Svadba v roku 2010, Humenné. Ako ste na tom s prípravou?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte baby...otvaram novu temu pre vsetky buduce nevesticky z HE a okolia...ale aj pre tie skor snazive, ktore to uz maju za sebou :-D :-D . My mame termin 12.juna 2010..sala Karpatia rezervovana...kapela Problem z Bardejova rezervovana...stagnujeme na vybere fotgrafa a kameramana...ako ste na tom vy??
Odpovedať
1
2
certik09 je tu aj debata humenne, tam je to živšie http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... ubatovanie. http://www .humenne.sk/index.php ved svadba može byť v reštaurácie a ubytovanie niekde inde
Odpovedať
Profilova fotka
certik - bystru si skrtla, tak mna napada tak teatro (hviezda) s ubytovanim na hotelovej akademii, pripadane sou sluzieb s ubytkom alebo tusim aj sou chemicka ma salu a internat, ale v teme na ktoru ta poslala majina toho najdes viac
Odpovedať
Profilova fotka
certik - my mame svadbu v Karpatii a tiez aj rezervovane ubyovanie. 4 postelova izba stoji 40 eur, cize 10 eur na noc na osobu. Izby su pekne, nove, standard.
Odpovedať
ahoj harvinkah...kedy mate svadbu v Karpatii....my 12. juna....zatial rezervovana...ale buduci tyzden planujeme ist pozriet s priatelovou rodinou...kedze nie su z HE a salu este ani nevideli...a tiez chcu rezervovat nejake izby pre ich rodinu z Ciech...a ako je to s vyzdobou...robis si sama??? naposledy nam v Karpatii vraveli ze mozno budu robit aj oni...tak uvidime co nam povedia teraz
Odpovedať
Profilova fotka
bentley, vyzdobu spravia oni ;-)
Odpovedať
tak ako dievcata pokracuju Vase pripravy??? Mne sa vcera uspesne podarilo rezervovat svadobne satky, takze ostava vybavit uz len kostol...neviete ako dlho sa chodi na nauky??? kolko ich vlastne je??? inak viete odporucit nejakeho farara resp. kaplana....pocula som ze niektori vedia robit "problemy"
Odpovedať
Profilova fotka
bentley, v ktorom kostole chces mat svadbu?
Odpovedať
to ianitka...najradsej by som sobas mala v starom hlavnom kostole...kedze som tam bola krstena, mala prijimanie a nakoniec aj birmovku...a mozno aj na trojke v kostole troch svatych mucenikov...mas nejake typy na farara resp. kaplana??? :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nevesty a buduce nevesty....prosim vas, viete mi poradit, ktore je v humennom dobre kadernictve a kde by ma pekne nalicili? Neviem sa rozhodnut, kam sa mam vybrat... Dakujem pekne
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
evuska171, tiez riesim tento problem :-) tak podme riesit spolu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
brialka :-D ale uz viem, ktore kadernictva nie 8-) to je uz jeden krok :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte babenky, poculi ste uz o skupine Esta zo Zubného? neviete ako hrajú na svadbách?
Odpovedať
Profilova fotka
lenka, vobec nie. :-( bohuzial
Odpovedať
Ahojte baby, nenasla by sa tu nejaka medzi vami, ktora by mi dala kontakt na hudobnu skupinu Esta? Mohli by ste mi tiez odporucit nejaku aranzerku, ktora je sikovna?
Odpovedať
Lenka9887 Ahoj Lenka, ja som o skupine Esta pocula a aj som bola na dvoch svadbach co hrali, ale vtedy sa volali este Uteč. Mne osobne sa velmi pačili, lebo robili zabavu a ludia sa bavili a o to predsa na svadbe ide. Keby si nahodou mala na nich kontakt poslala by si mi ho. Ja by som ich tiez chcela na svadbu. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Takže ahojte baby. Ja mám svadbu až o rok neskôr ako vy, ale už teraz si prezerám nejaké tie veci, aby som mala akú takú predstavu. Chcela by som sa opýtať na hudobnú skupinu Atomic, že vraj sú z Medzilaboriec. Bola som na jednej svadbe, kde hrali, ale boli, že úplne super, mala som od nich vizitku, ale stratila som ju, takže kto by vedel na nich kontakt, nech sa ozve. :-) Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Lucia, skupinu Esta som nasla na FCB, maju tam aj kontakt aj obsadenost
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte babenky neviete mi poradit nejaku dobru salu na svadbu v humennom pre priblizne 70-80 ludi a kolko tak priblizne stoji?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?