Svadba v roku 2013 v Kežmarku a okolí

ahojte takze na buduci rok sa budem vydavat.som z kk a vobec netusim kde si mam ist hladat nejaku salu poradite mi ja by som chcela v hoteli -predsa hotel je krajsi a voec netusim aky kameraman je dobry a hlavne fotograf ktory je naozaj dobry lebo z kk fotografi co som pozerala ich prace nic moc vsetky na jedno kopyto.a neviem ci si mam kupit saty alebo poziciat lebo za pozicane sa platy od 300 hore poradte mi prosim
Odpovedať
Profilova fotka
@lentilka21 ahoj, minuly vikend som bola kamaratke na svadbe v poprade. Svadbu malo v novom smokovci, ale neboli velmi spokojni. Ale fotografa mali uuuuzasneho aj vizazistku...skus na nete kuk martin krystynek a jeho vizazistka. A saty mala z myjavy - salon betty
Odpovedať
@petkaa28 dakujem za radu idem mrknut. boze este salu niekde zohnat
Odpovedať
@lentilka21 neboj, casu este habadej, vsetko v klude postihas, uvidis ;-)
Odpovedať
@tinulikpn pre mna je hlavne sala hudba kamera ked nezohnam co chcem tak neviem .kamoska chcela kameramana o mala moja sestra na svadbe a volala mu rok do predu tak povedal ze uz je obsadeny tak len z toho som zufala pozerm skupiny hudobne na ich kalendar uz aj oni maju obsadene na rok 2013 no na porazenie =-)
Odpovedať
@lentilka21 ufff :-| ale neboj, iste najdes aj super salu, aj hudbu, aj kameru ;-) zacni ich obvolavat a uvidis ze budu mat volne, hlavu hore :-) drzim prsty ;-)
Odpovedať
@tinulikpn dakujem tak sala este je nejaka vola ked pridem domov tak dem rezervovat a kameraman tiez v obzore co mi poradila petkaa28este foto a tento rok koncim potom uz len drobnosti
Odpovedať
@lentilka21 super, vyborne, tesim sa s tebou x-) no vidis, a tak si sa bala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame svadbu v matejovciach.......a hudbu mame skupinu rytmix zo Spisskej Belej....
Odpovedať
tak ja som cez 2 tyzdne co sombola doma vybavila jedine tak hudbu synkopy z bardejova salu som presla skoro cele tatry a nic na porazenie a niektore saly su uz obsadene 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky..ja som z PP a polovicka z KK a rozhodli sme sa pre redutu kedze sa tam zmenil majitel a zacali aj lepsie varit a skupinu tiez mame rezervovanu Rytmix..a svadbu mame 20.4.2013
Odpovedať
poradíte dobrého fotografa (iba umelecké fotky) a kameru za rozumnú cenu?
Odpovedať
Profilova fotka
@stanka1717 rp =) dievcata, ak potrebujete fotografa, vizazistku, ludovu hudbu, dj, spevácky alebo subor na cepenie, svadobný kroj na pozicanie, kludne mi napíste dam info :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@lentilka21 @stanka1717 my máme svadbu 24.8.2013, ja som z PP a priateľ z KK tak ako jelsulka :) ja som chcela sálu v Matejovciach - .. objednávala som ju rok dopredu a bola som rada že som dostala termín... kameramana a fotografa máme zo Slovenskej Vsi. veľmi pekné videá má a fotky tiež vyzerali veľmi pekne. je to milý ústretový pán, ktorý poradí ale aj urobí čo len budete chcieť je vďačný ked má materiálu viac aby to vedel spracovať.. hudbu máme tiež zo Slovenskej Vsi a je to skupina Family. veľmi pekne hrajú pán Matejovský je tiež veľmi milý :) a ceny majú veľmi dobré :)
Odpovedať
@julka1990 ja už mám nakoniec tiež fotografa a dj z kežmarku, svadbu mame v severke v july 2013
Odpovedať
@stanka1717 aj my mame v severke svadbu v juli...zhanam hudbu aj fotografa mozno mi poradis.....
Odpovedať
@jell fotografka je vladka pajonkova, ma na nete stranku a hrat nam bude edo horansky
Odpovedať
Profilova fotka
@jell Dobry den, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a pokiaľ hľadáte fotografa, rad by som Vam dal do pozornosti výhody i služby, ktore u mna mozete ziskat pre Vasu svadbu. Tvorbu si mozete pozriet priamo na webovej stranke.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?