara uz nebola a uz tam nikdy ani nepojdeme a to len z principu, ja nebudem robit trzbu podniku kt. si nevie cenit zakaznikov, kt. by chceli u nich nechat 3000 EURO... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@edusik y chces kvoli lesanke mat svadbu az na buduci rok? Nesranduj emoticon , je mnoho krasnych miest v ke kde sa da spachat krasna svadba emoticon nechcem pisat o Lesanke tuna na wall, ale fakt sa nam nepacil pristup, rozpravali s nami ako s idiotmi. Ale nakoniec sme velmi radi, ze sme sa rozhodli inak a velmi sa tesime na nasu svadbu. Na Lesanke som od januara uz nebola a uz tam nikdy ani nepojdeme a to len z principu, ja nebudem robit trzbu podniku kt. si nevie cenit zakaznikov, kt. by chceli u nich nechat 3000 EURO... emoticon emoticon
Odpovedať
Profilova fotka
@edusik Ale Lesanka je fakt krasne miesto na svadbu - musis mat krasne pocasie a nie vela ludi - to su asi najdolzitejsie podmienky
Odpovedať
Profilova fotka
@mojko22 no my chceme miesto aj s obradom - na náš počet ľudí je to tiež super - budeme mať max do 50 a tých teda nie je veľa... a mať napr. svadbu U Leva kvôli obradu na záhrade tiež nie je terno... O iných neviem... Ak viete o mieste kde sa dá vykonať aj obrad, dievčatá raďte... Chcela som pôvodne obrad v Botanickej, ale malá tam chodí do jaslí a akosi si to tam už neviem predstaviť s tým neupraveným lesom po jednej strane a rozpadnutým sklenníkom po druhej a tento rok tam dokonca má prebehnúť rekonštrukcia vonkajšiej fontány - takže to tam bude ešte horšie...
Odpovedať
Profilova fotka
@edusik hotel DAM - hotel pred Kosickou Belou :-) urcite ste okolo neho sli ked ste sli na Lesanku...
Odpovedať
ahojte, my mame termin tiež v obtóbri 6.10. obrad máme v kostole sv Gorazda na terase a hostinu v Gloria Palace. Nám sa tam veľmi páčil prístup aj ochota urobiť všetko presne podľa našich predstáv. tak uvidíme :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mojko22 akurát dnes mi muž volal do práce či nepozriem na net aj na tento penzión... Máš odtiaľ aj osobnú skúsenosť? A ešte sme našli penzion Zlaty jeleň na Bankove - o ňom sa nikde nič nepíše a pritom som tiež odpadávala z fotiek, ako je to možné?
Odpovedať
V hotely Dam som bola na svadbe minulý rok - perfektný servis, jedlo, personál:) Tiež som chcela Lesanku, ale ceny ma trošku odradili, s prístupom som bola ale veľmi spokojná, zisťovala som si Zlatého jeleňa, ale tam chcú poplatky ešte aj za zapálenie lustrov takže nie, ale veľmi milo ma prekvapili v hotely Bankov, tiež to tam nieje extra lacné - porovnateľné s Lesankou, ale hneď mi vedeli dať zľavu na prenájom miestnosti (svadba vychádza na štvrtok tak preto). Uvidím ako to pôjde ďalej, už to máme zarezervované, tak snáď to bude všetko OK:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, ja idem o tyzden na svadbu ako host mojej sesternicke. Svadba sa bude konat na hotely DAM. Pocula som, ze tam vynikajuce varia, tak sa uz tesim ako sa napapame. Potom napisem recenenczie... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte dievcata, ja mam svadbu 12.10., je to piatok...ale to vobec nevadi, prave naopak som rada, aspon zatial sa nam dari vsetko vybavit na prvy krat :-) termin sme volili kvoli kapele, ta je vybookovana na soboty, takze tym sa to cele spustilo.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?